Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Terrorista


Terrorista
senior tag

Hiánypótló, bár elég gagyinak tűnik. A Vietcong első része óta nem volt értelmes feldolgozás a témában.

(#2) alldaybig


alldaybig
tag

Tök jó, hogy még mindig csinálnak Zs kategóriás játékokat, Ezt Vedd meg 1000 Ft-os, Teszkóban a fén ketreces dvd turkálóban 990 lesz megjelenés után 2 hónappal :D
Ha multiplayer lesz benne akk 1990Ft XDDD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#3) bozont válasza alldaybig (#2) üzenetére


bozont
veterán

Azért a Rising Storm-ra azt mondani hogy Z kategóriás. :Y A Red Orchestra mond valamit?
Ez amúgy multis játék alapvetően és a jobbik fajtából. :K
Ha jól tudom, a Rising Storm ingyen is kipróbálható a Steam-en, ha érdekel valakit. Az ugyanez, csak II. Wh témában, európai és japán hadszíntéren.

mod.: Mondjuk nekem a BC2 Vietnam nagyon bejött, igaz az kevésbé realisztikus, de a hangulat nagyon adta. Kár hogy már nagyon elhaltak a szerverek. Nem volt olyan népszerű. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) kemotox válasza alldaybig (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Nyilvánvalóan nem ismered a RO játékokat :)

(#5) tarti19 válasza bozont (#3) üzenetére


tarti19
senior tag

Egyszer letévedne szegény egy harctérre, ahol még beszél hozzá a squad leader ( azaz utasít), elsírná magát. :) Teljes realisztikus módban meg egyenesen kegyetlen élményt biztosít a játék.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#6) Gyuri44


Gyuri44
aktív tag

Ez jó hír,város.
Red 2 és rising-ba már beleraktam pár ezer órát.
Már jó ideje tudtam,hogy készül,de akkor már közel lehet a kiadás.
Még a heroes of the west módra leszek kiváncsi,pár pálya már kész van ha valaki kipróbálná.

(#7) GergőBp


GergőBp
tag

Sziasztok!

Valaki játszik vele? Én 2 ismerősömmel próbálkozom, de egy 64 fős szerveren ez nagyon kevés. Jó lenne 6 ÉRTELMES, ÉRETT személlyel játszani. Ha esetleg valakit érdekel vegyen fel steamen. [link]

Üdv, Gergő

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#8) etejedu válasza GergőBp (#7) üzenetére


etejedu
őstag

Én játszom vele de csak felbosszant! Gondolom mást is ezért nincs itt saját topikja! ;] :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.