Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#49) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Inkább az előbbi, mert a 3DS-t viszont mesterien kezelik. Készül ugye a Wii U-Zelda, de olyan játékról sem hallok régóta infót, mint a Shin Megami Tensei meets Fire Emblem. Valószínűleg dolgoznak a műhelyekben, ezek a bemutatott címek egyelőre pont azok, amivel a konzolt indítani kellett volna.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#52) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Ami meg még furább, hogy mi lesz 2013-ban, ezeknek a játékoknak a java jövőre jön. Lehet én maradtam le a Wii U-val kapcsolatban, de a hátralévő hónapokra nekem nem rémlik túl sok nagy megjelenés.

(#53) oriic válasza Zsoccc (#52) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neked amúgy iPad-on kívül van konzolod? Vagy tervezel venni?

#54) Zsoccc

Nem szóltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#54) Zsoccc válasza oriic (#53) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Hát van egy pár, csak idő nincs rájuk:
X, X360, GC, DC, Wii, 3DS
Nyilván ezek döntő többsége csak nosztalgiázásra van.

Most viszont lépnem kell, este leszek és megy fel a többi Nintendós hír.

[ Szerkesztve ]

(#55) HuMarc válasza Zsoccc (#54) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem rossz felhozatal :D

(#56) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Erről gyönyörűen lecsúsztam. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#57) Mister_X válasza Zsoccc (#54) üzenetére


Mister_X
nagyúr

GC <3

Amilyen áron nyomják, simán vennék egyet szobadísznek is, csak ugye másra kell a lé (:U). Aztán mindig ott vagyok, hogy akkor már Wii-t, mert annyira az sem drága, de akkor már Wii U-t, mert nextgen, de akkor meg ugrik a GC. Pitsába :D

De ahogy elnézem, pár értelmes cím jönni fog. Ha karácsonyra bedobnak egy árcsökkentést, az lökhetne a szekeren.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58) khron78


khron78
őstag

Kijöhetne már a Mariokon és dedós játékokon kívül valami felnőtt tartalom is wii u-ra, mert eladom a faszba.

(#59) ldave válasza khron78 (#58) üzenetére


ldave
félisten

Idén jön az Assassin's Creed 4 és a Watch_Dogs, azok elég felnőtt címnek számítanak?

A Slime draws near! Command?

(#60) khron78 válasza ldave (#59) üzenetére


khron78
őstag

Watch dogs az igen, de ez jön ps4-re is és még kb fél év. Metroid, Zelda??? + pár exkluzív cím kellene. Sehol egy PES. Sehol egy Mortal Kombat vagy valami. Castlevania?
Csak a Mario a négyzeten, meg 1 Luigi meg 1 Mario Kart, meg 1 Smash Bros.
Aztán lesz még Pikmin meg Donkey. Ez így elég karcsú számomra. A Zombie U, az egyetlen exkluzív király játék volt, de ennyi. A többi mind átirat.
Porosodik a gép, ami fele annyit ér, mint mikor kijött.
Legalább valami Ambassador vagy hasonló gesztus jönne a Nintendo-tól.
Ennek rossz vége lesz ebben az állapotában.

(#61) Ateszzero válasza BiP (#11) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nintendo E3 topicban vagyunk. Azt hittem mindenki érti hogy nem az összes E3-ról beszélek.
Am tényleg jo volt a többi.

(#62) BiP válasza Ateszzero (#61) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem, sajnos félreérthető volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.