Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na kezdjük hát el. :D

Live-Die-Respawn

(#2) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Azé a pandát lerúgnám :DDD

(#3) Gery9112 válasza oriic (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

Just Dance 2019...messziről indulunk... :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Nyulas játék alatti banda zenei karrierje remélem innentől felfelé fog ívelni, megérdemlik.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#5) bbdzyx válasza bbdzyx (#4) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A zenekarnál unalmasabb a For Honor. Szvsz kidobott pénz az a kieg., a kutya nem játszik már vele sajnos, és nem is az a párezer átmeneti PC-s játékos menti meg, akik szerencsétlenkednek vele bill+egérrel kér órát és törlik.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#6) joey04


joey04
titán

Nem az én világom, de a skull and bones nem néz ki rosszul.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) #80123904


#80123904
törölt tag

Splinter Cell :( :(( :O

(#8) AxBattler válasza #80123904 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor nem csak én hiányoltam... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) k-adi válasza bbdzyx (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

te nagyon el vagy tévedve FH ügyileg :D másképp is írhatnám de ki lenne moderálva :)

hatalmasat fordult 6 hónap alatt a játék és jó lesz a dlc.... én is bill,egérrel tolom és simaügy... te vagy a béna... meg a sok másik ezer töketlen aki feladja 2 perc alatt... van tutorial mode, van arena mode... lehet gyakorolni... nem sírni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.