Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

Nem akarok bunkónak tűnni, mert én szerettem az eredeti Xbox One kinézetet is, de ha ezzel nyitnak elkerülhették volna a VHS-ezést legalább. Amúgy gyönyörű.

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jól néz ki. Most már kevesebb szól a mérete ellen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) myckie2


myckie2
őstag

Akkor ebből már mindenki tudja, hogy az erősebb verzió a One X lesz, még a HTC is.

[ Szerkesztve ]

(#4) idegen lény


idegen lény
őstag

A HDR jól néz ki.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#5) nuke7


nuke7
veterán

Azért a PS4 kicsit többet mutat szerintem… :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#6) Plazmacucci válasza nuke7 (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az új PS4 bejelentésével kb lehugyozták azt az eszmét amit a konzolok képviselnek. Grat Sony!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) KaitouP válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


KaitouP
veterán

+1.
És most már csak akkor lesz "ultra kúl hárdkór gémer" valaki, ha PS4 Neo -ja (ha ez lesz a neve) vagy One S -e van. A régiekre (omg... három éves konzolok) meg majd csak ratyi minőségben, összehányva jönnek a játékok.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) Stevenstyle válasza KaitouP (#7) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

A PS4 Neo és az Xbox One S nagyon nem ugyanaz hellóóó!!! Az Xbox Ones S egy Slim gép (némi multimédiás ráncfelvarrással ahogy ez anno a 360-nál is volt) és nem combosabb verzió. Az a (elvileg) Scorpio kódnéven futó masina lesz amit te akartál írni.

(#9) KaitouP válasza Stevenstyle (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja hogy így, értem, akkor félreértettem a cikket. :B Mindenesetre a véleményem a ráncfelvarrott PS4/One -ra, (ha lesz utóbbiból ilyen) ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) Jhonny06 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mert? Nem fogja jobban vinni a játékokat, csak támogatni fogja a 4K-t, az meg nem mindenkinek kell.

(#11) Plazmacucci válasza Jhonny06 (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miért ne vinné jobban? Erősebb hardver lesz nemde?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) tepenzed válasza Jhonny06 (#10) üzenetére


tepenzed
őstag

te erős félreértésben élsz barátom :D

4k képes lesz, de továbbra is 1080p 60 fps lesz a cél (ami kifiejezetten jó lesz mikor kiadják a neo patchet witcherhez,fallouthoz stb, a fejlesztők elmondása szerint ezt pillanatok alatt megoldják),jóval erősebb hardverrel és szebb grafikával, vr játékok jobb futattásával, de persze lesz néhány alacsonyabb igényű 4k játék is

[ Szerkesztve ]

(#13) oriic válasza tepenzed (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 Neo:

"4k képes lesz, de továbbra is 1080p 60 fps lesz a cél ("

A nagy szivárogtatók szerint a full HD kötelező lesz, viszont a 60 FPS nem. A fejlesztő eldöntheti, hogy 30 vagy 60 FPS-t akar a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) tepenzed válasza oriic (#13) üzenetére


tepenzed
őstag

jó, de azért ettől a hardvertől már elvárnánk a 60fpst nem? :D
Annyira nincs értelme felhúzni, hogy megint 30-on játszunk

(#15) Plazmacucci válasza tepenzed (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Visszajön az az idő majd mint mikor memória bővítést lehetett venni a Saturn-höz. :DDD Egy konzol két konfiguráció. Mint egy falat kenyér! Miért nem egyből PC-t csinálnak belőle?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Nem lennek konzolgyarto:

- Tul draga
- Tul gyenge de legalabb olcso
- Tul eros tul draga
- A f@szert csinalnak belole pc-t
- Tul nagy, kulon tap
- Miert integraljak a tapot
- Draga a jatek, minek lemez
- El ne vedd a lemezt, hova lesz a hasznaltpiac
- Kell a 4K!
- Nem kell 4k
- Szarok a jatekok
- Kar hogy nem jon pcre a jatek
- Miert jon pcre a jatek
- Regen minden jobb volt!

Semmi se jo....

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) idegen lény válasza Döglött Róka (#16) üzenetére


idegen lény
őstag

:C :)) :C

De ha az ára is S-es lesz vagy ugyanannyi, ki fogja megvenni a még raktáron lévő nagyokat? Persze drágább lesz. Esetleg a nagyok árát lecsökkentik? :U Vajon mi lesz?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#18) oriic válasza idegen lény (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kifuttatják a mostani készletet, utána csak az S modell lesz kapható a régi nem.

Live-Die-Respawn

(#19) FefeeX válasza idegen lény (#17) üzenetére


FefeeX
veterán

Csökkentsék a nagyokét... Bár akkor most kéne eladnom, hogy ne bukjak nagyot az S-en...
Remélem lesz belőle fekete, mert az illik a nappaliba... Viszont ez az álló mód nekem nagyon hiányzott, mert amúgy is hely szűkében vagyok...
Ha nem ez lesz az erősebb, hanem itt is lesz erősebb konzol, akkor vissza az egész, és majd azt veszem meg... Ez így egy lesifotónak nem volt rossz, de konkrétum kellene :)

Mindegy, legalább az elméleti szájkarate elindulhatott, mint a PS4 esetében, mindenki dögöjjönmeg, ahogy a kolléga is mondta :D

(#20) Mister_X válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert a PC végtelen konfigurációk és profin megírt driverek ötvözte átláthatatlan káosz, nyakon csapva erőforrás-takarékos Windows-zal és fejlesztőbarát szoftveres rétegekkel (kapásból négy, ha nem húsz) :DDD Itt meg megmarad az alacsony hozzáférés fejlesztői oldalról, a játékok dobozán meg rajta lesz, hogy "better on PS4Neo", a jüzer meg eldönti, hogy elég lesz-e neki a mezei PS4 350$-ért vagy a Neo 500$-ért.

Memóriát meg emlékeim szerint Nintendo 64-en lehetett bővíteni, de ott is talán egy maroknyi játék igényelte csak... a két maroknyi felhozatalból, ami értelmes volt a platformon :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én megvárom az XS-t :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Tegnap Redditen megszellőztették az árát és ottani price listen 450 euro/dollár volt az Xbox One Slim.

Bár természetesen nem hivatalos, szóval egyelőre érdemes fenntartásokkal kezelni. Nekem úgysem kell, mert váltok a köv. gen.-re jövőre, ha jön új Xbox! :U :K :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#23) HKorn válasza XFishboneHUN (#22) üzenetére


HKorn
addikt

Sokallom a 450-et, azt hittem olcsóbb lesz.

Run&Ride

(#24) oriic válasza HKorn (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

299 dollár lesz az ára, nemrég szivárgott ki.

Live-Die-Respawn

(#25) nuke7 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


nuke7
veterán

Ez igaz részben - de akkor is szerintem most a ps neo a nyerő :U
( mondom úgy H x360-am van :D es pc master race )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#26) Plazmacucci válasza nuke7 (#25) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha nem számolom a Videoton tévéjátékot, csak PC-m volt ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#27) Döglött Róka válasza nuke7 (#25) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor vegyel PS4 neot.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) HKorn válasza oriic (#24) üzenetére


HKorn
addikt

Az már barátibban hangzik, 360 megy akkor cserére.

Run&Ride

(#29) idegen lény válasza oriic (#24) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagyis ugyanannyi, mint most a nagyé. De akkor ki fogja megvenni a nagyokat? Csak, ha lejjebb viszik az árukat.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#30) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A logika azt diktálja, hogy aki eddig nem vett még a jelenlegi konzolokból, az jobban jár ha megvárja a következő nagyobb generációváltást...ami várhatóan kényszerből hamarabb fog érkezni, mint ahogy szokás. A jelenlegiek túl gyengék a VR-hez. Ha meg nagyon pénzt akar költeni, akkor inkább PC-t vegyen.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) HKorn válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


HKorn
addikt

Csak az erősitett gen nem 300 dollárba fog kerülni, szóval nem egy kategória.

Én a slimre vártam, nálam most jött el a genváltás ideje. A VR jelen pillanatban még gyerekcipő.

Run&Ride

(#32) HKorn


HKorn
addikt

Kapják be, a 500Gb és 1Tb verzió csak decemberben jön...

Remélem azért lesz feketében, mert ez a fehér se rossz, csak nem konzolszín :D

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#33) nuke7 válasza Döglött Róka (#27) üzenetére


nuke7
veterán

lehet, hogy fogok! (ha olcsó lesz, vagy valamilyen indíttatásból megéri majd ;) )

https://youtube.com/user/nuke7

(#34) Döglött Róka válasza nuke7 (#33) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Arra ne szamits hogy olcso lesz, ismerve a sony arrogans politikajat (gyonyoruen felultettek milliokat a fejlodes elleni hypevonatra), Nem hiszem hogy 2 kilo alatt lehet majd kapni a neot, es valszeg ala is lottem ezzel az arnak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#35) nuke7 válasza Döglött Róka (#34) üzenetére


nuke7
veterán

Pedig a ps4 olcsóbb volt mint az x1 - kinek arrogáns akkor a politikája..? :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#36) FefeeX válasza nuke7 (#35) üzenetére


FefeeX
veterán

Olcsóbb volt, de csak annyival, hogy 30 pénzért pluszban meg kellett venned az X1-hez a Kinectet. Azóta már nem kell. Ez egy rossz marketinges árukapcsolási döntés volt, mert sokan (nem is tudom kik :U :) ) összemossák a konzol árával és azt mondják, hogy az drágább volt...

Pedig nem lett volna ez olyan rossz dolog, ha a Kinect nem csak egy nagy ígéret maradt volna mára is, egy rétegtermék, ami jóval kevesebbet tud, mint amit beharangoztak róla.

[ Szerkesztve ]

(#37) Döglött Róka válasza nuke7 (#35) üzenetére


Döglött Róka
veterán

volt

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.