Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Évek óta tervezem hogy elmegyek... De talán majd jövőre...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Ezt meg Kinect alálták ki? :D

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) zcool válasza Gomez86 (#1) üzenetére


zcool
aktív tag

Nekem is volt már eszemben ,de az anyagiak mindíg közbeszólnak.. :(

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most csak figyeljetek és csodáljátok..aztán beverik a 300dodos árat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) BiP


BiP
nagyúr

"A Microsoft álláspontja szerint nem kívánják ezzel elterelni a figyelmet a szerkezetről"
:) ha mindenki megtudja, mennyibe kerül, akkor tényleg elfordulnak tőle :)
Szerintem még a 200 dollár (~50eFt) is nagyon sok érte. Megduplázza a konzol árát.
Kivétel ha lesznek jó bundle-ök.

(#6) elithun


elithun
őstag

Remélem jó ára lesz, ezen múlik a Box-om (mármint, hogy veszek-e). :B

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

nagyon nehezükre esne megmondani hogy mennyivel akarják majd lehúzni azokat akik majd szeretnék megvenni! ehelyett inkább terelik a szót, nyomják a süket reklámokat, hogy milyen jó és milyen szép, csak hogy húzzák a nép agyát, aztán majd benyögnek egy elmebeteg árat! :U

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#8) gybazsi válasza BiP (#5) üzenetére


gybazsi
senior tag

50k-ból már kikerül 1 wii sports resort-tal és motion plus-szal.....

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#9) jubilleum


jubilleum
senior tag

működési elvről nincs semmi infó? mármint minek van rajta 3 kamera?

(#10) ferencka


ferencka
tag

Emberek.Magyarországon élünk ezt senki ne felejtse el.ha a környező országokban 40-50ezer körül fogják árusítani akkor nálunk számítani kell a 60-65 ezer körüli összegre,de ez mindennél így van.

És igenis nálunk van közép európa legnagyobb adórátája......Magyarország én így szeretlek. :O :O

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#11) elithun válasza ferencka (#10) üzenetére


elithun
őstag

Még szerencse,hogy nem muszáj Magyarországon megvenni. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) ferencka válasza elithun (#11) üzenetére


ferencka
tag

így van csak a külföldi garanciától mindig óckodom egy kicsit. ha nem lehet Magyarországon legariztatni akkor az úgy neccesebb,de lehet én vagyok gyanakvóbb és bizalmatlanabb.bár a mai világban :F .................

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#13) BiP válasza ferencka (#12) üzenetére


BiP
nagyúr

Én annyira nem aggódnék a gari miatt. Ez pont egy olyan kütyü, amihez soha nem kell még hozzáérni sem. (persze ettől még bekrepálhat, de nem félek, hogy olyan nagyon fog.)
Off: ódzkodom

[ Szerkesztve ]

(#14) Tomazoe


Tomazoe
tag

Az amazon már beárazta és egyből az előrendelési lista 1. helyére ugrott!!
[link]

(#15) BiP válasza Tomazoe (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

150ért már jobban hangzik, mint 200, így nem csoda.
De itthon akkor tuti 40fölött indul majd.

[ Szerkesztve ]

(#16) jimessor666 válasza Tomazoe (#14) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ahogy eddig is olvashattátok, mi is a 149-189 $-os árkategóriába lőttük be képzeleti alapon,hát ha ténylegesen 149 $ lesz,akkor nem "tévedtünk" nagyot... :)

私たちに聞いてください。!

(#17) jimessor666 válasza BiP (#15) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Sajnos erre elég nagy az esély... :(

私たちに聞いてください。!

(#18) Morden24 válasza ferencka (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én amikor multkor Tajvanba küldtem egy garis terméket (G.Skill), effektíve gyorsabban és problémamentesebben ment, mint a legtöbb magyar kiskeres megoldással :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19) oO7 válasza jubilleum (#9) üzenetére


oO7
őstag

a két szélső kamera az infra kamera... azoknak a képének az összehasonlításából modellezi a 3D teret... a középső pedig egy sima (talán HD) RGB kamera videóchatelésre meg olyan effektusokra amit pl a mylo -s demónál lehetett látni hogy tükröződik a képed a játékban lévő vizen meg ilyenek

hogy a "hírhez" is szóljak... az imént leírt működés (és ehez szükséges szenzorok) alapján szerintem olcsó cuccos lesz... arra tippelnék hogy egy komolyabb webkamera árában lesz a dolog

[ Szerkesztve ]

(#20) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Az ára szerintem elfogadható. Gondolom ezzel nem lehet majd játszani Xbox 360-as játékokat?

Live poor, die ritch.

(#21) elithun válasza oO7 (#19) üzenetére


elithun
őstag

Reménykedjünk, hogy nem lesz több, mint 20-30ezer HUF.

(#20) gyáliSanyi: Azokat lehet szerintem amelyeknek van Kinect támogatásuk. Ez mondjuk felvet egy kérdést: külön fog kijönni a Kinect verziója a játékoknak, avagy választható opció lesz az Opciók menüben?

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) oO7 válasza elithun (#21) üzenetére


oO7
őstag

ugyan úgy ahogy választhatsz controller meg specializáltabb joystic vagy kormány közül az adott játékban... amennyiben támogatja a játék a kinect -et csak egy pipa lesz kb hogy használja -e

(#23) elithun válasza oO7 (#22) üzenetére


elithun
őstag

Akkor már csak abban kell reménykednem, hogy normális ára lesz, és, hogy elfogadhatóan működik.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) oO7 válasza elithun (#23) üzenetére


oO7
őstag

nemtudom mi az igazság... de én el tudnám képzelni hogy az új boxban a GPU -t már ki lehet használni általános célokra is... és akkor nem csóri xenont kell gyötörni, és akkor fentebb lehet tekerni a kinect fps -ét 15-ről 30-ra vagy akár 60-ra is és akkor nagyon nagy mértékben fog csökkenni a késés mértéke... de ez csak spekuláció és tippelgetés... várjuk meg hogy normálisan ledemózza az MS és akkor majd minden kiderül

(#25) gyáliSanyi válasza elithun (#21) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Szerintem külön fog kijönni. Legalábbis az első időkben. Azt meg szerintem biztosra vehetitek, hogy itt is nagyon drágák lesznek a játékok. Ezen a 150 dolláros áron nem hiszem, hogy sokat kaszálnak, ezért majd a játékok oldalán drágítanak.

Live poor, die ritch.

(#26) ferencka válasza Morden24 (#18) üzenetére


ferencka
tag

a lényeg az hogy jó áron kapja meg az ember,ja és azt kapja amit el is vár ettől a "csodálatos" :F szerkezettől.

azért megnézném anyám arcát amikor kijön pl az mortal játék és kapna mondjuk egy ilyen mozgásérzékelős támogatást,vagy valami hasonló játék én meg nekiugrok a pálmának (azaz nagy díszfának) a szobában és végrehajtok rajta egy FATALYTY kivégzést :F :C

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#27) Morden24 válasza ferencka (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én már előre várom a részegedős Natal partikat :D

Sectumsempra - For Enemies

(#29) elithun válasza Cobra652 (#28) üzenetére


elithun
őstag

A lagot jó volna ha javítanák,de azt, hogy lehessen ülve is használni szerintem nem a legfontosabb. Szerintem a mozgásérzékelős játékokat nem üléshez tervezték. Ha meg ülve akarsz játszani akkor meg ott a controller, amivel még kényelmesebb az ülés, mert még feleannyit se kell mozogni.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#30) heihachi válasza Cobra652 (#28) üzenetére


heihachi
addikt

Jó, tudjuk, hogy szerinted egy fos a Kinect, mert kb 50 topicba írtad be az elmúlt 2 napban, de azért kicsit túlzásokba esel a "lassú mozgásokat se tudja érdemben lekövetni" szintű, abszolút nem a konkrétumokról szóló, kifejezetten csak a flémkeltésre jó hszeiddel. Nyilván laggol, ezt láthatta mindenki, de pl. ez a kijelentésed még így sem igaz.

Nekem nem gond, ha szerinted szar a Kinect, mert ebben a formában szerintem is szar, de miért kell ennyire eltúlozni?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#32) BiP válasza Cobra652 (#31) üzenetére


BiP
nagyúr

Hú, ez a lag autós játékoknál kevés lesz. Remélem javítanak rajta.
Tisztára az az érzés, mikor olyan autós játékkal játszottam régen, amit nem bírt a gépem, így késve reagált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.