Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gebriel


Gebriel
veterán

Hmmm :F Tehát lesz egy külön játék ami Gran Turismo 5: Le Mans 2010 néven fog futni :F
De hát még a GT5 sincs sehol... :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

"Bár a srác nem a legprofibb vezető" Az ilyen videókban szinte mindíg egykezű fogyatékos emberek vezetik az autókat, és randomban nyomkodják a gombokat... Biztos így látványosabb...

Lassan ez a szerencsétlen játék is DNF sorsa jut... Még csak most tervezik kiadni a demot? (mert a videón az van) mikorra lesz ebből játék?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) heihachi válasza Gebriel (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Ha ez tényleg így van, hogy két külön álló játék, akkor ez szánalmas pénzlehúzás.
Ha csak mondjuk valami kiegként letölthető, és tartalmazza a pályát, meg az idei összes autót, akkor végülis elmegy, mostanában mindenki DLC-ket gyárt, ahelyett, hogy a játékot rakná össze rendesen, de hát ebben van a pénz.

Na elolvastam az eredeti cikket, nekem ez nem tűnik különálló játéknak vagy DLC-nek, csak most épp ebből adtak ki egy videót.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) Gebriel válasza heihachi (#3) üzenetére


Gebriel
veterán

De akkor minek ez a külön cím :F

(#5) blazsey2 válasza Gebriel (#4) üzenetére


blazsey2
senior tag

A múltkor a Nürburgringen mutatták a Nürburgringi pályát mert ott volt a 24 órás verseny,most meg Le Mans-ban volt hétvégén a verseny ez lehet az apropója.Ja és ha minden igaz a héten hivatalos megjelenési dátumot kap.Reményeim szerint szeptember :K

PSN ID:blazseydr

(#6) jookomak


jookomak
őstag

Azért egy virtuális seggberugás kijár a PD-nek, hogy ennyire húzzák. Nem vettem meg eddig egy autós játékot sem, mert várom ezt a nyomorultat.

(#7) heihachi válasza jookomak (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Viccelsz? én a PS3 vásárlásával várok rá. Pedig legszívesebben már megvenném a gépet, és nyomnám addig az unchartedet, meg a GOW-okat. De hát nem merem megvenni, mert lehet, hogy soha nem jön ki ez a játék, én már bármit el tudok képzelni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Gebriel válasza heihachi (#7) üzenetére


Gebriel
veterán

Valahogy így vagyok vele én is. :DDD Egyedül a GT5 miatt vennék újra PS3-t

(#9) zcool


zcool
aktív tag

"(Bár a srác nem a legprofibb vezető)"
Hát tényleg nincs a helyzet magaslatán.. :N

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#10) Thome


Thome
addikt

Hát a vezetéshez NC.
A játék nem rossz, de én maradok a Forzánál... :D

(#11) Gebriel válasza Thome (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

Volt neked olyan játék amit most bemutattak én nem kritizáltad volna? ;]

(#12) Thome válasza Gebriel (#11) üzenetére


Thome
addikt

A-a ;]

(#13) Mappa


Mappa
addikt

a második videón ...1:28től mi az a zene ??? valaki a címét pls :K :U

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.