Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Beszarás, mennyire király :Y

(#2) RaZroX válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


RaZroX
addikt

És tényleg! :C

This is the way

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Végre! Végre rájöttek, hogy ha a Batman-t "másolják", akkor az jó. És tényleg. Ebből még akár egy sikeres játék is kerekedhet. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez tuti nem jön más platformra? Mert akkor sajnálom a más platformokat. :D

Insomniac amúgy is szerintem a legjobb fejlesztőcsapatok egyike, mit nem adnék egy Resistance Collection-ért PS4-re...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) #65537792


#65537792
törölt tag

Azt kell, hogy mondjam - elég baró lett. Oda tették magukat a srácok.

(#6) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Ez tényleg élvezetesre sikeredett. Eddig egyik Pókember játék sem tetszett mert túl gyerekes volt az egész számomra. De ez már minden téren sokkal durvább. Szerintem ez is pörögni fog a gépben. Persze nem előrendelve.

(#7) oriic válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Only PS4.

Live-Die-Respawn

(#8) Bad Pritt válasza oriic (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kemény azért, hogy egy ilyen név exkluzív tud lenni. Baromi nagy pénze lehet ebben a Spider-Man bizniszben amúgy a Sony-nak, hogy ennyire nem hajlandó megválni tőle közepes sikerű filmek és bukott játékok után sem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Már ezért jobban megéri a PS4, mint az új Xbox. Egyébkent én szerettem az összes játékot meg a filmeket is. Pókember alapból gyerekes, de tud komoly is lenni. Sajnálom nagyon, hogy nem jön PC-re. Nagyon durvan jónak ígérkezik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

Talán PS4-re fogok gyűjteni One helyett. Mondjuk a másik oldalon meg a GoW4 áll. Nehéz lesz dönteni.

(#11) #65537792 válasza szupermacs (#10) üzenetére


#65537792
törölt tag

Segítek a döntésben. God of War 4. ;]

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az megvan hogy felbukkan Miles Morales? Tippre nem csak Peter-t irányíthatjuk majd.

Live-Die-Respawn

(#13) szupermacs válasza #65537792 (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Na a God of War ami nem érdekel. :DDD

(#14) AAAgold


AAAgold
senior tag

áhh, ez rohadt jó - bár az akció egy kicsit darabosnak tűnt, de az összhangulat az pazar

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#15) Renok válasza szupermacs (#10) üzenetére


Renok
senior tag

GoW 4 van PC-re is.

(#16) oriic válasza Renok (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a GeoW 4. :)

Live-Die-Respawn

(#17) szupermacs válasza Renok (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Drágább lenne egy PC-t összedobni hozzá, mint egy One-t venni.

(#18) k-adi


k-adi
nagyúr

KÁR HOGY NEM JÖN PC-RE..... :W

jó "batman" koppintás, de jótól lopni...tudjuk....... :C

(#19) NandorHUN válasza szupermacs (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem érek egyet, közel annyiért is össze lehet dobni jó PC-t mint amennyibe XO fáj.

Ha csak exclusive címek kellenek, akkor persze jó a konzol. Egyébként PC-re olcsóbbak a játékok, pl most akciósan Overwatch is fele annyi volt, mint PS4-re vagy XO-ra.

Én is azért játszok PC-n mert csóró vagyok. Majd 2019-ben veszek egy XO-t PS4-et és kitolom az összes exclusive címet, ami kijött fél év alatt. PS3-nál is ezt csináltam.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) szupermacs válasza NandorHUN (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

130K-ért nem hiszem, hogy össze lehet dobni egy olyan gépet, amin normálisan elfut egy GoW4. Szerintem. Már rég nem figyelem a PC alkatrészeket. 360-on meg gyűjtögetem minden hónapban az ingyenes Gold játékokat, amik csak boxon érhetőek el. Nekem így jobban megéri a konzol.
A PC-m meg már csak régi játékokra használom, meg PS és Corel tervezésekhez.

(#21) Def26


Def26
félisten

Elég pöpec lett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) NandorHUN válasza szupermacs (#20) üzenetére


NandorHUN
addikt

PH-s használpiacról:

Alap ~15k
CPU 2500k ~20k
RAM 8GB ~ 7K
VGA: GTX 970 ~ 50k
Táp+ház+HDD ~30K

Ez 122 ezer, ha ügyes vagy még ennyi sincs és jóval erősebb is, mint egy Xbox One, sok játéknál 4K 30fps-re is elég vagy 1080p 60-120fps.

XO olcsóbb ennél, de kevesebb dolgora tudod használni, gyengébb a vas, drágábbak a cuccok rá és netre kell előfizetés.
Az első nagyobb játékbevásárlás alatt pedig már visszakpatad az árát a különbségnek. De ha exclusiveok kellenek akkor az más kérdés, mondjuk boxra nem igazán vannak ilyen címek, azok inkább PS4-en vannak, amik nem fognak jönni PC-re (és One-ra). Majd gen végén én is veszek egy PS4-et exclusivokat pótolni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23) szupermacs válasza NandorHUN (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Az a baj, hogy a mostani asztalim bőven elég PC-nek, nincs szükségem újra. Persze örülnék neki, de nem használnám ki. Nem szeretek gép elé ülni, ha nem muszáj. Munkahelyen elég időt töltök monitort nézve.
De ha ezzel a konfiggal amit leírtál fullon megy egy GoW4, akkor az rendben van. Viszont én használt PC árat nem hasonlítanék össze új konzol árával. Alsógatyát és műszaki cuccot használtan nem veszek.

(#24) NandorHUN válasza szupermacs (#23) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezzel a teljesítménnyel megegyező gépet is össze lehet rakni új cuccokból némi felárral gondolom.
Bár én nem értem mi a gond a használt cuccokkal, eddig sose volt bajom vele. - Alsó gatya, meg nyilván más kérdés :D

- GoW4-nek nem hogy minimum, de ajánlott követelménye a GTX 970-en , szóval bőven elfut rajta- és nem a konzolos 30fps-es limittel meg levett texturákkal.

Konzolok közül egyébként XO-nak nem sok értelmét látom, MS tol ki mindent PC-re, PS4 meg egy másik kérdés.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25) szupermacs válasza NandorHUN (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

Viszont a mostani 360 tulajok Gold előfizukkal egész jó játékokra tehetnek szert, ami nem utolsó szempont. És azokat már minek megvenni újra PC-re, vagy esetleg PS4-re?

(#26) NandorHUN válasza szupermacs (#25) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom. Én azokat a játékokat, amik érdekelnek jellemzően kijátszom 2 éven belül, golddal meg csak sok éves, sok esetben gyenge produkciók kerülnek ki a polcra, vagy olyan amit már kipörgettem, így ez a rész nekem nem szempont, amúgy még anno én is 360on kezdtem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.