Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nekem nem tetszik. Elöször fel se ismertem Nero-t, azt hittem megint az a homokos Dante az elöző játékból. Nem értem miért kellett megváltoztatni a karakterdesignt, DMC 4-s szerintem sokkal jobb volt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Engem meg győztek, nagyon adja a játék. Nagyon kellemes meglepetés volt. :)

(#3) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Elöszőr azt hittem hogy az új dantét hozták vissza de közben a mozdulatok meg a hang néróé volt...
Dante egy kicsit megöregedett bár nem gond mert így is badass lesz :D
A bossok jól néznek ki a sima ellenfelek is és ami tetszik hogy a devil may cry 3 egyik sima ellenfelét is felujították :)
Összességében a hangulata az megvan remélem fasza lesz kíváncsi vagyok az új devil triggerekre :D

(#4) b. válasza Darkslayer95 (#3) üzenetére


b.
félisten

Szerintem is jó lesz ez, hozza a kötelezőt. Már kifejezetten hiányzik a DMC féle aprítás.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Redneck


Redneck
veterán

A DMC nagyon megfogott, igaz én korábban nem voltam rajongója a sorozatnak. Ez most annyira nem jött át, de biztos jó lesz.

Érdekes, nekem ez a karakter nem szimpi, még Danteval tudtam azonosulni. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Gebriel


Gebriel
veterán

Adja a hangulatot, kíváncsian várom a játékot.

(#7) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kell ehhez ismerni szerintetek bármelyik számozott elõzményt? Csak a DMC-vel játszottam, azt szerettem nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) oriic válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 4 folytatasa, de sztorit meg nem ismerjuk, nem tudni h van e kapocs a tortenetben.

Live-Die-Respawn

(#9) Bad Pritt válasza oriic (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor jó.
Lehet azért beszerzem az előzőeket PS4-re, csak félek, hogy a hd pakk ellenére meglátszik rajtuk a kor.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) rdt89 válasza Bad Pritt (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem még a x360-as átiratos verziók vannak meg, a játékélmény mindenért kárpótol bőven. Ha el tudsz vonatkoztatni a grafikától iszonyatosan élvezhető az első rész is még 2018-ban is 4k/60fps játékok ide-vagy oda :D

(#11) b. válasza Bad Pritt (#9) üzenetére


b.
félisten

Hát meglátszik, de nem nagyon lesz időd nézegetni :) Egyébként a játékmenet elviszi a hátán, ha még nem játszottál vele, mert talán a Hack and slash egyik legjobb sorozata. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Gebriel válasza rdt89 (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

"játékélmény mindenért kárpótol bőven" :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.