Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

FF VII, FF XV Episode Ardyn?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dlc-k szinte biztosan, de nem lepodnek meg egy FF16 bejelentesen sem.

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úúúúúú... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Garrick


Garrick
csendes tag

Egy FF VII Remake bejelentés, hogy ennyi év után végre elkészül és boldog is leszek.

(#5) .LnB válasza Garrick (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Be van az már jelentve egy ideje. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Engem csak a Shadow of the Tomb Raider érdekel tőlük, de az nagyon.

(#7) .LnB válasza Fred23 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Budget Uncharted. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Fred23 válasza .LnB (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem tudom, miért nem adják pc-re az Unchartedet, és abban sem vagyok biztos, hogy ez kifizetődő nekik; rengeteg örök pécés van. Nem tudom, hány százalékuk befolyásolható, aki hajlandó akár konzolt is venni egy sorozatért, de többnek tűnik az elszalasztott számítógépes játékosok tömege. Rengetegen boldogan fizettek volna ezért a játékért, de csakis pc-n! Én soha, semmilyen játékért nem fogok konzolt venni. Vagy pc, vagy ha az nem működhet majd valamiért, akkor többet fogok kerékpározni, és régi játékokkal játszani.

(#9) Kendek válasza Fred23 (#8) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az irtózatos költségvetésű, saját fejlesztőstúdiós exkluzív címeknek pont az a szerepük, hogy behúzzák a népeket a platformra, és nem az, hogy önmagukban minél több hasznot termeljenek. Szóval a Sony-nak nincs érdekében PC-re fejleszteni.

<-ƘƘ->

(#10) Bad Pritt válasza Fred23 (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

10 milliónál többnek tűnik pár PC-s fafej (ennyit adtak el az Uncharted 4-ből)? Még LnB is vett inkább konzolt, pedig évekig fikázta ezt a generációt, de csak beadta a derekát, aztán most a földről szedi fel a haját kalandozás közben.

A játékosvilág legnagyobb hülyeségének gondolom a platformfétisizmust, a legjobb gamer élményektől fosztod meg így magad. Szvsz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) .LnB válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden szava igaz.

Fred23 Én csak azért nem válaszoltam a kommentedre, mert bármit írnék, nem értenéd. Én sem értettem évekig. Ezért tudom, hogy kár a szóért. Vagy rájössz magadtól egyszer, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) ribizly válasza .LnB (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Nem értek ezzel azért egyet. A TR újabb részei összetettségükben nálam azért az Uncharted (1-2-3) fölé kerültek. Az egy más kérdés, hogy nekem sokkal inkább kalandjáték az Uncharted.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) NandorHUN válasza oriic (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Remélem jön valami a FF VII Remake-ből is :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14) NandorHUN válasza Garrick (#4) üzenetére


NandorHUN
addikt

Már rég be van jelentve :)

Trailere már lassan 2 és fél éve kijött: [link]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) Deck válasza Fred23 (#8) üzenetére


Deck
titán

A Warez miatt. A pc már csak ilyen. :U

PS5

(#16) KaitouP válasza NandorHUN (#13) üzenetére


KaitouP
veterán

Mutatom mit várhatunk az SE külön előadásán:

És az a baj hogy ez részben igaz is az SE -re. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17) VTom


VTom
veterán

Az Avengers játékra nagyon kíáncsi vagyok, szerintem óriási potenciál van a franchise-ban.
Választható karakterrel játszható sztori, különböző képességek, coop, PvP, mindent el tudnék képzelni. Aztán gondolom belelóg a kezem a bilibe, de reménykedem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.