Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Fú dejó lesz ;]

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Pókember visszatért. ;] Viccet félre téve, van még olyan személy, aki ezt várja? :D

Megyen!

(#3) Manbal


Manbal
senior tag

ez most komoly? hagyományos géppityu az űrben? ezeknek tényleg elgurult a gyógyszere... bár a sok hülyegyerek, aki a célközönség bekajál bármit... :C

(#4) KaitouP válasza CptAdamica (#2) üzenetére


KaitouP
veterán

Van. :) Tény hogy a grafika nem egy nagy cucc, soha nem is volt egy CoD esetében, de nekem így is tetszik, a gameplay meg továbbra is pörgős, hangulatos, érdekes. Egy jó story -val és egy tartalmas multiplayer -el jó lehet ez. A CoD 4 meg hab a tortán. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5) oriic válasza Manbal (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

off: Azt ugye tudod, hogy vákumban is lehet lőni normál fegyverrel?

Ha mindenhol csili vili lééééézer fegyverek lennének, akkor meg az lenne a baj. :D Jó tudom a lényeget. COD és utálni kell. :) Nem jön ez be, én nem istenítem őket, de mindegyik résszel elvagyok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) KaitouP válasza oriic (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Az meg a másik. Azért mert egy játéknak CoD a neve, akkor már az utolsó kis szösszenetét is fikázni kell, természetesen divatból, semmi másért. Nyilván meg vannak a játéknak a maga gyengeségei, de évről évre hangulatos játékot adnak ki. (És nyilván nem kötelező megvenni, akinek ez mégsem tetszik.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) CptAdamica válasza KaitouP (#6) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért nem divatból fikázták ennyien az új trailer-t sem, hanem azért mert lusták újítani.

Megyen!

(#8) KaitouP válasza CptAdamica (#7) üzenetére


KaitouP
veterán

Minden évben ez megy. "CoD így szar, meg úgy szar, miért a sok DLC, miért a future téma, miért nem világháborús, miért barna a főszereplő haja," blabla. Én se megyek a Battlefield topikba trollkodni, hogy hú de szar, az első IW trailer dislike számai is pláne arról szólnak hogy CoD és utálni kell. Nyilván mindenki kifejezheti a véleményét és ez nem is baj, de az már túlzás ami a CoD körül évről évre megy. Plusz, az IW első trailer -ét szerintem azért is húzták le, mert nem éppen a CoD történelem legjobb trailer -e volt, egyszerűen vacak jelenetek lettek összeválogatva a játékhoz nem illő zenével. De a gameplay viszont üt, megint, és a multiplayer -ből még semmit se láttunk.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) CptAdamica válasza KaitouP (#8) üzenetére


CptAdamica
veterán

Semmit nem láttál még a multiból? Semmi trollkodás nélkül nézd meg a tavalyi multit, teljesen ugyan olyan lesz. Attól most vonatkoztassunk el, hogy lézer puskát használnak e, vagy modern kori fegyvert.

De amúgy szeretettel várunk a BF1 topikba, ha meg is tudod indokolni, hogy miért lesz szar, mi megtudjuk.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#10) KaitouP válasza CptAdamica (#9) üzenetére


KaitouP
veterán

Minden CoD -nak a "magja" évről évre ugyanolyan, erre építenek, és ettől élvezetes sokak számára, köztük számomra is. Nyilván a pörgős multi, az ugrálós elemekkel amit pár éve bevezettek, ez jön majd, új fegyverekkel, pályákkal, és apró újításokkal/extrákkal. A CoD erről szól, mindig is ilyen volt, és ezt mindenki tudja is - ennek fényében vesszük meg, vagy nem vesszük meg a játékot.

De amúgy szeretettel várunk a BF1 topikba, ha meg is tudod indokolni, hogy miért lesz szar, mi megtudjuk.

Nem, köszi, én nem vagyok olyan hogy egy nem tetsző játékot csak azért is lehúzom, hogy vitát gerjesszek. Egyiknek az tetszik, másiknak meg a másik. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11) AGE-T


AGE-T
senior tag

Egyenlőre a Horizon Zero Dawn mellett, ezt kajálom a legjobban. Sci-Fi téma nálam "adja"! :)

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#12) davidsone


davidsone
addikt

hipiszupi űr csihipuhi :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) gyuribácsi88

Szánalmas.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) CptAdamica válasza KaitouP (#10) üzenetére


CptAdamica
veterán

Továbbra is elvagy tévedve, én semmilyen vitát nem gerjesztettem, sőt Te hoztad fel a BF1-et is. Tehát, ha valakinek nem tetszik, akkor ő már nem is tehet megjegyzést a játékra?

Ne várd már el, hogy egy olyan játékot fényezzen a nagy többség, aminek a fejlesztői szarnak az egészre. Ez a "mag" csak azért évről évre ugyan az, mert ezt nyomják le folyamatosan a torkotokon, ezért ez már természetessé vált számotokra. Grafika ugyan olyan szar évről évre. Optimalizációról még távolról sem hallottak. Játékmenet ugyan az. Maximum beletesznek egy kis ugri-bugrit, vagy pókember feelinget és csókolom, dobozolják, eladják.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#15) #07331584


#07331584
törölt tag

Nekem tetszik :B Utoljára a CoD Ghosttal játszottam , így jöhet egy újabb CoD. Na nem teljes áron, de 40% akció után megéri majd megvennem. A SP része fixen tetszeni fog, multiban pedig ellövöldözgetek 1-2 órát azt kalap. Gyors multi élményre ott lesz a TitanFall2 :B

(#16) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Fikázást félre téve, csak nekem tűnik logikai fail-nak, hogy egy űrhajón a rakodótérben földi terepjárók, és tankok vannak?
Vagy az úrhajóban akarnak vele lövöldözni?

(#17) oriic válasza -Faceless- (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azok földi harcra vannak.

Live-Die-Respawn

(#18) pckownz


pckownz
senior tag

Johetne mar egy CoD 1/2 remaster is :O

(#19) ribizly


ribizly
veterán

Érdekes. Ez az első, ami eszembe jutott a gameplay láttán. Az MW Remastered egyértelműen ütős, de eléggé kétséges, hogy az Infinite Warfare mennyire lesz életképes. Mondjuk úgyis a multi a lényeg, szóval várjuk ki milyen lesz abból egy gameplay.
Ettől függetlenül most nálam is kicsit elveszett a lelkesedés, de ez betudható annak is, hogy éppen nem annyira vagyok rápörögve a gaming-re.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Tetszik ez a "ha akarom űrhajóval, ha akarom szkafanderben repkedek" dolog.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#21) WestCoast92


WestCoast92
tag

Imádom, hogy amikor kiszáll az űrhajóból a hősünk és elkezd lőni, a fegyverének olyan hangja van mint a Cod 2-ben a Sten-nek. :D Ez aztán az újítás

(#22) KaitouP válasza CptAdamica (#14) üzenetére


KaitouP
veterán

Félreértesz, szóval fussunk neki újra. Egy szóval nem mondtam hogy TE vitát gerjesztesz, (meg úgy senkire sem, én mondtam hogy nem akarok a BF topikba írni hogy szerintem az új BF kaksi, mert nem akarok vitát gerjeszteni), hanem azt akartam mondani, hogy valahányszor jön egy új CoD hír, akár itt, akár más oldalakon, akkor már megy a fikázás egyből, és tök mindegy hogy épp mi a CoD -os hír tárgya, indul a szidalmazás (és vele együtt a játék kedvelőinek a fikázása is, hogy milyen igénytelenek vagyunk, meg óvodások játéka, stb.), és szerintem ez a felesleges. Nyilván mindenki elmondhatja a véleményét, és tegye is meg, de túlzásokba sem szabadna esni. Ez most nem szól kifejezetten senkinek, neked sem, csak általánosságban beszélek.

Az üzenet második részéhez: nem nyomják le senkinek a torkán, ha akarom, és tetszik, megveszem, amennyiben meg nem, akkor nem. A CoD ilyen, és attól még hogy a nagy konkurens BF -el mindkettő FPS, mindkettő más irányt képvisel. Én játszottam BF -el is, az utolsó értékelhető játékuk számomra a BC2 -volt, azt többnyire szerettem, ennyi, de számomra inkább a CoD -féle vonal a favorit. A grafika nem ugyan olyan szar, lassan igaz, de fejlődik, nyilván nincs az élvonalban, de nekem például elég - és ezt annak ellenére mondom hogy szeretem a szép grafikát. Az optimalizáció része kijelentés meg elég vicces, kivéve ha csak PC -re értetted, ott tény, hogy vannak, voltak gondok, de azt is tudnod kellene, hogy az Activision kb. nyíltan szarik a PC -s játékosokra. Tudom, mert sokáig csak PC -n CoD -oztam, és a BO1, Ghosts körül elég botrányos problémák voltak. Konzolon ellenben gyönyörűen fut a játék a maga folyamatos 60 FPS -ével, (az más kérdés hogy ilyen grafikával ez nehéz vagy könnyű dolog), de tény hogy az mindig megvan, sőt, a 10 éves PS3 hardverén is 60 FPS -el futott az AW, tűrhető grafikával.
A játékmenet meg a "CoD féle" dolog, ez is sajátosság, ahogy a BF játékmenete is. Nekem előbbi jön be, de elfogadom ha valaki az utóbbit szereti.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23) Gainka


Gainka
őstag

Te jó isteeen hova lehet ezt még fokozni. Há há há há :C
Ezek után, hogy hozzá szoktatták a népet, ehhez az ür csihipuhihoz, repkedés, ugrlás, exo nem tudom mi stb, hova fognak változtatni, egyszer csak jön egy rész amiben "csak egy sima golyó lövő" AK van, vagy ne adj isten Garand? És nem lehet 50 méteres ugrásokkal előre haladni...

Szakadékba fognak ugrálni a tizenévesek...

(#24) CptAdamica válasza KaitouP (#22) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elég szégyen lenne, ha fix hardverre nem tudnák optimalizálni a játékot. A PC meg tényleg gáz, irreálisan magas is volt a BO3 ajánlott gépigénye. Bár most, hogy utána kerestem, mindenhol csak a minimumot találom.

Megyen!

(#25) KaitouP válasza CptAdamica (#24) üzenetére


KaitouP
veterán

Szégyen lenne, és vannak is olyanok akik nem képesek erre, szerintem a stabil 60 FPS (függetlenül attól hogy milyen a játék grafikája) mindenképp pozitívum.

PC -n meg ez már régóta megy, ezért (is) váltottam konzolra. Sajnos a pénz beszél, és a PC -s réteg CoD esetében sajnos annyira kicsi, hogy nem éri meg nekik túl sok időt, energiát, pénzt belefektetni az optimalizálásba. Ez mondjuk azért szánalmas, mert egykoron ez a játék PC -n indult el, manapság meg még az is csoda, hogy átportolják PC -re a játékot...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26) #96349952


#96349952
törölt tag

Kéne már egy kőkorszaki CoD is, ja nem, akkor még nem volt USA, nem lehetne orrba-szájba nyomni a sok hazug propagandát a tinifejekbe.. On: Ez egy szánalom. Én a Modern Warfare 2 után zártam le ezt a szériát, ami utána jött, az valami kopár fos volt mind. (Szigorúan csak single rész "érdekelt" mindig, sosem multizok ilyen lövöldékkel.)

(#27) wolfman válasza #96349952 (#26) üzenetére


wolfman
veterán

A MW3 még elment, legalább lezárta a történetet, de lehet nézni azt is, hogy a MW egy részes játék (mert hogy egyben is megállja a helyét). Utána ezek a CoD-ok elvesztették a lelküket. A készítők kiragadtak 3 olyan tulajdonságot, amit a legjobban emlegettek a rajongók a fórumokon (látvány, eltúlzott epikusság, minél szorultabb helyzetek) és ezt tolják bele minden egyes részbe lélek, tartalom, minőség nélkül futószalagon. Már a zene sem jellegezetes, a karakterek sem maradnak meg a játék befejeztét követően az ember emlékezetében.

Azt meg higgyétek el, hogy akiknek ez tetszik, azok még egyáltalán nem játszottak a MW részekig egyik résszel sem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) ribizly válasza wolfman (#27) üzenetére


ribizly
veterán

Azt azért erősen cáfolnám, hogy csak annak tetszik, aki az MW előtt nem játszott CoD-al. Azt is megértem, hogy a future jellegű CoD részek sokaknak nem jönnek be. De legalább annyian vannak, akik pont az ellenkezőjét gondolják. Majd az eladások eldöntik mire van igény. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) Dave567 válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


Dave567
addikt

Ez így van, de ugyan olyan mint a Bugfield.

Más: Elpörgettem a videót az MW-re, na az még mindig adja nagyon, olyan jó volt látni megint, annak nincs párja a mai napig, játékmenetben, hangulatban, és úgy mindenben.
Remélem később lesz külön is, az megéri a pénzét.

(#30) tixem válasza CptAdamica (#9) üzenetére


tixem
addikt

"Semmi trollkodás nélkül nézd meg a tavalyi multit, teljesen ugyan olyan lesz."

Nehari, de ez nem igaz talán a battlefield-re ugyanúgy? Végignéztem az e3 multi trailert, újat nem láttam benne, sőt. Egy ideje már ugyanaz ott is a multi. Van egy alap szisztéma, az megy évről évre, itt is ott is. Nem tudom ebben mi a szenzáció, hogy ugyanaz. Igen az. BF-ben sincs túl sok újítás.
A témaválasztás meg szubjektív, nekem se jön be, baromságnak tartom, de kicsit unalmas már tényleg ez a folyamatos cod fika ami megy mindenhol. A traileren lévő sok dislike-nak is nagyrészt ez az oka. Nyakamat merném rá tenni, hogy sokan direkt erre utaztak rá.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#31) Dave567 válasza tixem (#30) üzenetére


Dave567
addikt

Olvass bele a bf topicba, megölnek ha fikázni mered.

[ Szerkesztve ]

(#32) tixem válasza Dave567 (#31) üzenetére


tixem
addikt

Mindjárt gondoltam :DDD Hozzászoktam már a facebook-os bf csoportban.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) CptAdamica válasza tixem (#30) üzenetére


CptAdamica
veterán

Biztosan csak divatból fikázzák szegény COD-ot, valóban. :D Nem is azért, mert 10 éve nincs benne egy sornyi fejlesztés sem, á dehogy. :D

Megyen!

(#34) davidsone válasza Dave567 (#31) üzenetére


davidsone
addikt

Az a fura h a véleményem nekem is negatív de eddig egy részt sem hagytam ki és végig is toltam mindet.
A multit már nem pörgetem de 5-6 óra bazári lövölde mindig kijön... ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#35) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Tény, hogy az idei CoD traieler gyalázása már részben csak egy trend, amit meg kell lovagolni, de az is, hogy van alapja. Az embereknél most telt be az a bizonyos pohár. Herótuk van az embereknek már a futurisztikus játékoktól, ez a legkönnyebb alapanyag amire rá lehet építeni a fantasy mellett. Nem lehet belekötni, ha valami nem úgy működik, mert "sci-fi", ellehet túlozni dolgokat, mert "sci-fi", lelehet egyszerűsíteni, mert "sci-fi".
És hanyadik ilyen Cod ez már a sorban? 3? 4? Mellette jönnek ki a úz űrhajós rpg-k, stratégiai játékok, indie-k, még a kecskeszimulátorhoz is jött egy ilyen dlc. Egyszerűen már sok. Erre ők beletolnak az emberek képébe még egyet, egy még eltúlzottabb futurisztikus maszlagot. Na ebből van elege a népnek. Én tényleg szeretném szeretni a CoD-ot, a MW trilógia az egyik kedvenc szériám, a CoD 5 zombi módjához a mai napig visszaülünk haverokkal, de amit most csinálnak, az véleményem szerint undorító, és megérdemlik ezt a visszajelzést. Eddig tudták lenyomni az emberek torkán a sós cukorkájukat, most már (ha nem is a hc fanok) de az átlag playerek is belátták, hogy itt üzenni kell, erre pedig talán az egyetlen lehetőség, a dislike tsunami. Most ha küldesz nekik postán /Fb, Twitter, Email/ egy szép kis üzenetet, hogy "nemá pls.", pont nem fogják érdekelni. A végső döfést pedig a BF1 adta. Mert ők meglépték, nem mentek a jövőbe, nem maradtak a modern harcviselésnél, visszaléptek oda, ahova sokan szerették volna, kicsit a múltba. Persze, lehet nem lesz világmegváltó, a játékmechanikailag itt sincs sok újítás az eddigi BF-ekhez képest. DE pont jókor volt jó helyen. A CoD-hoz mérten kimagasló, a CoD-hoz mérten gyönyörű, a CoD-hoz mérten újdonság. És hiába mondják, hogy "ne hasonlítsd össze a két franchiset, tök más a kettő", mert az emberek összefogják. És igazából meg is értem, 2 neves shooter van, amit kvázi mindenki ismer, nem csak a játékmechanikát lehet összehasonlítani, hanem az egészet, mint produktum. Na most nyilván az Activisonnak is clear, hogy ezt az évet ... tövig, kíváncsi vagyok erre mit lépnek. Most szembeszélbe hugyoznak, kérdés, hogy jövőre lecserélik-e a pisás pólót, vagy csak fölé húznak egy újat. Szüneteltetni kellene egy évre. Ezt csinálják most a Need For Speeddel, ezt csinálják az Assassin's Creeddel. Sokkal nagyobb lesz a várakozás, és talán addig valami nextgen engine-t is össze tudnak kukázni.

(#36) oriic válasza Norb€€€ (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Herótuk van az embereknek már a futurisztikus játékoktól"

Az a gond az egésszel, hogy ez így nem pontosan igaz. Rengeteg scifi játék jött ki az elmúlt években, és jelent meg, illetve még többet jelentettek be, amiért oda meg vissza vannak az emberek. Ez az utálat kifejezetten a COD-ra irányul.

Semmi bajom nekem amúgy egyik játékkal sem, de nagyon nagyon kíváncsi lettem volna a játékosok reakciójára, ha mondjuk egy BF2143-at jelentenek be és nem egy I. VH-s alkotást.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37) CptAdamica válasza oriic (#36) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én konkrétan beültem volna a sarokba sírni, ha most egy BF2143 jött volna.

Megyen!

(#38) davidsone válasza oriic (#36) üzenetére


davidsone
addikt

"de nagyon nagyon kíváncsi lettem volna a játékosok reakciójára, ha mondjuk egy BF2143-at jelentenek be és nem egy I. VH-s alkotást.":

;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#39) Norb€€€ válasza oriic (#36) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Persze, mindig, mindenhol van egy "ellenzék" réteg, akiknek az épp adott témakör a kedvencük, ebbe kár is belefolyni. Kifejezetten a COD-ra irányul. Persze hogy arra. Fentebb le is írtam miért.
Egy 2143-as BF-nek is örültek volna, de valószínűleg nem ennyire. És ott sem a futurisztikusság miatt, hanem hogy milyen a COD-hoz képest. Van alatta egy Frostbite engine, sokaknak már ennyi elég. Illetve, hogy témát váltanak, ezen van a hangsúly. Ha most kiadtak volna megint egy modern shootert a DICE-ék kapták volna ők is fikát. Nyilván nem ennyit, de kaptak volna. Lásd Hardline. Mindenki utálja, nem is nagyon játsszák. De ők a 4. ugyan olyan tematikájú játék után nem bedobtak egy ötödiket, hanem váltottak. Míg a COD rátett még egy lapáttal a dülöngélő sz*rkupacra.

[ Szerkesztve ]

(#40) ribizly válasza Norb€€€ (#35) üzenetére


ribizly
veterán

De ennek is megvan a megfelelő rétege. Ahogy egyesek messiásként vártak egy múltban játszódó arcade jellegű military shooter, addig legalább annyian várják, hogy mindezt sci-fi környezetben kapják meg. Most legalább szépen szeparálódik majd a két banda.
Az eladásokat nem érdemes majd (nekünk) nézni, de egy fél év múlva az aktív játékosok számára kíváncsi leszek. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#41) gyuribácsi88

Nem tudom mi ez a "persze mert divat utálni a COD-ot" hülyeség. Mindig is szerettem a sorozatot, eddig minden részt megvettem, de az AW nagy csalódás volt, a BO3 szódával elmegy, de az hogy megint egy ugrabugrás résszel állnak elő, ezt már nem veszi be a gyomrom, elég volt. Reménykedtem egy MW4-ben vagy egy Ghost 2-ben, de ez az IW szerintem már a vicc kategória. Szóval így 10 vagy 11 év (már magam sem tudom) után ez lesz az első amit nem veszek meg, mert rohadt unalmas hogy a multiban mindenki ugrál össze vissza mint egy idióta. Zsinórban ez lesz a harmadik ugrabugra COD, ezért van elege a legtöbb COD játékosnak belőle. 3 csapat van aki COD-ot készít, és mind a három ilyennel rukkol elő, menjenek a francba.

Miért nem osztották fel egymás között a piacot? Figyelj te csinálod az ugrabugrás részeket, te az első vagy második világháborúsat, te meg a modern hadviselést. Így minden évben másfajta COD jöhetett volna. Egy MW4 mondjuk, aztán egy WAW 2, majd egy AW vagy IW. Ehelyett ugyan azt csinálják mind a hárman.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42) ribizly válasza gyuribácsi88 (#41) üzenetére


ribizly
veterán

Az amúgy nekem még nem egyértelmű, hogy ez mennyire lesz "ugra-bugra" rész. A single tutira hozza majd azt a vonalat. Ellenben amit eddig láttunk belőle az csak annyit sejtet, hogy modern hadviselésben lesz részünk, meg mindenféle űrcsatában (meg rángathatunk másokat a'la Bulletstorm). De a multiplayer jellemzően el szokott térni játékstílusában a single-től kicsit, szóval még az is lehet kapunk egy standard multit. De akinek az nem elegendő annak meg ott lesz az MW Remastered... ;]
És akkor itt jutunk el arra a pontra, hogy tulajdonképpen ez is "csak" pénz kérdése lesz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#43) Gainka válasza gyuribácsi88 (#41) üzenetére


Gainka
őstag

Zsinórban ez lesz a harmadik ugrabugra COD, ezért van elege a legtöbb COD játékosnak belőle. 3 csapat van aki COD-ot készít, és mind a három ilyennel rukkol elő, menjenek a francba.

Pontosan ez a lényeg, hogy minden évben ugyan olyan, ennek nincs értelme....
Be kellet volna szurni 3-4 évbe egy waw-ot vagy egy mw-t és aki azt szereti azzal játszik aki...
Azt hiszik el avul egy játék 1-2 ven belül? 7 évig cod 2-vel nyomultunk a haverokkal, mert jó volt ennyi, szinte felfoghatatlan mennyi klán volt akkoriban..

(#44) ribizly válasza Gainka (#43) üzenetére


ribizly
veterán

Az nem céljuk ma már. Túl nagy a verseny a játékosokért: CoD, Titanfall, CS, BF, UT, Doom, Overwatch, Paragon, Battleborn, LawBreakers, stb. és a számuk csak nő azoknak, amelyek egy újabb kisebb-nagyobb szeletet ki szeretnének harapni az online lövöldék tortájából. Ehhez viszont fel kell venni a verseny ritmusát, ami nem más, mint a folyamatos változtatás. Így eshetet meg, hogy a CoD széria átalakult nem klasszikus értelembe vett játékosokat kiszolgáló -, hanem játékostípusokat bekebelező játékká. Ezzel a modellel tudnak a legkisebbet bukni. A játékmechanika ugyanaz (ami már korábban több alkalommal is működött) és e mellé odapakolják azokat a content-eket, amikre a lehető legnagyobb igény lehet. Mindezt teszik 3 év távlatából.
Valójában nem lehet haragudni rájuk (sőt, örülni kellene, hogy nem csináltak még egy MOBA FPS-t a CoD-ból, hiszen az megy most nagyon), és a $ mindenkinek kell. Én hiszem azt, hogy a BF1 és MW Remastered sikere után majd szépen megjelenik az amire már sokan várnak a CoD szériától, de azt lehet tudni, hogy ez nem idén lesz. :U

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#45) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

De kis buták vagytok!
A COD közvetlen ellenfele idén NEM a BF1, hanem a Titanfall2.
Az csak az EA marketing zsenialitása, hogy egyszerre két lovat is meg tudnak lovagolni, amíg az Activision nem.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#46) ribizly válasza noPublicFG (#45) üzenetére


ribizly
veterán

Ez igaz, de a Titanfall nem bír felnőni ehhez a feladathoz, hiába jó.
Az meg külön vicces, hogy Source engine-el mennek, ami ugye quake engine alapú
(Source distantly originates from the GoldSrc engine, itself a heavily modified version of John Carmack's Quake engine. Carmack commented on his blog in 2004 that "there are still bits of early Quake code in Half-Life 2", lásd wiki)
, amihez képest az IW engine azért kicsit modernebb alapról indult... Azt mégis szidják a "hozzáértők", és nem értik meg, hogy attól még, hogy valamilyen alap engine-t (technológiát) használ simán átmegy olyan fejlődésen, amitől egy másikká válik és jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#47) Dave567 válasza CptAdamica (#33) üzenetére


Dave567
addikt

Erre szokták mondani, ha nem tetszik el lehet fáradni.

[ Szerkesztve ]

(#48) CptAdamica válasza Dave567 (#47) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igaz, megyek is, mert ebben a játékban nem lehet járművekkel elakadni. ;]

Megyen!

(#49) Dave567 válasza CptAdamica (#48) üzenetére


Dave567
addikt

Hála a jó égnek!!!!!!!!!!!!

:R

(#50) #96349952 válasza Dave567 (#47) üzenetére


#96349952
törölt tag

Én már elfáradtam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.