Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Remélem Halo 6 és Gears 5 bejelentés is lesz. :DD

(#2) taki01


taki01
őstag

PC-re is megjelenhetnének a Halo-k örülnék egy ilyen bejelentésnek. :))

[ Szerkesztve ]

(#3) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szurkolok nekik.Kicsit sem szimpatikus cég, de a piacnak kell az erős konkurencia.

(#4) mike1334


mike1334
veterán

Fable 4 nekem elég is, köszönöm :D (az obligát Forza mellé, természetesen). Na jó, esetleg Ryse 2 és GoW 5 is jöhet még :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5) james001


james001
veterán

A legnagyobb meglepetés szerintem az lenne,ha bejelentenék hogy a Scalebound-ot újraélesztik,és már ki is jön ma vagy jövő héten vagy ilyesmi :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz Halo 6 Infinity. Only Battle Royal. ;]
Vicceltem, nem lesz benne BR.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) #52588800


#52588800
törölt tag

Bejelentik az EA felvásárlását, hogy megakadályozzák a C&C további gyalázását :DD

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Horizon 4-re vagyok a leginkább kíváncsi számolom a perceket vissza az adásig annyira égek, hogy milyen lesz ,de ha egy Ryse: Son of Rome 2 is bejelentésre kerülne, vagy a Scalebound fejlesztése is folytatódna nagy lenne az öröm :)

(#9) #81556480


#81556480
törölt tag

Visszatérő vendégként jövök a chat-re. Dr.Pepper behűtve :D

(#10) aAron_


aAron_
őstag

Cyberpunk 2077-et is sokan ide várják :)

What is your ikigai?

(#11) Scholes9 válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Dvix válasza #52588800 (#7) üzenetére


Dvix
senior tag

Úristen ne is mond! :((( Amikor meghalottam megláttam hogy új C&C game!!! igen miaz? hhááát egy mobil game! :(( Röhej!

(#13) VTom válasza aAron_ (#10) üzenetére


VTom
veterán

A Microsofthoz? Miért?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14) k-adi válasza #52588800 (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

Bejelentik az EA felvásárlását, hogy megakadályozzák a C&C további gyalázását

hát igen.... már ennyi elég lenne ma :D :D

(#15) Crytek válasza taki01 (#2) üzenetére


Crytek
veterán

Az lenne a nagy ha az újjal együtt a régieket is elérhetővé tennék pc-re :C

Next PC Upgrade: 2022

(#16) Šolaire válasza VTom (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Mások is írták. [link] ha igen én nagyon várom!

“Praise The Sun” \[T]/

(#17) taki01 válasza Crytek (#15) üzenetére


taki01
őstag

Arra gondoltam. :)

(#18) #81556480


#81556480
törölt tag

a chat hol lesz ?

(#19) VTom válasza Šolaire (#16) üzenetére


VTom
veterán

Király, azt én is nagyon várom. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#20) oriic válasza #81556480 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitch-en. Lesz link majd.

Live-Die-Respawn

(#21) Šolaire válasza VTom (#19) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó lenne látni valamit :) eddig nem okoztak csalódást.

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) Bogyi007 válasza oriic (#20) üzenetére


Bogyi007
veterán

Eleve kell a Mixer az apró giftek miatt + ehhez még a Twitch is? Én akkor passzolom a chatet inkább...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23) oriic válasza Bogyi007 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitch-ről csak a link ablak jön, szerintem az mehet külön a mixer mellett. (Minden évben így volt egyébként)

Live-Die-Respawn

(#24) Bogyi007 válasza oriic (#23) üzenetére


Bogyi007
veterán

És a Mixpotok begyűjtéséhez elég lesz a Boxon mennie a Mixer ek vagy kell weben is mennie?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#25) rdt89


rdt89
addikt

Már nézem a mixer-t, még csak a zene megy, és valaki nem tudja a zene előadóját és a szám címét? Nagyon tetszik de még a Shazam is lefeküdt tőle. Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#26) oriic válasza Bogyi007 (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elég ha boxon megy. Nálam is ott fog menni. A lényeg hogy ott is legyél bejelentkezve az MS fiókoddal.

Live-Die-Respawn

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben kitettem CHAT linket is. [link]

Live-Die-Respawn

(#28) Bogyi007 válasza oriic (#26) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem tudok belépni a Twitchre, kért egy aktiválást a rendszer, de nem tudtam belépni mivel elfelejtettem a jelszavam, kértem az emlékeztetőt rá, az meg nem engedte megváltoztatni a jelszót s végül ezt a lehetőséget 24 órára fel is függesztette...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29) joey04


joey04
titán

Na ez odabaszott!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Scholes9 válasza joey04 (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem kicsit :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31) JSaN válasza joey04 (#29) üzenetére


JSaN
addikt

Tenyleg nagoyn jol osszerakott show volt, volt sok jo cucc.
A vegen a hackelos megoldassal azert EZ baszott oda nekem.
Durva ahogy kinez ez a cyberpunk vilag, komoly lesz. :Y

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#32) Šolaire


Šolaire
veterán

Cyberpunk nagyon ott van. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#33) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Véget ért az MS konferencia, találkozunk 3:30-kor a Bethesda előadásán. :R

Live-Die-Respawn

(#34) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hááát...a shown mutatott játékok 90%a megint multiplatform volt.Új Halo, új Forza, új Gears.Tehát amiért akinek xbox kellett anno, az megkapja a folytatásokat.Kb ennyi.

(#35) rdt89


rdt89
addikt

Nem lett megemlítve, hogy végre Xbox-ra is ellátogat a Jump Force, ahol, Goku, Naruto, Yusuke és a többi Shounen karakter tombolnak :)

[ Szerkesztve ]

(#36) mike1334


mike1334
veterán

Na örülünk, úgy érzem :) ha azt nézem, hogy eddig idén már vagy 3x (igazából egyszer a tavalyi nyúlt át) vettem egy havi game passt 200 forintért, akkor ha ez továbbra is így lesz, nagyon gazdaságosan fogok nagyon jó játékokkal játszani továbbra is :D
De megkockáztatom, hogy havi 3000 forintot is simán megér majd a felhozatal :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37) melega


melega
őstag

Sikoru: Shdow die twice 2017-es játékválasztás óta erre vágytam.
A Cyberpunk 2077tényleg nagyon ott van.
A Just 4 se rossz amiről eddig nem halottam semmit.

Az új doom is nagyon ott van.

A Sekira tuti vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

(#38) sp8787 válasza melega (#37) üzenetére


sp8787
addikt

Most komolyan 2 szer egymas utan nem tudtad pontosan leirni a jatek nevet?

SEKIRO

[ Szerkesztve ]

(#39) .LnB válasza sp8787 (#38) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majdnem Sikaka lett. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) oriic válasza .LnB (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Síkfutás... :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#41) sp8787 válasza .LnB (#39) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem amugy nem tetszett a Sikakhaberpunk trailer sem. Sokan el vannak ajulva mert lesz megint egy retesteszta jatek csak eppen nem vicsernek fogjak hivni. no thx

(#42) Dvix


Dvix
senior tag

Na végre összekaparták magukat és egy sallang nélküli konferenciát összedobtak. Ahogy azt kéne, trailere, nagyrésze gameplay-el! És normálisan a készítőket felrakjuk a színpadra, nem a páholyban interjúzunk velük mint az EA tette. :D :)) Hozták a kötelezőt, nekem személy szerint volt 1-2 ami tetszett is játékból. :)

(#43) Hopkins95 válasza ProEvoFan (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, semmi teljesen újat nem mutattak, hanem a szokásos szériák folytatását mutogatták. Ami nem baj, de egy ekkora cégtől én picit többet várnék. A többi nagyobb játék az mind multiplatform volt. Bírtam, mikor az elején beharangozták hogy 18 Microsoft exkluzív, na mondom ebből mennyi lesz igaz. Hát a legtöbb nagy játék aztán multiplatform lett. Biztos azért mutatták itt meg, hogy az emberek azt higgyék, hogy csak Xboxra lesz és a játék összeforrjon az emberek fejében az Xbox platformmal. ;]

Mikor mutatták a Pubg-t, akkor hangosan felnevettem. Hisz az már egy megjelent játék, de ők úgy promózták, mintha új dolog lenne a konzolra. Közben meg tudjuk, hogy milyen rosszul fut a konzolon, szóval én a helyükben annyira nem is reklámoznám.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) Scholes9 válasza sp8787 (#41) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az nekem sem adta, de majd a végleges játékra azért kíváncsi leszek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#45) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem láttam a showt azért kérdem,hogy mire kaptunk megjelenési dátumot?

Life, Uh, Finds A Way

(#46) VTom válasza sp8787 (#41) üzenetére


VTom
veterán

Azért a witcher minden, csak nem rétestészta. Nem tudom te mennyit játszották vele, de rendes tartalommal van megtöltve, nem a szokásos menj ide, öld meg ezt, gyűjtsd össze azt, gyere vissza. A legeldugottabb mellékküldetés során is olyan történetek bontakozhatnak ki, hogy az ember csak les.

Remélem ilyen lesz a CP2077 is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.