Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nekem ez a setting jobban bejön mint az ókori Egyiptom, de attól még a phasznak kell minden évben megint egy AC.

(#2) kolopele


kolopele
nagyúr

Nagyon várós, remélem a tranzakciók sem maradnak majd ki belőle. Az Origins számomra az év játéka volt.

(#3) joey04


joey04
titán

hát akkor számomra véglegesen lezárult az ac sorozat a syndicate-tel. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez csúcs lesz! :K Már most hiányzik a vele való játék.

joey04: Mi a bajod vele? :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) kolopele válasza joey04 (#3) üzenetére


kolopele
nagyúr

A Syndicate szenzációs volt, de az Origins erre rátett még egy lapáttal.

(#6) joey04 válasza Fred23 (#4) üzenetére


joey04
titán

Tudom kisebbségben vagyok vele, de nekem egyáltalán nem jöttek be az újítások. Túl összetett lett, én nem szeretek pepecselni a karakterfejlesztéssel, egyebekkel, én azért szerettem a sorozatot, mert fantasztikus világokba és korokba vitt el (ez most is adott természetesen) és csak haladtam előre a történetben, nem nagyon kellett semmire figyelni, max pár új mozdulatot, vagy pár új eszköz használatát kellett megtanulni. Pont emiatt engem nem zavart, hogy sokadszor adják el ugyanazt. Nem is akartam mást. Nekem nem jön be a "tovább csiszolt harcrendszer", a "szerepjátékosabb irány", meg a "feleletválasztós párbeszédek". Tudom, ezzel jobb lett a játék, meg erre volt igény, de nekem nem jött be, és az új rész erre megy tovább. Majd valami akció keretében lehet ránézek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) kolopele válasza joey04 (#6) üzenetére


kolopele
nagyúr

"én nem szeretek pepecselni a karakterfejlesztéssel"
Na látod ezzel én is így vagyok, ezért is volt nagy ötlet a tranzakciós lehetőség. Minden legendary fegyverhez hozzá lehetett jutni, nem volt gond a fejlesztésükkel sem, hiszen mindig volt rá mani. Mindenki úgy játszhatott vele ahogyan akart, a harcrendszer meg egyenesen szuper lett.

[ Szerkesztve ]

(#8) #81556480


#81556480
törölt tag

Nálam az AC4 volt a csúcs meg a csóka hajó :D

(#9) joey04 válasza kolopele (#7) üzenetére


joey04
titán

nem érted. az, hogy meg lehetett venni és volt tranzakciós lehetőség egy dolog. (mondjuk ebben is eltér a véleményünk, de ez egy másik téma). de én nem szeretek ezzel foglalkozni, maximum úgy, hogy egy küldetés után feljön, hogy adott csókától cserébe kaptál egy ilyen szart, amit így kell használni, beraknak egy pár perces oktatópályát, aztán helló. És ebből se legyen sok ha lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) laceszgamer válasza joey04 (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az " rpg-s vonal " nekem sem a kedvencem benn, de azért még tetszett az Origins is, a hangulatot nagyon jól hozta, videók alapján azzal itt sem lesz gond.

Bár ha nálam is toplista volna akkor valahogy úgy nézne ki, hogy Syndicate - Black Flag - AC3
De ettől független minden része tetszett eddig.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) kolopele válasza laceszgamer (#10) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért a 2. részt se hagyd ki :)

(#12) laceszgamer válasza kolopele (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egyik részét sem hagytam ki, csak nálam ez a három került fel a dobogóra. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) XuChi


XuChi
addikt

...., az hiszem tetszik, meglátjuk mi lesz. Még az Origin-t is végig kellene játszanom. Bár a Far Cry 5 most igencsak leköt :D

(#14) szami777 válasza #81556480 (#8) üzenetére


szami777
addikt

Detto
Azóta egyiket se tudom élvezni úgy igazán. Lehet az én hibám de hülyét kapok, ha egy ellenfelet tízszer kell lecsapjam a karddal.

Ez viszont váròs nagyon.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15) mike1334


mike1334
veterán

Olvastam egy cikket a Kotakun a játékról...kb full rpg-be megy át a sztori...csinálnak egy God of Wart AC köntösben...mondjuk semmi bajom vele :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16) VTom válasza mike1334 (#15) üzenetére


VTom
veterán

Kíváncsi leszek rá mi sül ki belőle. A Witcher 3 óta mindenki RPG-t akar csinálni, csak oda kellenek nagyon jó írók, és az AC-nál ez hiányzik kb. a III. óta.

Ettől függetlenül én tuti megveszem, az összes résszel játszottam, ez sem marad ki. Tetszik a hangulata, remélem nem lesz csalódás.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17) Gery9112


Gery9112
őstag

Akkor ezek szerint csak nekem nem jött át, hogy ez egy AC játék? :DDD És most nem a rejtett penge hiányára gondolok, hanem úgy kvázi nem látom ez hol akar AC lenni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#18) mike1334 válasza VTom (#16) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem még sok rész kimaradt, de úgy érzem nem olyan nagy kár értük..egyedül a Black Flaget vittem végig, de az is ellaposodott a végére..Origins mindenképpen tervben van, illetve a Syndicate a korszak miatt. Aztán idővel ez is, ha nem cseszik el :) Nem kell mélyenszántó sztori, de legyen már valami motiváció vagy mittudomén...hihető történet legalább (jóóó...az AC világán belüli keretek között hihető, úgy értem).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19) Xerxész válasza Gery9112 (#17) üzenetére


Xerxész
őstag

Beletrafáltál.
Pontosan az itt a baj, hogy NEM AKAR AC játék lenni.

A játék amúgy gyönyörű, akciódús és nagy. Bár én is megelégednék egy kisebb, lineáris, ám jól megírt történettel rendelkező darabbal.

(#20) #80123904


#80123904
törölt tag

Már most idegesít, ami az Originsben is idegesített. Rettenetes minőségű a "voice acting". Egyáltalán nem illenek a karakterekhez a hangok. A játékmenet tetszeni fog, de ezért nem fogom tudni teljesen beleélni magam, mert ez minden cutscene-nél ki fog zökkenteni.
Nem értem...a többi ubisoft játéknál ilyen nincs, tök jól eltalálják. Az előző AC-kban se volt semmi bajom ezzel a témával, de most áááh.

(#21) cyberkind


cyberkind
félisten

Ubisoft és a nagy áldozatok, egyszer nem fosták ki a következő évben a szériát, ezért "nagy változásokat" eszközöltek ami után sokaknak tetszett az új rész, úgyhogy ismét lehet fosni évente, nehéz kérdés ez a mennyiség vs minőség. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22) Gery9112 válasza Xerxész (#19) üzenetére


Gery9112
őstag

Na igen. Ez egy gyönyörű és nagy nyitott világú játék, tele mellékküldetéssel és loottal. A sztori már egy ideje nem erőssége az AC-nek amúgy se. Az Origin mellett ott volt az érv, hogy ez a testvériség kezdete és a harmatgyenge sztori ellenére is jó játék volt. Itt már ezt még egyszer nem lehet ellőni.

Ennek fényében már nem bánom annyira, hogy végül az új Splinter Cell bejelentésből úgy néz ki nem lett semmi.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#23) XuChi válasza #80123904 (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Régebben, egy-két szerep / rpg játékban, lehetett a karakter hangját is választani. Ez kellene itt is, 4-5 hang/beszéd stílusból már csak lenne olyan ami tetszik.

Mondjuk az NPC-k hangja akkor is fix lenne ez is igaz... :R

#22: És a Prince of Persia is a feledés homályába vész, ezek szerint lassan örökre :W

[ Szerkesztve ]

(#24) kolopele válasza XuChi (#23) üzenetére


kolopele
nagyúr

Istenem, egy régi vágású Prince Of Persia mai köntösben.....................Vagy egy új Castlevania..............
Azt hiszem ezekről már végleg le kell mondanunk.

(#25) XuChi válasza kolopele (#24) üzenetére


XuChi
addikt

Castlevania, már nem igen van sajnos. Pedig a régi 2D-s verziók a mai napig a legjobbak. Symphony of the Night az egyik legjobb. De nekem a Lords of Shadow 1-2 is nagyon tetszett. Meg is van 2 féle kiadásban is a 2. rész, az elsőt sajnos csak alap kiadásban tudtam beszerezni :(

(#26) melega válasza kolopele (#24) üzenetére


melega
őstag

Egy régi vágású Prince of Persiának én is örülnék.

Mé videóra is felvenném hogy megéltük az új részt.

(#27) laceszgamer válasza melega (#26) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem egy Warrior Within ezzel a grafikával tökéletes volna. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) XuChi válasza melega (#26) üzenetére


XuChi
addikt

Egy Sends of Time + Warrior Within + Two Throne Remastered verzióval is kiegyeznék. AC Origins / Odyssey Enginnel :Y

(#29) melega válasza XuChi (#28) üzenetére


melega
őstag

Igen a Sands of Time szériánál jobbat nem tudtak soha.

(#30) XuChi válasza melega (#29) üzenetére


XuChi
addikt

Hát igen. Mindegyik részt 3x végigjátszottam. Feledhetetlen :R A WW OST lemeze is istentelenül király :R

(#31) laceszgamer válasza XuChi (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

[link]

Ezt mennyiszer meghallgattam külön is, de az egész kegyetlen jó tényleg. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) kolopele válasza XuChi (#28) üzenetére


kolopele
nagyúr

De szép is lenne. Őszintén bevallom a Sands Of Time - ot nem bírtam kivinni, ahol a végén egy lifttel fel kellett volna menni egyszerűen nem sikerült megcsinálnom, végül feladtam.

[ Szerkesztve ]

(#33) VTom válasza XuChi (#28) üzenetére


VTom
veterán

Fúú, egy anvilnext 2.0 PoP remastered-nek én is vennék ki szabit! :)
Kit kell leszo... szóval kinél lehet kérvényt benyújtani, hogy megcsinálják? :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34) cyberkind válasza VTom (#33) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs benne pénz, erre lehet várni ezer évig is. :D

Paranormal Cocktivity

(#35) XuChi válasza cyberkind (#34) üzenetére


XuChi
addikt

Persze ha Battle Royal-ként vennék, tuti már is csinálnák a PoP BattleRoyal Editiont :W:W:W

(#36) cyberkind válasza XuChi (#35) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell ezen meglepődni, egyik kiadó se megváltani akarja a világot a játékosok felé, csupán az a kérdés, hogy ki mennyire húzná le az embereket, és a Ubisoft qrvára nagyon és mindig. :K Top 3 szerintem: EA, Ubisoft és Activision, de lehet ezt bővíteni még könnyedén.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#37) XuChi válasza cyberkind (#36) üzenetére


XuChi
addikt

Most ez a divat. A multizgatás. Majd elmúlik. Vagy nem. De mint korábban is írtam, ha majd eljön az idő, hogy nem lesz sztori orientált Single Player játék a piacon, csak multis bohockodás, akkor ott abba is hagyom a gaming-et. :)

(#38) cyberkind válasza XuChi (#37) üzenetére


cyberkind
félisten

És a divat nem mindig jó, másrészt amikor újraindult a videojátékos téma akkor egy jó darabig az önmegvalósítás volt a lényeg, most már rohadtul nem csak elvétve az AAA kategóriában. :) Ugyanígy vagyok én is, persze akkor előveszem a régi játékaimat és tolom azokat, szerencsére még van egy-két széria ami kimaradt de jó hosszúak.

Paranormal Cocktivity

(#39) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem nagyon bejön a görög hon. Bár kicsit elkanyarodtak az Assasin világától első ránézésre,de várjuk ki a végét. Emlékszem az Origins kapcsán is volt nagy rácsodálkozás,aztán milyen szuper kis játék lett belőle.Külön jó pont számomra a női karakter.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#40) k-adi válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

ugyanígy vagyok vele én is... minek évente... meg ez már nem is AC... hol a lopakodás.... az rpg elemek jók, kassandra jó, de megint akciójáték lesz lopakodás helyett...

(#41) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Na tessék lehet örülni: [link]

Homo szimulátor megy az új AC-be is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42) XuChi válasza NandorHUN (#41) üzenetére


XuChi
addikt

Hurrá....., nem elég hogy a TV, a Filmek, a Zenék, és a Felvonulások öntik a nyakunkba a buzulást, most már lassan minden játékba kell köcsög karakter :W REMEK!!!!

(#43) cyberkind válasza XuChi (#42) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel nincs baj, csupán azzal van, hogy azért került bele mert mindenhova betolják ezeket, anno amikor a Mass Effect-be behozták az egyedi és tudatos döntés volt, itt ez csak megint a szélesebb réteg elérése.

Paranormal Cocktivity

(#44) XuChi válasza cyberkind (#43) üzenetére


XuChi
addikt

Annál több nő marad nekünk :U :P

(Valami kegyetlen csúnyát akartam írni, de félek lesújtott volna a banhammer :W)

(#45) cyberkind válasza XuChi (#44) üzenetére


cyberkind
félisten

Az AC-ban tuti, engem nem izgat ez a játékuk se. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#46) NandorHUN válasza XuChi (#42) üzenetére


NandorHUN
addikt

Amúgy ez a buzulás AC-ban csak azért is vicces, mert Anonymus homokosokkal nem kéne, hogy működjön egyértelmű okok miatt.... De nem baj, logika ne akassza meg őket - lényeg, hogy Ubi be tudjon nyalni az LGBTQ+ -s társoságnak is.

Valoszeg inkább kiírják a történetből az egész Anonymus szálat (és jelent), csak hogy lehessen menni homokozni a játékban.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47) VTom válasza NandorHUN (#46) üzenetére


VTom
veterán

Animus ;)
Egyébként biszex, és gondolom nem is lesz kötelező a játékban.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#48) laceszgamer válasza XuChi (#42) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez ugyanaz amiért minden filmbe lassan kötelező egy fekete színész, vagy épp reklámokban is rengetegben ott egy. Nos ez megint hasonló. Na meg azt sem szabad elfelejteni, hogy az Ubi francia gyökerekkel rendelkezik, gondolom ottani politika is erősen beleszól.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#49) NandorHUN válasza laceszgamer (#48) üzenetére


NandorHUN
addikt

Akkor remélem következő Assassin's Creed valami modern kerítésmászós gama lesz, főhős a 12 éves szakállas migráncs.

Itt egy live action video az egyik side-missionról:
[link]

Játék visszatér a gyökerekhez: menekülés a rendőrség elől, üldögélés a parkban, hidden blade upgradek és az új fegyver se maradhat ki: a hidden savazás.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.