Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Wáó :Y :R :C

(#2) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

A trailert elnézve, kicsit bánom hogy PS-em van. :( Sajnos a Project CARS-on kívűl nem sok lehetőség van egy jó autós játékra, és hiányoznak a Forza tuningolás funkciói. Meg persze abban csak 70 autó van. Reméljük azért a GT 7 is hamarosan bemutatkozik :)

(#3) mlinus válasza ChrisDzsi95 (#2) üzenetére


mlinus
őstag

valszeg pár óra múlva lesz gt7 is.

de ez nekem most nagyon betalált. a forza már egy pár éve átvette a gt-től a koronát, legalábbis szvsz.

(#4) ChrisDzsi95 válasza mlinus (#3) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Az jó lenne :DD

Igen, 360-on is Forza 4 ment dögivel, mivel szerintem is jobb lett, mint a GT sorozatok. Utoljára PS2-n volt szerencsém GT 4-hez, úgyhogy örülnék egy megújult résznek :)

[ Szerkesztve ]

(#5) zizi7229


zizi7229
tag

ne kérdezzétek, miért, de nekem a belair jött be legjobban azzal a három tonnás króm lökővel

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#6) oriic válasza mlinus (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GT7 Prologue-ra tippelek én.

Live-Die-Respawn

(#7) tonerz


tonerz
aktív tag

Ez nagyon korrekt.
Anno 360-on játszottam minden résszel, és nagyon kellemes emlékek maradtak meg róluk.

(#8) eldiaz


eldiaz
csendes tag

jól néz ki :)) ..kíváncsian várom :) na meg a full hd 60fps :C

Nincs semmim, mit másokra hagyhatnék,nem vagyok bölcs vezér,nem vagyok szent,néha még álmodom, már nem félek,eddig még bármiben hittem is, mind tönkrement.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.