Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imilenni


Imilenni
addikt

Átszínezett Origins így elsőre :U

Press "F" to pay respects.

(#2) Di Natale válasza Imilenni (#1) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Nem bánnám ha csak átszineznék. Rajongok az ókori Görögországért.

(#3) xtremez


xtremez
aktív tag

Unalmas! Parkolópályára kerülhetne a sorozat egy 5 évre! Kár érte, mert az elején a kedvencem volt, de teljesen kiölték a lelket belőle.

(#4) XuChi válasza Imilenni (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Ennyi telik tőlük. Szánalmas banda. Kukázhatnák már a fenébe.... Ez semmi több, csak egy "Görög MOD" az origin-hez. :W

(#5) rottenbull


rottenbull
senior tag

Remelem nem kell sokat varni ra.

(#6) 30z.Samu válasza XuChi (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amíg profitot hoz, addig jönni fognak az új részek és húzzák le róla a rókabőrt. Lásd CoD.

Sic Parvis Magna

(#7) Dealer95 válasza Imilenni (#1) üzenetére


Dealer95
őstag

Attól még lehet jó... :)

(#8) sith7 válasza Imilenni (#1) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

úristen miez... Origins 2.0 ;] :DDD :N

(#10) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Egyre jobban érdekel. Az Origins-t imádtam, tuti ez is megy előrendelésbe nálam. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#11) Imilenni válasza Di Natale (#2) üzenetére


Imilenni
addikt

Felőlem legyen csak atszínezés. De akkor olyan áron is adják.

Press "F" to pay respects.

(#12) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Szerintem nem baj, hogy felhasználták az Origins elemeit. Az ókori Görögország meg engem is érdekel, belerakhatnának ismeretterjesztő részt is, ahogy az előző részben is volt.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#13) tibaimp válasza Imilenni (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy van. Tökéletes. :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) RECSKA válasza Imilenni (#11) üzenetére


RECSKA
veterán

Miert? Ezt a szisztemat kovetve a codokert mar fizetniuk kellene... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) wolfman válasza RECSKA (#14) üzenetére


wolfman
veterán

De nem fizetnek!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) VTom


VTom
veterán

A látvánnyal és a játékmenettel nem volt baj az Originsben sem.
Ha kap egy jó, fordulatos sztorit, akkor ígéretes lehet.
Csak más legyen a térkép, mint az Originaben :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17) Lottheus


Lottheus
tag

Jólenne ha nem lenne annyira bugyuta a harcrendszer, hanem sikerülne megint kicsit látványosra csinálni. :U

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Lenne miért fikázódni, de attól még kelleni fog! :D

(#19) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Nekem nagyon tetszik. Szerettem az Origins-t is, úgyhogy szerintem ezzel sem fognak mellé lőni.

A játéknak soha nincs vége.

(#20) [CsuCsu] válasza Imilenni (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Most hegesszenek uj motort minden reszhez, vagy mi a bubanatot akarsz? Ha uj a terkep es a sztori, es pluszban javitanak a jatekmeneten, mi kell meg?

Komolyan nem ertem mi a problema, alig tudunk valamit a jatekrol.

(#21) ribizly válasza Imilenni (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Ha trollkodni akarnék akkor még hozzátenném, hogy még az alcím sem sokat változott... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) VTom válasza dreampage (#19) üzenetére


VTom
veterán

Én is így vagyok vele, az Origins minden szempontból a széria csúcsa, kivéve a sztorit.
Sajnos a Ubisoftnál nincsenek olyan jó írók, mint a CDPR-nél, és ez meglátszik a fő történetszálon és a mellékküldetéseken is.
Ezen bukhat sajnos a következő rész is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23) doooo


doooo
veterán

Őszintén szólva jobban tetszik innen nézve, mint az Origins...
A harcrendszeren pedig remélem változtatnak, vagy legalább az irányítást "megreformálják", mert borzasztóan irritált... Nagyon nem tetszik ez az új baromkodás... Félre is raktam Originst pár óra után, az "ínségesebb" időkre... Eleve volt benne valami, ami sokáig taszított, pedig Egyiptom abszolút előkelő helyen van számomra a történelmi korok/helyek között. Aztán meg ez a kaotikus irányítás, ami önmagában lehet, hogy nem annyira vészes, de közvetlenül a régebbiek után borzalmas. Minden részt többször kijátszottam, sokat tényleg fejből tudok már, de ezt a falatot még meg kell rágnom.
Mindenesetre az Odyssey hangulatát úgy tűnik jobban eltalálták. Aztán majd kiderül, tényleg így van-e.

(#24) joey04


joey04
titán

Azon kevesek közé tartozom, akiknek nem tetszettek az Origins újításai. Nekem a sorozat korábbi részei nagyon tetszettek, szinte kivétel nélkül, de az Origins már nem. Így ez sem fog. De hát a többségnek fejlesztenek, ez van. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A hangulat jónak ígérkezik, innentől meg mechanikailag lehet felőlem teljesen Origins, nem volt azzal se semmi baj. Tulajdonképp miért is kéne változtatni azon ami jól működik?

Amúgy fogadásokat szerintem lehetne kötni, hogy Trójai DLC vajon lesz-e :D Kétlem, hogy kihagynák.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) VTom válasza doooo (#23) üzenetére


VTom
veterán

Ha nem tetszik a harcrendszer, akkor stealth mode-ban kell operálni :K
Igazából a játék lényege ez.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27) k-adi válasza VTom (#26) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem is szar a harcrendszer, kevesebb a látványosabb kivégzés, hidden-blade chain-kill, stb

+ vannak olyan részek ahol a játék direkt rákényszerít a harcra

(#28) VTom válasza k-adi (#27) üzenetére


VTom
veterán

Igen, azt sajnos nem lehet kikerülni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#29) Imilenni válasza [CsuCsu] (#20) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem gondolod hogy gáz, szinte ugyanazért kikérni kétszer az alapból magas AAA játék árát? :D
A legnagyobb probléma hogy ez lesz az elfogadott :U . CTRL+C és CTRL+V plusz egy hónapos munka. Aztán legyetek boldogok.
Persze megértem, fejik a tehenet amíg csak lehet. Viszont ugyanúgy elfog laposodni a "hú de jó volt az Origins, ez ugyanaz csak más szkinekkel" dolog.
Legalább két évet várhatnának kettő között, kicsit tettetni hogy dolgoznak is a játékkal.

Press "F" to pay respects.

(#30) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Jöjjön! Legyen minimum olyan atmoszférája mint az Origins-nak, azt nagyon eltalálták!

(#31) laceszgamer válasza Imilenni (#29) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor mit változtatnál rajta, hogy ne lehessen azt mondani, hogy " rókabőr " de még AC maradjon?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Az Origins egyáltalán nem bukott, az tavalyi év egyik legjobb játéka lett.

(#33) wolfman válasza [CsuCsu] (#20) üzenetére


wolfman
veterán

Nem a motornak kell újnak lennie, annak max optimalizáltabbnak az idő előre haladtával. Hanem az hogy ne hasonlítsanak az előző részekre az újabb részek. Itt most mintha pár dolog egy-egyben átment volna. Látom hogy más ruhák vannak, de valahogy ugyan az a milliő.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34) hoolla


hoolla
aktív tag

Nekem az Origins volt az elso AC amivel jatszottam es nagyon szerettem. 106 oram van benne, November 26.-tol aprilis 6.ig. Ha kiadnak egy masolatot mas mapra epitve, en ugyan ugy kifizetem erte a 80$-t.
Jol szorakoztam az elozovel es megerte boven szamomra.
A sztori nem erdekel, skippelem a parbeszedet a kisebb menj ide menj oda szarokban mar evek ota, a fo sztorikat megnezem hallgatom, de az sem izgat.
Ha sztorit akarok megnezek egy filmet es arra meg talan emlekszem is mirol szol. Egy jateknal amikor neha pihen hetekig, mar semmire nem emlekszem mire eloveszem megint.
Viszont a jatekmenet az kiraly volt, es imadtam maszkalni a gyonyoruen megkrealt terkepen az Originsban.
Szoval en vevo vagyok egy copy paste-re.

[ Szerkesztve ]

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#35) k-adi válasza laceszgamer (#31) üzenetére


k-adi
nagyúr

megmondom neked.... min. 2 év szünet a részek között és az adott részekhez több tartalmas dlc.

kezdésnek ez is megtenné ;]

(#36) rottenbull válasza k-adi (#35) üzenetére


rottenbull
senior tag

Egyszeru a sztori. Nem veszed meg csak ketevente. Akinek meg kell evente az vegye ugy. En fel evente is vennem.

(#37) k-adi válasza rottenbull (#36) üzenetére


k-adi
nagyúr

atyaég.. fuss neki újra :U

(#38) rottenbull válasza k-adi (#37) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem kell. Szerintem barmilyen dlc, vagy akar tobb is egyutt a kozelebe sincs egy uj resznek. En pont a dlc-k ellen vagyok es az evenkenti megjelenes mellett.
Ugyanannyiba kerul az uj jatek mint a season pass altalaban, igy az uj reszre szavazok a penzemmel.

(#39) keIdor


keIdor
titán

Számomra az az érdekes, hogy Far Cry, The Division, The Crew vagy Watch Dogs nem jön minden évben, de AC meg igen. Érdekes, hogy ezzel a szériával ezt teszik, a többivel nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) VTom válasza keIdor (#39) üzenetére


VTom
veterán

Egyébként ez tényleg elgondolkodtató.
Mondjuk a többinél nem is jöttek ki ilyen Syndicate kaliberű förtelmek.

Hozzáteszem, hogy nagyon jót tenne a szériának, ha inkább ritkábban adnának ki új részt, de rendes sztorit írnának alá, ami a régi AC-k erőssége volt, talán az AC III-ig bezárólag.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#41) laceszgamer válasza VTom (#40) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mi baj volt a Syndicate-el tulajdonképp? Még azt sem lehet rá mondani, hogy technikai gondok lettek volna mint az Unity esetében.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42) keIdor válasza VTom (#40) üzenetére


keIdor
titán

Nekem pl. nagyon bejött az Origins, jó újítások kerültek bele, de én nem érzem azt, hogy minden évben kéne egy ilyen rész.
Mindegy, ők tudják, engem csak a miértje érdekelne. Miért kell AC minden évben, a többiből akkor miért nem?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43) VTom válasza laceszgamer (#41) üzenetére


VTom
veterán

Erőltetett hangulat, nem lehetett végignenni az utcán, mert azonnal kiszúrt valaki, 1863-at kellett kombózni az ellenfélre, 300 méteres kötelet lehetett kilőni a csuklópántból, stb. És akkor még az idegtépő hegedűszólót meg sem említettem, amit minden akció során végig kellett hallgatni.
Az egyetlen erénye az volt, hogy TV-n jól nézett ki.
Túl volt gondolva az egész.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#44) laceszgamer válasza VTom (#43) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát szerintem ennek nagy része ízlések és pofonok kategória, én AC játékok esetében mindig a hangulatot vettem alapnak, mármint, hogy azt találják el. Nekem a viktoriánus kor miatt nagy kedvencem volt ez a rész, játékmenet tekintetében meg nem igazán okozott nagyobb fennakadást, illetve Unity-hoz képest nagyon szépen is futott.

Aztán mindig lesz jobban vagy épp kevésbé jól sikerült dolog az aktuális részben a régebbi részekhez képest.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#45) VTom válasza laceszgamer (#44) üzenetére


VTom
veterán

Persze, ízlés kérdése, én pl. a Unity-t imádtam, kétszer vittem végig. Persze csak az 1.5 patch után.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#46) joey04 válasza laceszgamer (#44) üzenetére


joey04
titán

Nekem is az egyik kedvenc részem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) hoolla válasza keIdor (#42) üzenetére


hoolla
aktív tag

Nem ertem a logikat abban, hogy csak ket evente kene kiadni egy egy jatek epizodot.

Ha elvezed es tetszett, akkor nem akarnal korbenezni egy masik terkepen, meg ha minden mas ugyan az is mint az elozo reszben?
Es ha a valasz "de igen", akkor meg nem jobb ha evente kijon egy resz?

De En szivesen fogadnek dlc-ket ugy, hogy csak egy egy extra map reszt raknak az Originsbe, es mondjuk szepen lassan az egesz bolygot bejarhatnank a tortenelmi helyszineken maszkalva.
Minden dlc tartalmazna jo 50-60 oranyi kuldetest meg nemi a tortenelembol ismeros fo sztorit, amiket 3 havonta tolnanak a kepunkbe, 25-30$-ert. En pl minden egyes tajat kijatszanek fullra.
Ha eppen hanyhatnekom van mar a jatektol, hat jatszanek massal, majd elovennem megint ket harom dlc-vel kesobb.

A Withcer 3 is ilyen volt. Mentem volna akarmeddig ha csak extra palyareszeket csatoltak volna a fojatekhoz parhavonta.

Ezert is tunnek rokaborhuzasnak ezek a fajta jatek epizodok, mert kimerithetetlen lehetosegek vannak bennuk.

Ez a "sztori lapos" vagy "ismetlodo kuldetesek" szajkozas is vicces, mert tok mindegy melyik jatek, uj vagy regi, a 70%-at a torteneteknek meg a kuldeteseknek mar igyis ugyis hallottuk ezerszer mas jatekokban.

Tisztelet a gyongyszemeknek persze!

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#48) keIdor válasza hoolla (#47) üzenetére


keIdor
titán

Én csak azt nem értem, hogy más Ubisoft címeknél hogyhogy nem csinálják ezt. Fentebb írtam példát is.
Miért nincs évente Far Cry vagy Division? Miért pont az AC? Ezt nem értem, de más se. Gondolom nem ec pec kimehetsz alapon választották pont ezt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) VTom válasza hoolla (#47) üzenetére


VTom
veterán

Pedig a régi részekben sokkal jobb volt a sztori, és ezeken is sokat dobna. Pl. A harmadik részben, mikor pár óra után döbbensz rá, hogy addig egy templomost irányítottál. Ilyesmi csavarok óriásit dobnak a játékélményen, legalábbis nekem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#50) hoolla válasza keIdor (#48) üzenetére


hoolla
aktív tag

Szerintem ez az a cim ami lefedi a legtobb korosztalyt, jatek irant erdeklodoket. En pl nem vagyok erdekelt a divisionben vagy autos jatekban. Ha a far cry-ra ranez anyuka, akkor azt latja, hogy drogozas, karomkodas, eroszak van benne es mond egy nagy NEM-et a gyermeknek.

Egyszeruen az AC-t tudjak a legtobb embernek eladni.

Ezekben a jatekokban ha van fosztori, meg ezer mellek kuldetes, en sokszor ugy erzem, hogy mar nem tudom kovetni, hogy mi is tortenik. Az angolom boven jo hozza, de egyszeruen sok ido telik el ket fokuldi kozott, hogy folyamatosan tudjam mi is tortent, vagy tortenik. Szedem ossze a cuccokat, outpostokat meszarlok, mellek kuldiket csinalok, vagy szimplan nem jatszok egy darabig es igy a fosztori elhalvanyul.

Viszont vannak jatekok, ahol te magad vagy a sztori, azok tenyleg emlekezetesek mindig.
Most kezdtem el Senua-t es imadom. De ott volt a Firewatch is most par hete, amit elveztem.
Ezeknel a nagy cimeknel ezer kuldivel en mar csak a jatekmenetet elvezem es toltok el veluk sok idot.
Kiveve a Witcher 3. Abban van 260 oram es ket vegigjatszasom. Az valahogy kepes volt ugy megfogni, hogy minden betut elolvastam es kovettem benne. Az szamomra minden idok legjobb jateka. Overallban.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.