Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

A PS3-as gyökerek mélyen itt vannak.

A Slime draws near! Command?

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Azért ha egyszer elkészül, szeretném látni valamikor ezt PC-re is, mert teljesen lenyűgöz a látványvilága, függetlenül attól hogy fingom nincs miről szól. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) alevan


alevan
őstag

Akkor hiszem el, ha már kiadták.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) PandaMonium válasza wolfman (#2) üzenetére


PandaMonium
őstag

A Team Ico és a SCE Japan fejleszti, szóval ez olyan mint ha azt várnád, hogy majd egyszer az Uncharted-el, Last of Us-al vagy God of War-al játszhass PC-n.

What I cannot create, I do not understand

(#5) wolfman válasza PandaMonium (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Ap..sába! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) Foo


Foo
tag

elképesztően szép és hangulatos. lehet, hogy veszek miatta egy ps4-et.

[ Szerkesztve ]

(#7) Mister_X


Mister_X
nagyúr

What, egyszer megyek el időben aludni és ilyen piacot alapjaiban megrengető bejelentések történnek, mint TLG meg Shenmue 3?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ueda megtanított várni, mert már nemsokkal a Colossus után volt róla egy kép és én azóta is csak várok meg várok...
Két játékából nálam kettő 10/10-es szóval szerintem ez is jó lesz főleg hogy ennyi idő alatt volt idő átgondolni hogy legyen jó a játék.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Ilyesmi beütésű lehet a Chronos is, amit VR-hez fejlesztenek.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Nem hittem volna, hogy mégis lesz ebből valami. Kíváncsi vagyok a sztorira. Amúgy nagyon félelmetes ez a dög, iobáj, vagy hogy hívják :D

(#11) Kvelstadt válasza BulletBill27 (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyszer már én is úgy voltam hogy ebből nem lesz semmi s rá pár napra jött egy hír hogy nyugivan hegesztik.
Szóval mostmár tényleg csak várni kell.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Csak másfél generacionyi fejlesztés és talán (ismétlem talán) meg is jelenik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Kvelstadt válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyszer leálltak vele. Vagyis anno azt olvastam. De hát érthető mert folyamat, évekig szabadság nélkül fejlesztették. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) Sirandrish válasza Kvelstadt (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

A lényeg hogy van még remény :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Kvelstadt válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dátumot is írtak. Eddig ilyen nem volt. Persze hacsak nem most jön az hogy késni fog mint a többi szokott. Bár ez már nem tud hova késni. :D De azért biztos ami tuti évnél pontosabbat nem mertek írni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) Sirandrish válasza Kvelstadt (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja mert az évet elég1-2 el eltolniés máris PS5os cím :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.