Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #85552128


#85552128
törölt tag

Üzenet a videó végén: [link]

It's been over 2077 days since we announced our plan to develop Cyberpunk 2077. We released a CGI trailer, gave some interviews and... went dark. Normal procedure for these kinds of things - you announce a game then shut up, roll up your sleeves and go to work. We wanted to give you The Witcher 3 and both expansions first, which is why this period of staying silent was longer than we planned. Sorry for that.

As soon as we concluded work on Blood and Wine, we were able to go full speed ahead with CP2077's pre-production. But we chose to remain silent. Why? At some point, we made a decision to resume talking about the game only when we have something to show. Something meaningful and substantial. This is because we do realize you've been (im)patiently waiting for a very long time, and we wouldn't like anyone to feel that we're taking this for granted. On the contrary - it gives us a lot of extra motivation. The hype is real, so the sweat and tears need to be real, too :)

But, to the point. Today is the day. If you're seeing this, it means you saw the trailer - our vision of Cyberpunk, an alternative version of the future where America is jin pieces, megacorporations control all aspects of civilized life, and gangs rule the rest. And, while this world is full of adrenaline, don't let the car chases and guns mislead you. Cyberpunk 2077 us a true single player, story-driven RPG. You'll be able to create your own character and... well, you'll get to know the rest from what we show at our booth at E3. Be on the lookout for the previews!

Before we finish, you probably have some questions, right?

1. When?
When we told you we would only release the game when it's ready, we meant it. We're definitely much closer to a release date than we were back then :), but it's still not the time to confirm anything, so patience is still required. Quality is the only thing that drives us - it's beauty of being an independent studio and your own publisher.

2 How big?
Seriously big, but..., to be honest, we have no bloody clue at this point in time. Once we put it all together, we will openly tell you what you can expect. And we promise we'll do this before we start taking any pre-orders or ask anything of you.

3.Free DLC/Expansions/DRM?
Expect nothing less than you got with The Witcher 3. As for DRM, CP2077 will be 100% DRM-free on PC.

4.Microtransactions?
In a single-player game? Are you nuts?

Once again, thank you for your patience. If you have a minute, do visit cyberpunk.net and share you opinion (about anything) with us. We read everything you post and we treat it very seriously.

Yours,
CD PROJECT RED Team

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic válasza #85552128 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha olyan DLC-ket kapunk mint Witcher 3-hoz, oda leszek meg vissza.

Live-Die-Respawn

(#3) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4) [Prolixus] válasza #85552128 (#1) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Menő cinematic. Jól néz ki, de semmi extra. Ezzel a trailerbe ágyazott levéllel viszont tökre levettek a lábamról. :C

Mondjuk a játék eddig ismert premisszája egyre kevésbé tűnik beleilleszthetőnek a játékba nekem...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) laceszgamer válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Bennük nyugodtan meg lehet szerintem bízni, a hangulat más, de a minőség az minimum Witcher szint. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Szerintem ez a game 2019 nyaránál hamarabb nem jön.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7) duvi


duvi
nagyúr

Kicsit darkosabbra számítottam, de üsse kavics, így is jó lesz :K Ha valami preorder lesz a mostani felhozatalból, akkor a Cyberpunk tuti.

(#8) laceszgamer válasza NandorHUN (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem baj, inkább legyen később kiadva mintsem félkészen kerüljön ki. tulajdonképp ezért is jó, hogy függetlenek, nincs ott a kiadó mint nagy testvér, hogy márpedig ezen a napon ki kell adni, és kész, lesz amilyen lesz állapotban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Wow. Végre. És akkor még lesz preview is elvileg. Az egyik első klasszikus paper/pen rpg volt a Cyberpunk 2020, amivel valaha játszottam (a másik a Shadowrun), szóval kb.
"A Számítógépes Szerepjáték" -ot várom most a CD Projekt-től. Mérget vennék rá amúgy hogy 2020-ig nem jelenik meg, nem csak azért mert az egyfajta homage lenne az eredeti játék irányába, hanem ugye irtózatos meló már egy W3 kaliberű játékot is összerakni, ez meg még annál is grandiózusabb akar lenni az elmondottak alapján. És csak a B&W után álltak neki igazából.

(#10) keIdor válasza NandorHUN (#6) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem 2020 is lesz ebből. Nem baj, csak jó legyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) schwartz


schwartz
addikt

Csak ne az legyen, hogy kapunk egy GTA klont, itt-ott tovabbfejlesztve... (egybol ez ugrott be a trailert nezve)

If he dies, he dies.

(#12) Vistaboy válasza #85552128 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Látom, a CD Projekt RED megint nem fog csalódást okozni. :R

Ha már a BioWare elkorcsosult és MMO-t készített az Anthemből, legalább a Cyberpunk 2077 itt lesz nekünk valódi single-player RPG-nek.

Már alig várom... :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Prof01 válasza #85552128 (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Ez nagyon frappáns húzás volt tőlük!
Lefordítottam az üzenetet, ha valaki magyarul szeretné elolvasni! ;)

Már több, mint 2077 nap telt el, mióta bejelentettük a Cyberpunk 2077 fejlesztését. Kiadtunk egy CGI trailert, majd néhány interjút és... sötétbe burkolództunk. A normál procedúra ilyenkor, hogy bejelented a játékod, elhallgatsz, feltűrőd az ing ujját és nekiállsz dolgozni. Először a Witcher 3-at és a kiegészítőit akartunk átadni nektek, emiatt is tartott tovább a tervezettnél a hallgatásunk. Elnézést érte.

Amint befejeztük a munkálatokat a Blood and Wine-nal, teljes gőzre kapcsolhattunk a CP2077 előkészületeivel. Azonban csendben tettük mindezt. Miért? Egy ponton úgy döntöttünk, hogy csak akkor fogunk újból beszélni a játékról, ha lesz valami, amit meg tudunk mutatni. Valami valódi és jelentős. Tudtuk, hogy sokáig várattunk türelmesen(/-metlenül) benneteket, és nem szerettük volna, hogy azt gondoljátok, ez természetesnek vesszük. Épp ellenkezőleg, sok extra motivációt kaptunk. A felhajtás valós, ahogy a verejték és a könnyek is azok kell, hogy legyenek! :)

De, ezen a ponton. A mai nap. Ha ezt látod, az azt jelenti, hogy láttad a trailert, az elképzelésünket a Cyberpunk-ról, egy alternatív verzióját a jövőnek, ahol Amerika jin oldalai, nagyvállalatai irányítják minden aspektusát a civilizált világnak és bandák uralják a többit. És, míg a világa teli van adrenalinnal, ne tévesszenek meg az autós üldözések és a fegyverek. A Cyberpunk 2077 egy igazi, egyjátékos, sztori-irányította RPG. Megalkothatod a saját karakteredet és... nos, a többit megtudod az E3-as standunkon. Kövesd figyelemmel az előzeteseket!

Mielőtt végeznénk, biztosan van néhány kérdésed, igaz?

1. Mikor?
Amikor azt mondtuk, hogy csak akkor fogjuk megjelentetni a játékunkat, amikor kész lesz, azt úgy is értettük. Egyértelműen közelebb állunk a megjelenési dátumhoz, mint akkor voltunk 😊, de még mindig nincs itt a megerősítés ideje, szóval a türelemre még szükség van. A minőség az egyetlen dolog, ami vezérel bennünket, ez a szépsége egy független stúdió és egy saját kiadó részesének lenni.

2. Milyen nagy?
Komolyan nagy, de..., hogy őszinték legyünk, még fogalmunk sincs róla jelenleg. Amint összeraktuk az egészet, akkor nyitottan elmondjuk majd, mire számíthatsz. És, ahogy ígértük, ezt még azelőtt megtesszük, hogy előrendeléseket vennénk fel, vagy bármit is kérnénk tőled.

3. Ingyen DLC/Kiegészítők/DRM?
Ne számíts annál kevesebbre, mint amit a Witcher 3-tól kaptál. A DRM-et illetően, a CP2077 100%-ban DRM-mentes lesz PC-n.

4. Mikrotranzakciók?
Egy egyjátékos játékban? Megőrültél?

Még egyszer, köszönjük a türelmed. Ha van egy perced, látogass el a cyberpunk.net-re és oszd meg a véleményed (bármiről) velünk. Minden bejegyzést elolvasunk és nagyon komolyan veszünk.

Üdvözlettel,
A CD PROJEKT RED csapata

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megmondom őszintén eddig direkt figyelmen kívül hagytam a Cyberpunkot, mert annyira nem volt róla infó. Mondom erre a Trailerre azért rákukkantok, és azzal együtt néhány korábbira is. Oké, látványos meg minden, de valaki mondja már el hogy milyen játék lesz ez, mert nekem nem jön le, aztán mégis azt látom hogy mindenki várja, meg előrendelné :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) laceszgamer válasza Sirandrish (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Eddigi infók alapján mintha összekevernénk a Witchert és a Deus Ex-et, fűszerként némi CD Projekt Red-es profizmussal. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) Sirandrish válasza laceszgamer (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

De akkor ezek szerint még csak találgatások, meg remények vannak nemde?
Nah mindegy..most már figyelgetem majd :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Vistaboy válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egy ízig-vérig egyjátékos, open-world RPG, amit sajnálatos módon egyre kevesebben szeretünk, így nem is nagyon adnak ki hasonlókat, minden elmegy a multi irányába. Az Anthem is egy ígéretes cuccnak tűnt, de a nemrég kikerült infók alapján inkább MMO lesz, mint RPG. Hagytam is a francba...

Viszont a Cyberpunk 2077 (Na és a The Elder Scrolls VI, amit szintén itt jelentettek be!!! :Y ), szerencsére ilyen lesz. Legalább 3-400 órát bele lehet majd tenni, mire mindent felfedezel bennük. Remélhetőleg nem cseszik el...

A Cyberpunk 2077 pedig olyan, mint a Witcher 3 cyberpunk köntösben... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) XuChi


XuChi
addikt

Ez a Trailer annyira hangulatos! Már vagy 4x megnéztem :D

Ennek örülök a legjobban, és a Forza H4-nek :R !!

(#19) #52588800


#52588800
törölt tag

Azért az a jópár ingyen Witcher 3 kulcs sem volt piskóta a felvezető trailerben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért csak nem játszottál a Witcher 3-mal és a DLC-ivel? ;]

Basszus, az általam legjobban várt két játék szerintem versenyezni fog, hogy melyik jelenik meg később. :D Mert ismerjük Kojima-t, ő sem az a kapkodós fajta. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem kicsit üres volt ez a videó. Inkább azt várom, amikor konkrétumok derülnek ki róla. A Witcherek sem az előzeteseik alapján tetszettek meg, aztán imádom őket.

[ Szerkesztve ]

(#22) Cifu


Cifu
nagyúr

No ez már igen. A designerek ott vannak a toppon, az nem vitás. De félek alapos gépbővítés fog kelleni, ha ezt szeretném majd játszani... :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#23) Tian66 válasza Cifu (#22) üzenetére


Tian66
senior tag

Sajnos és/vagy szerencsére van még rá idő. :)

(#24) VTom


VTom
veterán

Nem csalódtam, úgy látszik megint valami monumentálisat hozhatnak össze ezek a lengyel srácok.
A megjelenés éve szerintem stílszerűen 2077 lesz ;]

Egyébként nem lennék meglepve, ha a következő konzol generációa adnák már ki a játékot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#25) .LnB válasza VTom (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, nem. Erre a genre jön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) VTom válasza .LnB (#25) üzenetére


VTom
veterán

Az jó hír, akkor kint lesz talán két éven belül.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Aztaku.. most lehidaltam. Mielőtt megjelenik, le kell cserélnem majd a gtx970-est :)

(#28) elithun


elithun
őstag

Én még mindig nem tudom elképzelni, hogy milyen játék lesz, de a CPR-t ismerve biztosan meg fognak majd lepni a minőséggel. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#29) .LnB válasza elithun (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor képzelj el egy Single Player - open world - RPG-t. És akkor kész is vagy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) elithun válasza .LnB (#29) üzenetére


elithun
őstag

Ennyit tudok róla, de az még kevés, hogy várjam is. :N

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#31) KaitouP


KaitouP
veterán

Amióta csak megjelent a teaser évekkel ezelőtt, várom ezt a játékot mint a messiást, és most végre mutattak valamit belőle. :Y :C :))

Kár hogy megjelenni idén tuti nem fog, de nem baj, inkább csiszolgassák jobbá, és jobbá. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#32) .LnB válasza elithun (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem a stílusa miatt kell (csak) ezt várni. Hanem azért, mert a CDPR ismét szívét, lelkét beleteszi egy játék elkészítésébe. Ennyi elég.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) elithun válasza .LnB (#32) üzenetére


elithun
őstag

Ezért is fix, hogy iszonyat jó lesz. :K
Cyberpunk téma (és itt, mint stílusra, nem a játékra gondolok) nekem mindig képileg vonzó volt, de jó sztorit még nem láttam/olvastam belőle. Ezért vagyok kíváncsi arra, hogy ez a játék milyen lesz, mert valószínű, hogy egy új stílust fognak megszerettetni velem CDPR-ék.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#34) Lenry válasza Prof01 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

csak egy kis fix a fordításba:

America is jin pieces,

az ott egy elírás: "America is in pieces" helyesen, tehát "Amerika darabokban"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Fred23


Fred23
nagyúr

Várósnak tűnik, de úgy vagyok vele, nem izgulok rá nagyon, amíg meg nem jelenik, és nem látom a teszteket róla!

(#36) duvi válasza elithun (#33) üzenetére


duvi
nagyúr

Az olvasás része elég könnyű. Pl. könyvben ajánlom ezt a sorozatot, de vannak darkosabbak is.

(#37) carl18


carl18
addikt

Ez valóban ott van a szeren, elég durván nézz ki. Gondolom kicsit hasonló lesz mint a gta a jövőben.
Majd meglátjuk, de azt tudom régóta készítik.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#38) Cifu válasza elithun (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

A játék a Cybepunk 2013/2020/203X világát viszi tovább, most nekiállhatok mesélni róla, de a lényeg kb. ott ven a lent leírtakban és persze a videóban: itt van az Arasaka (Privát Katonai / Biztonsági Cég), a Trauma Team (ők pattogtatják a földön fekvő ürgét, miközben személyi páncélt viselnek és két fegyveres kíséri a mentőorvost), a Network News 54 (a TV hírek), Orbital Air (légűr szállítási monopólium afrikából) és így tovább. Ebből fakadóan valószínűleg a játékban ott lesz a Cyberpunk szabálykönyv is nagy vonalakban, tehát ha például túl sok kibercuccot pakolsz magadba, akkor lassan eluralkodik rajtad a kiberpszihózis, vagyis sérthetettlennek, elpusztíthatattlannak, a többiek feletti állónak kezded érezni magad (és örjöngő vadállattá változol - hogy a valós térben vagy a hálózaton fogod ezt megcsinálni, az egy másik kérdés).

Mivel a Cyberpunk 2013/2020/203X világára épül, élek a gyanúval, hogy gyakorlatilag teljesen szabad kezet kapunk a karakteralkotásnál, tehát nem egy "feladatba" leszünk belekényszerítve, mint a Witcher vagy a Mass Effect kapcsán, hanem lehetünk solo-k (zsoldosok), cégesek (akiket a gigavállalatok pénzelnek), rendőrök, fixerek (kereskedők), netrunnerek (a hálózaton szörföző kiberdzsokék), nomádok (a galeri / gang itteni megfelelője), stb. A történetet pedig ezek mentén fogjuk megismerni, erről szól a videó (gyakorlatilag mindegyik "szintjét" bemutatja a társadalomnak).

Vagy legalábbis ebben reménykedem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) duvi válasza Cifu (#38) üzenetére


duvi
nagyúr

"Vagy legalábbis ebben reménykedem... :DDD"
Ha valaki képes ezt megvalósítani, akkor a legjobb kezekben a Cybepunk világa :K

(#40) Cifu válasza duvi (#39) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát egy picit félek is, hogy bilibe lóg a kezem... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#41) elithun válasza Cifu (#38) üzenetére


elithun
őstag

Tényleg azt már el is felejtettem a CDPR egyúttal milyen jól kezeli a morális kérdéseket, és, hogy mindig döntenünk kell két vegyes opció közül. Gondolom a kiberpszihózis és még egyéb cyber világgal járó kérdéskör körül lesz járva a sztori kapcsán.
Ha meg a karakter kreálás befolyásolja a játék sztoriját is, az elég durva újrajátszhatósági faktor. :D

(#36) duvi
Nagyon köszi, rövid leírás alapján elég érdekesnek tűnnek. :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#42) Cifu válasza elithun (#41) üzenetére


Cifu
nagyúr

Miután lesznek kasztok (Mike Pondsmith, a Cyberpunk szerepjáték írója tavaly erősítette meg ezt, ő a CDPR-nél mint külsős tanácsadóként dolgozik a játékon, azt nyilatkozta, hogy az összes kaszt benne lesz valahogy...), élek a gyanúval, hogy nem lehet a Witcher sorozathoz hasonló alapvonalat lefektetni, mert egy Netrunner, egy Rockerboy (zenész, a fenti videóban az ezüst ruhás csaj szerintem egy fellépésre vonul be) és egy Nomad eleve nem tud azonos vonalon haladni a történetben.

Szóval én jobb hijján úgy tudom ezt elképzelni, hogy van egy előre felvázolt történetfolyam, és a karakterünk ebbe tud becsatlakozni különböző pontokon - ahol az adott kasztnak vannak csatlakozási pontjai.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#43) Fitzgerald válasza Cifu (#42) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah, a Witcher-ben egy előre megrajzolt fix főhősre van szabva gyakorlatilag minden.
A sztori ettől függetlenül lehet ugyanaz az összes karakter számára, csak a gameplay-t kell majd a különféle kasztokhoz igazítani (én is valami olyasmire gondolok, hogy valamilyen csapat alapú megoldást találtak ki, és dinamikusan halad előre a történet kaszttól függetlenül).
A Netrunner játékmenetre kíváncsi vagyok nagyon.
Fúúú, most így tökre nem is emlékszem már az első Cyberpunk karakteremre, közel 30 éve volt. Asszem Solo volt.

[ Szerkesztve ]

(#44) Cifu válasza Fitzgerald (#43) üzenetére


Cifu
nagyúr

A sztori ettől függetlenül lehet ugyanaz az összes karakter számára, csak a gameplay-t kell majd a különféle kasztokhoz igazítani (én is valami olyasmire gondolok, hogy valamilyen csapat alapú megoldást találtak ki, és dinamikusan halad előre a történet kaszttól függetlenül).

Azért nem hiszem, mert egy Rockboyt hogy hozol össze egy céges karakterrel? Elég nehezen. Plusz ha a Witcher III-ból indulunk ki, akkor esélyesen a kasztok vonulatának külön-külön kell küldetéseket csinálni. Érdemes figyelni a kommentárt is a CDPR-től, még ők sem tudják mekkora a játék. Gondolom azért, mert legalább bizonyos szintig dinamikusan kezelik majd azt.

Vagy én legalábbis így látom...

Fúúú, most így tökre nem is emlékszem már az első Cyberpunk karakteremre, közel 30 éve volt. Asszem Solo volt.

Én sajnos igen - mesélő voltam... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) duvi válasza elithun (#41) üzenetére


duvi
nagyúr

törölhető

[ Szerkesztve ]

(#46) Fitzgerald válasza Cifu (#44) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Azért nem hiszem, mert egy Rockboyt hogy hozol össze egy céges karakterrel?"

Szerintem ugyanarról beszélünk.
Én úgy tudom elképzelni a dolgot, hogy lesz egy fő szál, amelybe a játékos karakter a kasztja által a történetben meghatározott oldalon fog tudni bekapcsolódni, és így a végkifejlet felé haladni. Valószínűleg lesz elég árnyalt ahhoz a sztori (illetve a kasztok integrációja a történetbe elég jól lesz megoldva ahhoz, hogy...), hogy senki ne érezhesse úgy, hogy a morális kérdéseket előre eldöntötték helyettünk (utolsó Deus Ex óriási hibája volt, hogy az Interpolos szerep miatt nem lehetett normálisan akciójátékként játszani), illetve a választott kaszt ne predesztinálja a karakterünk jellemét, a sztoritól függetlenül.

Én csak '96-ban kezdtem mesélni, de akkoriban már leginkább a Shadowrun-t nyomtuk.

(#47) #45185024 válasza #85552128 (#1) üzenetére


#45185024
törölt tag

Szaby ez egy jo fogás volt gratula

Nagyon hardcore ban adja vissza számomra a konyvben olvasott regények hangulatát
Izometrikusban már volt pár jo alkotás a témában de ez a 3D robban nagyot
Remélem Csont RPG lesz akkor már szerkesztem a hekkelos surranos feltoros sniperes karakterem benne
ez lesz a zsivány 2es :D

(#48) miqlas


miqlas
őstag

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! :Y

... AKAROK EGY ILYET! :DD

42

(#49) Prof01 válasza Lenry (#34) üzenetére


Prof01
veterán

Haha, köszi! :D Így egyszerűbb a dolog. Gondolkodtam is rajta, hogy mi fene lehet a jin pieces. Arra a következésre jutottam, hogy a Jin-jang ellentétből a jin a "hegy árnyékos oldalát" jelenti, így a sötét, borús világra utalhatnak vele. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50) Hiftu


Hiftu
senior tag

Remélem sikerül megismételniük a Witcher 3 sikerét. Sajnos a cégről, mint munkahelyről megjelentek olyan hírek, hogy a légkör messze van az ideálistól. (fönöki diktatúra, baráti rendszer a szakmai helyett, alacsony pozitív megerősítés.) Remélem ez azért jobb irányba változott azóta.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.