Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckie2


myckie2
őstag

:(

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Nem csalódtam, kicsit se, sőt felállva néztem és a végén tapsoltam! Ilyen egy remek játék, pre-order Ultimate kiadás amint elérhető meg is veszem! :R

(#3) csab991


csab991
senior tag

Kifejezetten örülök a helyszínnek, kellett már az új atmoszféra a napsütötte Ausztrália után. Remélem azért annyiszor nagyobb térképet is kapunk, mint ahányszor elhangzott a dynamic seasons. :))

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Mindenki hogy varta hogy Japan lesz erre a kodos albionban kell vezetni. ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#5) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Jó ötletnek tartom, csak ne essen benne örökké. A vidéki Anglia egyébként elképesztően szép hely (napsütésben persze), a britek pedig igazi benzinagyak, indokolt a helyszínválasztás. Azért a havazást kissé túlzásnak tartom :)

VÁROM NAGYON.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#6) joey04


joey04
titán

Nagyon jó! Én sokkal jobban örülök, hogy nem Japán lett végül. Bár az sem lett volna rossz. Egyből benne lesz a game pass-ben, a bemutató meg meggyőzött. Várom nagyon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) XuChi


XuChi
addikt

Instant GET :Y

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

#NoJapanNoParty

:O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) laceszgamer válasza EczkE (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hála égnek. :D
Anglia kegyetlen szép hely, de remélem azért bőven lesz borongósabb, esős időjárás is a játékban, nem csak napsütés főleg, Angliához hozzátartozik a tipikus időjárása :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) keIdor válasza laceszgamer (#9) üzenetére


keIdor
titán

Nekem még mindig a második rész helyszíne tetszett legjobban, Nyugat-Olasz és a Francia Riviéra még szebb, de örülök Angliának.

Maradjon nyugaton a széria. :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) ASTON117


ASTON117
tag

Ha nem lesz benne lootbox akkor tuti vétel.

(#12) marcarc


marcarc
senior tag

Na akkor a horizon 5 re lehet tippelni hogy hol vezetnek meg a baloldalon - Forza Horizon 5 THAILAND vagy az lesz akkor JAPAN. Furán hangzik de engem idegesit, hogy a bal oldalon kell közlekedni.

(#13) szami777


szami777
addikt

Azonnali vétel lesz, de....

a franc essen bele a bal oldali közlekedésbe megint. :DDD :O

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Tetszik.
Remélem ebben már több európai és brit autó lesz.
Meg jó lenne, ha pl az ultimate kiadás birtokosainak nem kéne sok pénzért megvenniük a DLC-ket.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#15) b.


b.
félisten

Na ezen azért kapaszkodtam, nagyon odaver. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Raymond


Raymond
félisten

Na ez nagyon jol nez ki. Ez johet majd PC-n :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17) lmno válasza marcarc (#12) üzenetére


lmno
őstag

Eddig a 3 megjelent részből 2-ben a jobb oldalon kellett vezetni...

(#18) marcarc válasza lmno (#17) üzenetére


marcarc
senior tag

Na én pont a 3 al kezdtem. A többivel nem jatszottam.

(#19) gergobox


gergobox
tag

A 3-al az egyedüli gondom a Map volt, a sivatagos rész elég unalmas volt és nem volt túl nagy sem a térkép. Reméljük elég nagy lesz a Map és több európai (francia-olasz) autó lesz benne és akkor sikerül megint a legjobb autós játékot megcsinálni. A trailer alapján nagyon várós :K

(#20) csab991 válasza gergobox (#19) üzenetére


csab991
senior tag

Azt olvastam, hogy ugyanakkora lesz a map mint a FH3-ban, a 4 évszak változása miatt. Kár, de hát ez van.

(#21) XuChi válasza csab991 (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Remek, akkor megint egy zsebkendőnyi területen megy majd a versenyzés :(((

The Crew 2 méretű térképpel már kiegyeznék. Csak ott a játék az ami rossz.

(#22) csab991 válasza XuChi (#21) üzenetére


csab991
senior tag

Valóban jó lenne egy akkora térképpel. De még így is szerintem a FH4 lesz a befutó nálam. Nem bírok megbékélni Crew 2 irányítás/fizikájával. Mindkettő árkád, mégis a FH4 mérföldekkel kifinomultabb mint Crew, az autók terén.

(#23) XuChi válasza csab991 (#22) üzenetére


XuChi
addikt

Igen, sajnos hiába a nagy térkép, ha a jármű irányítás és fizika, olyan, mintha egy óvodás tervezte volna. Sajnálom, mert a Beta kipróbálása után teljesen leírtam a Crew 2-t. Borzalmas.

(#24) MrPetya19 válasza gergobox (#19) üzenetére


MrPetya19
addikt

Meg angol autó, esetleg kelet európai.
Én annak örülnék a legjobban, h a végre nem lenne olyan béna az AI, és dudálásra nem kezdenének el követni. :(((

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#25) Televan74


Televan74
nagyúr

Annyira nem villanyoz fel Anglia, Japán jobb lett volna. Részemről azt hiszem kimarad a játék. :(

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) Daffchy


Daffchy
őstag

Fura, hogy egyikőtök sem említi a motorokat... :Y

Csak ellenfél lesz vajon mint a repülő? :(

[ Szerkesztve ]

(#27) csab991 válasza Daffchy (#26) üzenetére


csab991
senior tag

Persze, valószínű hogy a showcase event része. FH3-ban is volt helikopter, vonat, repülő stb..

(#28) Daffchy válasza csab991 (#27) üzenetére


Daffchy
őstag

A jó öreg Testdrive-hoz hasonlóan lehetne benne motor.
Csodás lenne... :))

(#29) csab991 válasza Daffchy (#28) üzenetére


csab991
senior tag

Én inkább egy Oahu méretű térképnek tudnék örülni.

(#30) MrPetya19 válasza Daffchy (#28) üzenetére


MrPetya19
addikt

Asszem megyek és beüzemelem a régi gépet, mert azon még rajta van az a csodás játék.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#31) joey04 válasza Daffchy (#26) üzenetére


joey04
titán

Csak ellenfél lesz, nem lehet motorozni.

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) gergobox válasza csab991 (#29) üzenetére


gergobox
tag

Vagy legalább a belteret lehet módosítani mint a TDU-ban. Az egyik legjobb játék volt a műfajban :)

(#33) XuChi válasza gergobox (#32) üzenetére


XuChi
addikt

Azóta sem sikerült überelni a TDU-t :((

(#34) Raymond válasza XuChi (#33) üzenetére


Raymond
félisten

A multkor (tavaly?) felraktam megint es meg mindig jatszhato szepen a mara kisse megkopott grafika ellenere is. Picit jobb autofizika nem artana neki. Es mondjuk egy VR mod-ot valaki eszkabalhana ra ha raer :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35) XuChi válasza Raymond (#34) üzenetére


XuChi
addikt

Ha lenne hozzá egy "Remaster" textúra csomag, még most is azzal játszanék :D A TDU 2 viszont minden téren egy visszalépés, és förtelmes meggyalázása volt a TDU névnek!!

(#36) MrPetya19 válasza XuChi (#35) üzenetére


MrPetya19
addikt

Teljesen egyetértek veled.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#37) XuChi válasza MrPetya19 (#36) üzenetére


XuChi
addikt

Nyilván, az ember egy autós, versenyzős címtől, semmilyen sztorit nem vár. Na de ami a TDU 2-ben volt... :Y

Az az elcseszett Paris Hilton másolat, olyan tenyérbemászó volt, azt hittem átütöm a monitoromat....

[ Szerkesztve ]

(#38) MrPetya19 válasza XuChi (#37) üzenetére


MrPetya19
addikt

A sztorival még nem lett volna olyan nagy bajom, ha nem eröltetik annyira. (khm Horizon)
A jogosítvány rendszerről nem is beszélve. Attól legtöbbször én is a monitoromat ütöttem volna.
Meg a fizikája nem vol olyan jó, mint az egynek, nagyon nem. Főleg a driftelés volt nevetséges.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.