Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dave567


Dave567
addikt

Még jó is lenne, de mint tudjuk, nem lesz az.
Kár érte!!!

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Tetszetős. Már csak egy jól működő anti-cheat kell és tuti vétel :K
Itt a 4K videó belőle.

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd a beta alapján döntűnk. Elvileg venném Pc-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Dave567 válasza duvi (#2) üzenetére


Dave567
addikt

És szerinted az meg lesz??? Anti Cheat....

(#5) duvi válasza Dave567 (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Reméljük a legjobbakat! Kétszer ugyanezt az ordas hibát elkövetni.... Csak nem lesznek ilyen marhák! ;]

(#6) tuki2200 válasza duvi (#2) üzenetére


tuki2200
senior tag

Van, ugy hivjak konzol :DDD

(#7) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem unják még ezt a láma kamugameplay-narrációt? Amúgy meg tökre nem fog így kinézni, azt már tudjuk.
Ennek masszívan 9 körüli/feletti értékeléseket kell majd kapnia ahhoz, hogy megjelenéskor megvegyem.

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút nem néz ki hihetetlennek a látvány. Nem is szebb mint az első, bár nem is kell annál szebb, de lehet. :)
Remélem a beta-ban lesz PvP. Ha lesz, akkor már ott ki fog derülni az anti-cheat értelme, vagy egyáltalán az, hogy van e. Ha nem, akkor én várok majd a srácok első tapasztalataira.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) sagem válasza .LnB (#8) üzenetére


sagem
addikt

Én mondjuk ha venném, akkor abszolút nem a pvp része miatt, az az egyben is hidegen hagyott:) Nekem coop pve részek kellenének, több/jobb, mint ami az egyben volt:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10) tudi13


tudi13
aktív tag

Szerintetek érdemes még megvenni az első részt? A gold edition most az ubinál 18 euró. 100 ubi pont felhasználása után 14,4 euróra csökkenthető az ár.

(#11) VTom válasza Fitzgerald (#7) üzenetére


VTom
veterán

A snowdrop-pal simán hozhatják ezt a látványt, semmi extra.
Egy éven belül kint van a játék, ez akár valódi actual gameplay video is lehet.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12) ribizly


ribizly
veterán

Az a bajom, hogy mint Snowdrop techdemo nagyon baba. De mint játék még mindig azt várom, hogy ezzel a grafikával, story, mindennel egy Wildlands jellegű lövöldözős játékot kapjak az RPG helyett.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) scdlsc válasza tudi13 (#10) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Szerintem igen. Én egyedül toltam végig. Ha jól emlékszem nekem olyan 80-90 óra volt, mire a végére értem (fő+mellékküldetések). Mondjuk én általában nyugisban tolom a játékokat, meg minden sarokba benézek. Van aki szerint egy idő után monotonná válik az ugyanolyan küldetések miatt, de nekem ezt bőven ellensúlyozta a játék hangulata. 18 eurót biztosan megér.
Ja, és ott van a Dark Zona, ami szintén elég jó móka!

[ Szerkesztve ]

(#14) marcarc válasza tudi13 (#10) üzenetére


marcarc
senior tag

survival dlc-t mai napig jatszom neha.

(#15) VágniValó


VágniValó
addikt

Mostanában Ubisoft jól viselkedett és nem voltak lebőgései. A látvány nagyon tetszik, és nem tűnik olyannak, amit downgradelni fognak, pont egy fokkal szebb, mint az első game.

A gameplay vidit megnéztem vagy háromszor, jó-jó, de remélem a story sokkal élvezetesebb lesz a második részben, és a küldetések is. Az első csak azért ment unalomba nálam, mert totál repetitiv lett és monoton, hiába gyönyörködtem sokat a látványban meg az időjárásban.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16) .LnB válasza VágniValó (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a baj ezzel, hogy amikor nyomtuk az első részt. Hónapokig. Akkor követtük ugye a dev streameket is, és a nyilatkozatokat. Abból nekem, és szerintem sokunknak, az jött le, hogy ez egy eszméletlenül töketlen banda. Akiktől nem érdemes sokat várni. Én is várom a játékot, de komolyabb sztori? Anti-cheat rendzer? Hiszem ha látom..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) arnikusz válasza .LnB (#16) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy mondod, néztük őket és vártunk a javulást, meg az anticheatet.
Így 2946 óra távlatából jó volt, még hétvégenként visszanézek, de pont reggel a youtubeos videohoz tettem fel a kérdést lesz-e Battle eye.
Itt a prohardveren a hivatlaos topikban, írta az egyik fórumtárs, hogy 2 napja olvasta egy amerikai oldalon, hogy lesz benne.
Meglátjuk.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18) .LnB válasza arnikusz (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért is akarok mindenképp várni a beta tesztig. Ha meg ott nem lehet csak a single részt tesztelni, akkor várok megjelenés utánig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) VTom válasza arnikusz (#17) üzenetére


VTom
veterán

Nem engedhetik meg maguknak, hogy ne legyen benne anti-cheat. Szerintem azért jön ikyen "gyorsan" a második rész, hogy azt a fiaskót maguk mögött tudják.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#20) arnikusz válasza VTom (#19) üzenetére


arnikusz
veterán

Meg természetesen ott van a jó öreg bevétel és negyedévi pénzügyi mérleg is. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#21) .LnB válasza VTom (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt se engedhették volna meg maguknak, hogy az első részben ne tegyenek be anti-cheat-et mikor kiderült, hogy mekkora a baj. :U

Másrészről, legyünk őszinték, létezik normálisan működő anti-cheat program?! Nem igazán. Nekik ott a battleye. Nem tudom az mennyire megbízható?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) sagem válasza .LnB (#21) üzenetére


sagem
addikt

BE kétélű, elég sok játékot véd (házon belül pl. az R6-ot, de a nagyobbak közül a Fortnite/PUBG is BE védelmes pl.), a jobb védelmek közé tartozik, de függ a játék kódjától is. Csalók így is úgyis lesznek, de valamennyire "kezelhető" mennyiségben, pl. az R6 Siege esetében sem annyira gyakori a csaló..vannak így is, de nem annyi, hogy játszhatatlan legyen miattuk a játék.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#23) .LnB válasza sagem (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak a R6-tal játszottam. Ott egyetlen csalót sem láttam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) sagem válasza .LnB (#23) üzenetére


sagem
addikt

Pedig azért vannak, az R6-ban pont úgy van megcsinálva, hogy a játékon belül is kiírja globálisan a bannolásokat, és egy-egy meccsnyi idő alatt többször is felbukkan ez a kis felirat..igaz, ez legalább azt mutatja, hogy dolgozik a védelem :D) Az biztos, hogy jóval jobb lesz a helyzet, mint az 1 esetében :)

szerk: Igen, az R6 esetében többé kevésbé jól, meg a Fortnite setében is pl. de a PUBG-ben eléggé gyászosan szerepel :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25) .LnB válasza sagem (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Természetesem azt láttam, hogy kiírja. De én csalóval nem kerültem sose össze. Szóval elvileg akkor, ott jól működik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) VágniValó válasza sagem (#22) üzenetére


VágniValó
addikt

Eddig összesen játszottam 3 órányi PUBG-t, de ezidő alatt is simán futottam csalóba, killcam-on egyértelmű volt, reportoltuk is a srácot.

Nem vagyok képben a Titanfall 2 anti-cheat védelmével, de ott szerintem egy darab cheaterbe se futottam, pedig nem kevés órám benne van és amikor nem értettem, hogy rekteltek ki visszanéztem a killcamot de mind jogos volt:D Szubjektív, de az egyik legjobb multis élmény a SWAT 4 óta.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#27) .LnB válasza VágniValó (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miii?! Titanfall 2-ben, pár héttel a megjelenés után, Eden mapon a csávó (TobiiDK sose felejtem el) állt a Train station tetején, és pörgött, úgy lötte folyamatosan a fejeseket. PvP módban. Ott annyira felbaszott, hogy soha többet nem játszottam vele. Pedig addig a pontig szerettem azt a multit nagyon: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) VTom válasza .LnB (#21) üzenetére


VTom
veterán

Akkor már késő volt. A legnagyobb baki a kliens oldali adattárolás volt, így viszonylag könnyű volt cheatet írni a játékhoz. A Massive-nak viszont kb. újra kellett volna írni az egész játékot, hogy javítsa.
Azt nem tudom, hogy egy gyors ellenőrzéssel miért nem lehetett megoldani ezt minden indításnál, de tény, hogy nem oldották meg.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#29) VágniValó válasza .LnB (#27) üzenetére


VágniValó
addikt

Tavaly nyár óta van meg a game, nyilván kozmetikázták mire én jtászani kezdtem vele. Sajnálom, hogy ilyet kellett tapasztalnod, de hidd el az a multi megér egy misét :))

Divisionbe azt nem értettem, hogy hogy az anyjába tud extract előtt 15 másodperccel megjelenni 4 orosz és miszlikre aprítani minket, teljesen mindegy hány különböző sessionbe mentünk, mindig megjelentek.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#30) arnikusz válasza VágniValó (#29) üzenetére


arnikusz
veterán

Teleport hack, meg mellé rpm hack, wall hack stb. a játék mellé adják, így ha bannolják is őket másnap új accounttal újra ott vannak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#31) .LnB válasza VágniValó (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is nagyon szerettem a Titanfall 2 multit. Kicsit a Quakre emlékeztetett. Elég jól is ment [link] De egy idő után elegem lett. Bár én kizárólag PvP-t játszottam, titánok nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) VágniValó válasza arnikusz (#30) üzenetére


VágniValó
addikt

Csak gratulálni tudok nekik, hogy egész nap erre verik, amikor más csak jól akarja érezni magát munka után másfél órára.

(#31) .LnB GJ, én az Attrition-t szoktam csak, mert nekem az az igazi "ereszd el a hajam" érzés, ahogy a Titáonok is ott lótifutiznak a pályán. Full átlagos vagyok 3. -4. szoktam lenni, azért utolsó nemnagyon szerencsére, de élvezem minden pillanatát.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#33) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon babának tűnik ez a játék ennyiből, sokkal jobb lett az idei E3, mint amit vártam! :C

De mit keres a fickó hátizsákjának a hátán a kés?! Jobb helyre nem tudták volna felcsatolni?! :U

[ Szerkesztve ]

(#34) arnikusz válasza Fred23 (#33) üzenetére


arnikusz
veterán

Az egy Ka-bar usmc,általában a melkasrészen, vagy övvonalban kell hordani, hogy használni tudja az Agent. A taktikai tomahawkot most lehagyták. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#35) Fred23 válasza arnikusz (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az, hogy az ilyen apróságokra nem figyelnek, számomra sokat ronthat a játékmeneten.

(#36) Fitzgerald válasza VTom (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem azt mondom hogy nem lehetséges ilyen látványt összehozni, hanem hogy nem fog így kinézni a játék.
Jön majd a menetrendszerű UBI-downgrade.

(#37) Dave567 válasza VTom (#28) üzenetére


Dave567
addikt

És miért nem gondoltak a cheaterekre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.