Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckie2


myckie2
őstag

Wáó, ez nagyon érdekesnek ígérkezik! :C

(#2) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Gyártott már valaha a Quantic Dream sz*r játékot? Szinte már pofátlanság ilyen minőségű storytellerekkel bombázni a piacot :Y Kell egy PS4.

[ Szerkesztve ]

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

Ez meg akar jonak is tunne, ha nem a QD probalna meggyozni, hogy harom sikertelen probalkozas utan megtanultak tortenetet irni es nyomozos jatekmenetet implementalni. Hiszem ha latom, David Cage :U

(#4) Beri78


Beri78
őstag

egy újabb sikerjáték lesz :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

A primitív vizuális szimbolizmust leszámítva (piros kör=gonosz robot, kék kör=jó robot) nagyon impresszív bemutató! :Y Valószínűleg ez is azon játékok között lesz, ami miatt a generációváltáskor (amikor már bagóért lehet majd venni) beruházok majd egy PS4-re.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez brutál jól néz ki. :Y

Amúgy a 2012-es Kara nevű tech demó sztorijából ered a játék ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#7) [Prolixus] válasza DarkByte (#6) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem inkább fordítva.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8) DarkByte válasza [Prolixus] (#7) üzenetére


DarkByte
addikt

"Detroit: Become Human is derived from Quantic Dream's 2012 tech demo Kara. To research the setting, the developers visited Detroit, USA".
[link]

Ha a wiki hazudik, akkor én is.

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Csak PS4-re jön? Később talán PC?

(#10) [Prolixus] válasza DarkByte (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Vágom ezt. Én arra gondoltam, hogy bár nem mondják ki, szerintem a tech-demot is azért csinálták ezzel a sztorival, mert már a fejükben volt a játék ötlete, aztán monitorozták vele a közönség reakcióját.

fred23: PS4 exkluzív lesz a játék sajnos.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) k-adi válasza Fred23 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

sajna nem lesz pc-re :(

ahogyan Heavy Rain, Beyond 2 Souls és Until Dawn sincs :(

:W :W :W :W :W :W

:O :O :O :O :O :O

(#12) [Prolixus] válasza k-adi (#11) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondjuk ezek közül egyik "játék" sem a forradalmian szórakoztató játékmenetéről híres (mondjuk az Until Dawn-t nem ismerem). Szóval youtube-os végignézés sokkal kisebb érvágás, mint mondjuk egy Witcher 3-nál.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) k-adi válasza [Prolixus] (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezek inkább filmek (interaktív filmek), mintsem játékok... így nem a harcon van a hangsúly ezeknél hanem a történeten, a hangulat megteremtésén... sokan leszarták a gyereket HR-ben de én izgultam érte hogy ne fulladjon meg, jó volt az idő elől rohanni... vagy b2s-ban a morális döntések is jók voltak, de sokakat az se mozgatott meg de nekem bejöttek.... vagy UD-ban a B kategóriás horror-feelinget is remekül visszaadta....

Ezek nem olyan játékok, hogy beleugrok 2 meccsig aztán nyomok valami mást... ezekhez türelem és idő kell, de ha elkap akkor órákra odaszögez a képernyő elé. :K főleg ha az egy hatalmas vékony TV kényelmes kanapéval :D

Minden azon múlik hogy bele tudod-e élni magad a karakter helyzetébe vagy sem.... Witcher 3 is ezért sikeres, mert remek a narratíva és a környezet / történet hangulata de az játékstílusban más (rpg) így nem igazán összehasonlítható a fentebbi címekkel.

[ Szerkesztve ]

(#14) [Prolixus] válasza k-adi (#13) üzenetére


[Prolixus]
addikt

...tehát mivel játékmechanikát tekintve alig tudnak nyújtani valamit, nem ezen van a hangsúly, majdnem ugyanazt az élményt képes nyújtani egy youtube-os kommentár nélküli végigjátszás megtekintése, mintha kiadnák PC-re és ott tudnád tolni.

Pont erről beszélek. Hogy szvsz olyan játékok kapcsán "sírsz" a konzol exkluzivitás miatt, ahol a legkevésbé van ennek jelentősége.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15) k-adi válasza [Prolixus] (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem feltétlen van így, hiszen sokszor kerül a játékos (karaktere) választások elé a történet során, amik befolyásolják a játék további történéseit, így ha egy peches YT-s usert fogsz ki aki szarokat választ az bosszantó lehet... de mindegy, úgyis konzol excl. lesz ez is.

no meg azért is jogos a sírás, mert ha több platformra jönne akkor népszerűbb lenne, ergo több ilyesmi típusú játék jönne a jövőben ami viszont jó lenne. :K

[ Szerkesztve ]

(#16) [Prolixus] válasza k-adi (#15) üzenetére


[Prolixus]
addikt

No látod ez igaz, ez a választós dolog nem jutott eszembe. Bár sajnos a "választás - következmények" mantra sokszor csak béna illúzió, azért nem mindig, szóval jah, ez egy jó pont a sírás mellett. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17) #08052480 válasza [Prolixus] (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

Bár sajnos a "választás - következmények" mantra sokszor csak béna illúzió

Quantic Dream pszeudojatekai eseteben a "sokszor" atirhato "mindig"-re. Szomoru, hogy egyebkent mekkora fenek van keritve a c&c-nek minden egyes jatekuk eseteben es onmagaban a jatek is probalja sulykolni ezt az emberbe, hogy egy esetleges masodik vegigjatszasra maradjon a pofaraeses - mert a felszint ugyan le lehet festeni hupikekre is, a lenyeg mindig szorol-szora ugyanaz marad.
Ez nyakon ontve az atlag alatti, reszletjeiben ertelmetlen, nagy kepet tekintve pedig agyonhasznalt torteneteikkel, a teljesen felszines karakterekkel es a nevetseges jatekmenettel, a QD szamomra a utobbi ket generacio legtulertekeltebb fejlesztobandaja. Jelen esetben is sikerult annyira beletenyerelni a mainstream vajuba, hogy biztos legyek benne, megint ot helyrol osszeollozott sztorit fogunk kapni, lenyegesen szegenyesebb formaban barmelyik inspiracional. Tippre kovetkezore alkotnak egy "nagyot" zombiinvazio temaban is.
A semmibol, nulla hatterrel jott Until Dawn _minden_-ben lenyomja barmelyiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.