Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Azt a Real Madrid mezt hamarosan törölhetik minden fifa 19 promócióról :D

(#2) Jeanne d'Arc

Nem meglepő! Ha ősz, akkor FIFA.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Csak nekem tűnt fel, hogy ebben lesz BL? Erősítse meg valaki, mert akkor megvettek kilóra :D

Pedig már kezdtem átpártolni-térni a PES-hez. Az is igaz, hogy kelleni fog majd új gép, mert nem hajlandó menni a 2010-es HD 6950-emen, de úgyis frissítenem kell majd előbb-utóbb.

(#4) ProEvoFan válasza Montanaxy (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hiába lesz benne BL ha a játékmenet levan maradva a PEShez képest.De a marketing úgy is eladja ezt az arcade fozinak nevezett "izét".

(#5) SuperMario válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


SuperMario
tag

Nem a marketing, a FUT. De végre kap valamit az is, aki nem kompetitív szinten játszik, bár aztán ígéretekből tavaly sem volt hiány. Egy BL dizájncsomagot csak nem rontanak el.. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) kicsako válasza Montanaxy (#3) üzenetére


kicsako
őstag

Konaminak lejárt a szerződése a bajnokok ligája licenszre, és megszerezte az EA, így hivatalosan is benne lesz.

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Köszi az infókat. Igen, a PES sokkal jobb játékélményben, de most úgy tűnik a FIFA egyszerűen többet kínál az ember pénzéért, akkor meg már inkább ez, pedig a PES 2018 fut a karimon, a FIFA pedig a 17 óta nem...

(#8) TrueGooner válasza Montanaxy (#7) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Igen az embernek sajnos olyan érzése van, hogy "többet kínál". De ha belegondolsz, nem így van. A PES 19 MyClub is teljes ráncfelvarrást kap. A Fifa valóban többet kínál licencek tekintetében, de semmi másban nem. Ha azt nézzük, hogy a PES már a megjelenés napján, vagy azt követő 1-2 napban "patchelhető", és MINDEN csapat és liga licenc problémája megoldódik, nem marad más, mint a játékmenet. Ebben pedig tavaly odavert a PES, idén nem tudjuk mi a helyzet. De úgy gondolom idén sem lesz másképpen.

(#9) carl18


carl18
addikt

Kíváncsi vagyok mikor jön a következő mérföldkő szintű fejlődés, új grafikai motor + fizikai :D
Azért én régen sokat játszottam a FIfa 07-el és hát ahhoz képest ezeknek ég és föld a grafikája.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.