Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szőröstalpú


Szőröstalpú
tag

Nekem úgy tűnik, hogy kiestek a szinkronból, és bár nem sikerült időre megegyezni a könyvkiadóval, az olvasók megérkeztek, és inkább piacra dobták. Ennek így azért nem sok értelme volt, tényleg hiányzik hozzá a magyar nyelvű tartalom.
Pont ma olvastam egy tesztet, ahol nem sok jót mondanak róla :U

(#2) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ez az ár... kicsit sok érte..
Ha 20ezer körül léteznének ilyen olvasók, és a digitális könyvek olcsóbbak is lennének a nyomtatott verzióknál (mert azok tudnának lenni) még én is vennék egyet (ennyiért sok, és tartalom sincs még hozzá).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#3) Major Major válasza Szőröstalpú (#1) üzenetére


Major Major
őstag

de legalább elkezdődött valami. kiváncsi vagyok mikorra sikerül kiépíteni egy folyóirat előfizetési rendszert e-book olvasóra itthon...

(#4) phantom88


phantom88
tag

Az Interkönyv [link] már árul e-könyveket. A kínálatuk nem túl nagy, de ami nekem nagyon tetszik, hogy akár fejezetenként is lehet könyvet venni és az áruk is egész jó.

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#5) Toncsi válasza DraXoN (#2) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

20e-ért? Hol? Azonnal veszek egyet :)
E-ink-es kijelzővel én még nem láttam 60 alatt :(

(#6) vtechun


vtechun
veterán

Nem tudom elkepzelni milyen lehet ilyet olvasni. Mennyivel masabb mint egy monokrom lcdt. Elvileg jovoheten kerul a kozelembe egy ilyen , majd megkukkolom , ha lenne jo nagy tartalom , es persze olcsobban mint papiralapuan , akkor tuti vennek egy ilyet :)

(#7) DarkByte válasza vtechun (#6) üzenetére


DarkByte
addikt

Van egy sanda gyanúm hogy jövő ilyenkor már nekem is lesz ilyen könyvolvasóm, addigra talán az árak is normalizálódnak kicsit. Nekem most az aktuális favorit a Nook olvasó Android alapon: [link] Ügyes megoldás hogy betettek egy érintőkijelzőt is hogy pótolják a lassú E-Ink kijelzőt az olyan feladatoknál mint a menü és könyv választás. Persze lehetne vitatkozni hogy van-e értelme. Egy érintőképes E-Ink kijelző is lehet bőven megfelelő lenne. Ha 3G/HSDPA modull nem is, de a WiFi nagyon jó ötlet a masinába, habár egy memória kártyára ma már annyi könyvet fel lehet cuccolni hogy több évig lehet olvasgatni.

[ Szerkesztve ]

(#8) acélkemény


acélkemény
tag

Micsoda nepbutitas meg lehuzas, uristen. 53ezerert mar kapsz minosegi tacsszkrines 6 colos SONY PRS-600-at, es ez is lejjebb fog menni, erre gagyi kinai 5 inches szutykot eroltetik rad meg dragabban, raadasul a flottakedvezmeny miatt nekik szerintem a sony-nal is joval olcsobb... magyarisztán, rablásisztán! :( Ehhez azert pofa kell!

Szerintem darabjan minimum 10ezret keresnek majd a csodalatos T-pontok...

[ Szerkesztve ]

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Na igen 60 ropogós magyar forint kicsit durva egy ilyenért
60-70 körűl veszek netbook-ot amit másra is tudok használni.
Ez igy abszurd.
Kb 15 ezret áldoznék rá.Imádok olvasni de 60 ropi?!

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) Godefroy


Godefroy
senior tag

Mostanában gondolkodtam el egy e könyv olvasón,de nagyon lehangol a semmi kinálat hozzá és persze az ára is.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#11) vtechun


vtechun
veterán

hát ha komolyan invesztál a Magyar Telekom az elektronikus könyvpiac tartalomszolgáltatásába, akkor lesz jövője a dolognak, de magyar tartalom nélkül idehaza nem lehet(ne) túl sikeres. Reméljük a legjobbakat.

(#12) Scalpel válasza DarkByte (#7) üzenetére


Scalpel
senior tag

Nem rossz ez a nook, de a kedvencem továbbra is a Kindle DX... a 10" kijelző már igazán használható A4 nagyságú könyvek pdf-ben való egész oldalas megjelenítésére is. Ez lenne számomra igazán hasznos... csakhát 100e pénzem nemigazán van erre... :O
Jó lenne, ha a nook árán lenne... akkor nem haboznék rendelni. :)

(#13) 3psilon


3psilon
aktív tag

"A szöveget 5 hüvely átmérőjű, 800 x 600 pixel felbontású..."

Tehát egy hüvelyátmérő az 160x120... Ezen a területen egyszerűen mindig van valami új, amit meg lehet tanulni. :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14) Psych0


Psych0
őstag

a sony reader touch is olcsóbb ennél. Ki fogja ezt megvenni?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#15) acélkemény válasza Psych0 (#14) üzenetére


acélkemény
tag

Aki nem ismeri az internetet meg a PH! forumot, csak meglatja ismerosnel vagy a bolt kirakataban ;)

(#16) Szőröstalpú válasza Psych0 (#14) üzenetére


Szőröstalpú
tag

Tudsz erre linket mutatni? (vagy csak a 300 dolláros árat számoltad át forintra?) Ennyiért az nagyon jó vétel lenne!

(#17) acélkemény válasza Szőröstalpú (#16) üzenetére


acélkemény
tag

ebay.com: 299dollar + 39.45 dollar shipping. en ennyit fizettem, aktualis arfolyamnak megfeleloen forintban, de az 2-3 forintos ingadozasnal sem eri el az ezer forintot, ennek ellenere megeri, sot sokszor licitesen is vannak kint ilyenek (csak en nem akartam varni, meg nem akartam pirosat vagy ezustot, feketet altalaban nehezebb levadaszni liciten)

(#18) Szőröstalpú válasza acélkemény (#17) üzenetére


Szőröstalpú
tag

De azért azt te is érzed, hogy ez nem teljesen ugyanaz, mint amit itthon meg tudsz venni boltban kipróbálhatóan, számlával, garanciával. Ráadásul a $340 már több, mint 60k (az 53-nál meg pláne), ráadásul ha nincs szerencséd, még áfát is fizethetsz.
Nekem is szimpatikusabb a sony cucca, gondolkozom is rajta (európai forrásnak örülnék), de azért a t-s olvasónak is van némi előnye.

(#19) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Az eredeti Kindle 6"-os és 250 dollár. Nem rossz vétel. Csak kell valaki, aki éppen kilátogat Amerikába és elhozza. Elromlani nem hiszem, hogy el fog..... :((

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.