Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, nem tudom, kövezzetek meg, de nekem egy fokkal sem tűnik szebbnek, mint a Rise of the Tomb Raider volt. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy csúnya lenne, bőven elég számomra ez a minőség is, legalább valahogy elkaristol majd a GTX 980-on is... legalább nem kell új VGA hozzá.

Már csak a tartalom is legyen rendben, és akkor "no problemo"... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez bejövős :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Manbal válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Manbal
senior tag

sztem egy X-boksz trailerből kár kiindulni... a konzol erre képes maximum, ott nem lesz jobb mint az előző rész volt! PC-n már a rise of tomb raider is nagyságrendekkel jobban nézett ki! szóval reméljük a PC-s grafikát nem "fogják vissza"... nekem nagyon bejött a rotr, remélem ez is úgy sikerül!

(#4) Tian66


Tian66
senior tag

Na ez is megy a polcra a többihez! :)

(#5) VTom válasza Vistaboy (#1) üzenetére


VTom
veterán

Ha nem is néz ki jobban, arról gondoskodnak, hogy kelljen hozzá új VGA :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#6) RudY válasza Manbal (#3) üzenetére


RudY
addikt

Nem is kell jobb, elég volt One X-en a native 4K 30 fps vagy a high frame rate 60 fps.

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Majd egy jó kis leárazáskor be is lehet zsebelni. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Várós lesz, egyetlen apró bajom van csak vele, mégpedig az, hogy a 2013-tól kiadott játékokban Lara karaktere kinézetre túl átlagos lett. Az Underworld Larája sokkal jobb volt!

(#9) Lenry


Lenry
félisten

mhmmm, jó lesz, jó lesz ez :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) #77646080 válasza Fred23 (#8) üzenetére


#77646080
törölt tag

Én is várom, eddig az összes részt végigjátszottam és kedvenc játékom.

Egyetértek, hogy a TR: U Larája volt a legjobb, de nem egészen értem, miért mondod csak átlagosnak a 2013. óta látottakat? Szerintem egy szép karakter az ifjú hölgy. Avagy más (esetleg konkrét) karakterekhez képest találtad átlagosnak?

Hozzáteszem: elfogult vagyok Lara felé, szóval simán lehet igazad. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) #77646080


#77646080
törölt tag

Ez a sárosodás feature nagyon tetszik. 👍 :D

(#12) Fred23 válasza #77646080 (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, tényleg elfogult vagy, vagy csak más ebben az ízlésünk, de a mostani videóban látott Lara számomra még az utcán sem lenne egy feltűnő látvány. Helyes, de totálisan közömbös karakter számomra, ha kimegyek az utcára, fél óra alatt találok olyan hús-vér nőt, akit alkalmasabbnak találnék a játékba való bedigitalizálásra. :D

Lehet, a feministák harcolták ki ezt az új Larát, hogy a szexualitása elhanyagolható tényező legyen, de az is lehet, csak számomra olyan semmilyen, sokak meg szexinek, vonzónak látják.

[ Szerkesztve ]

(#13) #77646080 válasza Fred23 (#12) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben, így már jobban értelek. Köszönöm a választ. :)

(#14) #74018560


#74018560
törölt tag

20 éve az egyik legjobb franchise és Lara azóta sem öregedett! :R :DDD

Már most látszik, hogy rengeteg munka van a projektben, jó előérzetem van! :K

(#15) kolopele


kolopele
nagyúr

Egy játék ami háromszori azonnali vételt jelent a családban, az előző kettőt a gyerkőceim is végig tolták vagy kétszer, kötelező mint most az Unravel 2 (szintén háromszori megvételben, azaz még ma este) :O

(#16) k-adi válasza Fred23 (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

félig igazad van de lássuk be nehéz szexinek lenni sárosan a jungle-ben ;] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.