Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #78687232


#78687232
törölt tag

:DDD Kell!

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom már, hogy mi a gáz ezzel az ismét WW2-es CoD-dal. Az, hogy a BF1 mellett egyszerűen szánalmasan néz ki. Hiába az WW1-es. És ha a grafika nem, akkor mi számít egy CoD esetében? Annyira elmaradott már a látvány, főleg a mozgás animációk, hogy az 2017-ben vér ciki. Főleg, hogy megint mutattak pár csodát az idei E3 alkalmával.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) ribizly válasza .LnB (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Az animáció tényleg darabos itt ott, de az a harc hevében úgysem tűnik fel... ;)
Eddig bejön amit láttam, de várok egy kicsivel több gameplay videót még... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) arpi6k válasza .LnB (#2) üzenetére


arpi6k
addikt

Szerintem annyira nincs gond a grafikával. Ami nekem nem tetszett az az hogy állandóan visszaköszönt BF1-ből már jól ismert jelenetek. (Lángszórós jelenet, lapáttal kettévágós stb) Remélem eredeti ötletekkel is fogunk találkozni.

Intel & ATI

(#5) HoyHoy2 válasza .LnB (#2) üzenetére


HoyHoy2
tag

egyetértek, egyszerűen ahogy kinéz és az animációk nincsenek a helyén..

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#6) bunfi válasza arpi6k (#4) üzenetére


bunfi
őstag

A ráfutós bajonettretűzős? Ott én felnevettem, aztán megnéztem még egyszer mert nem értettem, mi nem stimmel. De megvan, a szánalmas minőségű animációk.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7) voodoo98 válasza .LnB (#2) üzenetére


voodoo98
addikt

Az tény, hogy össze sem hasonlítható a BF1-gyel, de 9 éve nem jött WW2-es cod. Illetve novemberre már több mint 1 éve kinn lesz a bf1. Én megnézem (megveszem) az biztos, de nem fogok közel sem annyit játszani, mint a BF1-gyel. Kicsit változatos lesz, hogy WW1-es fegyverek helyett WW2-esekkel toljuk.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szerintem a graf már vitathatatlanul jó, de a fegyverhangokat nem értem miért veszik "putypuruty" szintre.

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Szánalmas BF1 kopinak néz ki, elmaradott látvánnyal. Gondolom Bobby Kotick parancsba adta hogy a BF1-et kell majmolni, mert az Infinite Warfail-el ellentétben az kritikai és anyagi siker is lett tavaly.

(#10) KaitouP


KaitouP
veterán

Király lesz nagyon! :K Viszont egy rendes multiplayer gameplay-nek örültem volna... :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11) tailor74


tailor74
őstag

Nekem bejön, remélem a single része is kellően tartalmas és hosszú lesz.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#12) .LnB válasza tailor74 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint ez előző 4-5 cod?! :F

Most komolyan ezt leírni.. Mit vársz? Lássuk be, a csodát.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) tailor74 válasza .LnB (#12) üzenetére


tailor74
őstag

Igen, tudom. De várni/remélni azt szabad.. :D

Legfeljebb nem veszem meg ezt a részt sem.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) v!ct0y válasza Kr/\toS (#8) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kritikán aluli szint.

(#15) Kr/\toS válasza v!ct0y (#14) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Mint eddig. :o Valahol az indítómotor zörgése, torokköszörülés és a pukipárna vegyesmixeinek eredményeiként. :DDD

(#16) NomadND1


NomadND1
senior tag

Jól néz ki, meg is fogott, de aztán jött a vége és PS4.... :(
Ez is csak egy rosszul sikerült port lesz :O

#2: Sajnos tényleg eljutottunk oda (és a gyártók is), hogy a grafika számít. Ahogy szokott lenni, a történet 0, stratégia 0, pályaméret 0, de legalább csilivili. Kíváncsian várom már az rgb-LED-el szerelt játék dobozokat, mert így igazi gémer.
Sajnos egyre több embernek elég a csilivili grafika és a gagyi játékmenet. Igénytelenség felsőfokon és ezt jól meg is lovagolták a játékkészítők.

[ Szerkesztve ]

(#17) tixem


tixem
addikt

A futó emberek mozgása :DDD Betojás van mennyire nem akarnak fejlődni. Na nembaj, a nácihenteldére majd ömlenek az eladások. Több sem kell a sikerhez.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#18) b.


b.
félisten

Multira jó lesz ez, itt legalább a F2F lesz a hangsúly, mint a többi COD ban.BF1 jól néz ki , de nem COD a multija, nekem nem jön be. SP részben meg nagyon remélem , hogy nem egy néger sráccal kell már megint lennünk. Nem vagyok rasszista, de kezd egy kicsit sok lenni ebből a csajjal vagy hátrányos helyzetű emberkével toljuk a játékot dologból.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) KaitouP válasza b. (#18) üzenetére


KaitouP
veterán

Lesz character customization, lehetsz fehér és sötétbőrű, nő és férfi is. :)

Ja most nézem hogy SP. :D Szerintem fehér karakter lesz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20) b. válasza KaitouP (#19) üzenetére


b.
félisten

Jó hát, nem létfontosságú, csak azért megjegyeztem :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) voodoo98 válasza voodoo98 (#7) üzenetére


voodoo98
addikt

Úgy néz ki mégsem veszem meg! :)
Ahogy jöttek ki a videók úgy ment el a kedvem...16k-t nem ér...

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.