Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chp


Chp
őstag

Szégyenletes a Valve. Csak egy játékos vagyok a sok közül, nem szólhatok bele a fejlesztésbe és ezzel természetesen tisztában is vagyok. Ha az EP2 rendes befejezéssel végződik, akkor azt mondom, oké, szeretettel várom a folytatást, biztos fogok játszani az új résszel, de ráér!!! Viszont amikor teljesen elvágatlanul marad az a szál, amit az EP2 visz, és ráadásul ez 2007 óta tart, s azóta nem képesek normálisan befejezni, pontot tenni a dolog végére, egyenesen felháborító. Hozzá csatolva a dologhoz azt, hogy volt ez a "3-mas szám" dolog amit az E3-mon terveznek..., erre mit kapunk? DOTA2(!!!). Remek fejlesztőcsapatnak tartom a Valve-et és ez nem is fog szerintem változni, de ne haragudjatok, az Én véleményem az, hogy Gabe Newell egy bohóc. Elvette az eszét a Steamból befolyó pénz.

[ Szerkesztve ]

(#2) L_ajos válasza Chp (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Varázslatos csapat. Főleg annak fényében hogy fórumokon megy az anyázás hogy még az egyhez képest is mennyire gagyi a dota2. Kár értük :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) Psychopeti válasza Chp (#1) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Teljesen egyetértek veled :K
F****U Gabe:

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#4) RyanGiggs válasza Chp (#1) üzenetére


RyanGiggs
őstag

"erre mit kapunk? DOTA2(!!!)"
Biztos marha jó lesz, meg ingyenes, meg minden.....
Csak sajnos láttam belőle videót, úgyhogy ha ők fizetnek se fogok vele játszani.

(#5) Chp válasza L_ajos (#2) üzenetére


Chp
őstag

Valóban ez megy és Én nagyon sajnálom, hogy így van! Reménykedni tudok, hogy a későbbiekben tisztázzák magukat egy jó folytatással! Komolyan el vagyok keseredve.

(#3) Psychopeti

Köszi, örülök, hogy így gondolod! Furcsa eset Gabe Newell, hiszen hatalmas koponya, és rossz látni mi lett a csapatából. OKÉ, ott a Steam, nem rég debütált a Portal 2, bővítik a Left 4 Dead-et, ezért nem írhatom le, nem is akarom a Valve-et, de a Half - Life része a dolognak kínosan siralmas, és nem értem ennek okát. Legnagyobb címük. :(

(#4) RyanGiggs

Tartozom egy beismerő vallomással; engem teljesen hidegen hagy a DOTA. :) Valahogy nekem a másik irány tetszett: Half - Life sorozat, Portal 1 és 2, valamint a Left 4 Dead cooperatív módban! Oltári játékok! :R

(#6) hoeerny válasza RyanGiggs (#4) üzenetére


hoeerny
tag

Nyilván aki nem dotázott előtte annak a Dota 2 kiadása időpocsékolásnak meg stb-nek tűnik, a másik tábor meg várja.
Az EP3-at persze már előtte ki kellett volna adniuk valóban...

(#7) RyanGiggs válasza Chp (#5) üzenetére


RyanGiggs
őstag

+1 :D

(#6) hoeerny:
Szerintem egy picivel több ember várja az EP3-at, mint a DOTA2-öt. ;]

(#8) Wolverine válasza RyanGiggs (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne legyél benne biztos. A DOTA (és a hasonló utódok) játékosszáma milliós nagyságrendű.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) RyanGiggs válasza Wolverine (#8) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ha jól tudom, akkor 10-15millió DOTA játékos van!
A Half-Life2-ből megközelítőleg 15milliót adtak el! (Ebbe a HL1 nincs benne)
Szóval... több mint valószínű, hogy az EP3-at többen várják, mint a DOTA2-öt. ;)

(#10) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Bírom, hogy a magyar sajtó és a külföldi közt mekkora a különbség... Konkrétan egy elég nagy durranás játékot a magyar szaksajtó (direkt?) ignorált.... Segítek: mmo FPS

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Wolverine válasza GeryFlash (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

A Dust 514-re gondolsz?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) JanR


JanR
addikt

Half Life sehol. Nagyon félek tőle, hogy egy összekókányolt 20 perces játékot fogunk kapni, de azt is mikor????

(#13) GeryFlash válasza Wolverine (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Planetside 2
Mondom, erről a hazai sajtó kussol, amíg egy bfet kell fényezni 64playerres pályával, miközben ez laza 2k player... Ajánlom mindenkinek nézzen utána, nagyon ígéretesnek tűnik, ja és full ingyenes... Speciel a gamepod azért szerencsére kidobott egy trailert róla :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) GeryFlash válasza Wolverine (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

dupla bocsi

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.