Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

-

(#2) zolee5016 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


zolee5016
őstag

vótmá 340 is..........
vegyél perecest........(az eddigi legnagyobb Milka bukta) csak 115 ft....../tábla.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3) Balathruin


Balathruin
veterán

Ma vettem, 250 Ft volt.

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Rossz helyen veszitek, Asia Center-be meg a piacon csak 180-200.

(#5) Hieronymus válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ne egyél édesített csokoládét, mert tönkre teszi a májad, a benne lévő cukor.

A 70-80% kakaó tartalmú csokoládék között is van finom. A Lindt termékei között, például a Excellence 70% Mild, táblás csokoládé finom és egészséges. Ráadásul nem olcsó, tehát kitűnően védi a májat.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) pit stop


pit stop
addikt

Azt nem értem miért van mindenki ráindulva Milkára. Egy-két fajtát leszámítva kifejezetten nem is olyan jó az íze mint más gyártó termékének.
Hozzám sokkal közelebb áll Nestlé által gyártott vonal. Ha ajándékba adok, akkor is mondják, hogy milyen finom, aztán legközelebb mégis megveszi Milkát... :F

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ázsia centerben legutóbb 190 volt.

KaiotEch! És lehet ott egyezkedni ha nem 1db-ot veszel, meg van alaksor is. ;)
Minden termékre meg van ott az ember. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) ricinus13 válasza pit stop (#6) üzenetére


ricinus13
senior tag

Mert a csapból is a lila tehén folyik. Jó reklámmal egy bármit megvesz az egység sugarú...

(#9) Penguin95


Penguin95
senior tag

Nálunk csak 249. :D

Egyébként némelyik Milka kifejezetten finom szerintem. Örök kedvencem az alpesi. A Bocival sincs bajom, abban is találni jót, illetve nekem még a Fin Carré jön be. Bár ahogy olvasgattam, ezt sokan nem szeretik.

(#10) zolee5016 válasza ricinus13 (#8) üzenetére


zolee5016
őstag

vagy mert az egyetlen márka ami cca 30 éve ugyanaz a minőség???
a többi meg ha más a tulaj,más lesz egyből???(GY- É ,Suchard,Kraft,Bonbonetti stb)?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#11) Jhonny06 válasza pit stop (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Azt nem értem miért van mindenki ráindulva Milkára."

Miért van ráindulva mindenki bármelyik csokira? :F Mert finom, a Milka pl. kifejezetten az, kommersz kategóriában.

Nyilván van drágábban finomabb, hasonló árban nem igazán.

Hieronymus: Szoktam én is Lindt és hasonló kategóriás csokit venni, bár ezek a "túl igazi", 80+%-os kakaótartalmú darabok nem mindig esnek jól, sokszor kell valami könnyebb. Az meg, hogy mi az egészséges szerintem kicsit túllihegett dolog, gyakorlatilag mindenre lehet már manapság ezt mondani. Nem zabálok egész nap csokit, néhányszor egy hónapban meg még nem ártalmas.

[ Szerkesztve ]

(#12) Entryy


Entryy
aktív tag

Drágul a kakaó , már tart egy pár éve

Kiöregedtek a fák

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#13) pit stop válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


pit stop
addikt

Boci szerintem legalább olyan finom - rajtuk keresztül akartam utalni Nestlé-re. Ott valahogy ízletesebb csokoládékat tudnak csinálni.
Bocinál új ízekkel van gond - ott összeborítanak mindent mindennel, és az tényleg nem szokott legtöbbször jól elsülni.
Milkát divat is fogyasztani (mint kocsiknál a bmw), bocit nem az.
Ennyire ízlelőbimbókra hagyatkozó terméknél pedig nem értem az elfogultságot. Kocsiknál is jó a bmw, de aki azt mondja bármikor bármelyik bárhol - a többi meg mind szar azt nem tudom hova tenni. Nagyon sok ilyen Milka-mániással találkoztam, aki szó szerint ezt mondta csokoládéra vonatkoztatva.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#14) Jhonny06 válasza pit stop (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Engem mondjuk abszolút nem érdekel a márka. Amikor csokit eszem, akkor kvázi mindegy, csak normális minőségű/ízű legyen, tehát ne ez a tortabevonó feeling ;] Bociból a kekszes-barackos a legjobb :))

[ Szerkesztve ]

(#15) újraregelt


újraregelt
tag

Én 220-230Ft-ért veszem a kínaiaknál :)
Mikor megláttam először a Sparban vagy CBA-ban a 300Ft körüli árat, hosszú időre leszoktam a csokiról.
Mióta van kínai, "óccó" (és sok esetben nem magyar piacra szánt, ellenben finomabb) Milkával, azóta hízókúrán vagyok. :)

(#16) gerii


gerii
addikt

Lindt mellett a Lidl-ben kapható J.D. Gross Amazonas az egyik legjobb, sütikhez is jó.
Ami még finom: Maestrani - ez krémes, lágy ízű.

[ Szerkesztve ]

(#17) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Az csak hagyán hogy drágul a Milka, de sajna a tömény is! :DDD ;]

(#18) Kolondrum válasza Just_Reboot (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Aki fogyassza viselje is. :DD

(#19) Klaus Duran válasza Just_Reboot (#17) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

kevesebbet kell enni. ;]

Nekem az egész mogyorós Tibi étcsoki a kedvencem. (nincs poénkodás)

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) Kolondrum válasza Klaus Duran (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

300-as oreo? Az is jó, csak kár, hogy minden csokitól marha beteg vagyok.

(#21) újraregelt válasza Kolondrum (#20) üzenetére


újraregelt
tag

Mondjam, hogy örülj neki, kisebb az esélyed, hogy csokifüggő, majd ennek következtében cukorbeteg legyél. ;)

(#22) Kolondrum válasza újraregelt (#21) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az a munkába kerülne, ne is mondj ilyet. :R

(#23) Penguin95 válasza Just_Reboot (#17) üzenetére


Penguin95
senior tag

Hé, itt én vagyok az alkoholista pingvin. :P

(#24) Just_Reboot válasza Penguin95 (#23) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én meg az iszákos kutya! :P

(#25) Klaus Duran válasza Penguin95 (#23) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Hol a viszikisüveg a kezedből? ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#26) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

99-es cukoroktánszámú vacak :U csakis a zartbitter!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) újraregelt válasza Kolondrum (#22) üzenetére


újraregelt
tag

??? Munkába??? Pilóta vagy? ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) Penguin95 válasza Just_Reboot (#24) üzenetére


Penguin95
senior tag

:D

Klaus Duran: Met ellopta. :( De söröm már van. :D

(#29) Kolondrum válasza újraregelt (#27) üzenetére


Kolondrum
félisten

Munkámba! Nem nem pilóta, de az is lehetnék. A pilóta olyan, az adott vonalon vonalismerettel rendelkező dolgozó, aki a vonalismerettel nem rendelkező járművezetőt mellé van beosztva. A pilóta köteles a járművezető mellett tartózkodni, és őt menet közben a vonalismerettel kapcsolatos tudnivalókról folyamatosan tájékoztatni. 25. oldal 34. pont, részlet.

(#30) petipetya


petipetya
nagyúr

A Milka amúgy is a csokik Suzukija... Sokkal finomabb a pilóta piskótatallér, így azt szoktam majszolni.

Apropó, felétek sem kapni narancsosat, csak eprest, barackosat, málnásat és meggyeset?

"nincs rá lezsóidő"

(#31) ncc1701 válasza Hieronymus (#5) üzenetére


ncc1701
veterán

+1, dettó, mi is ilyen 70-80%-os cuccokat veszünk, és abból sem túrok be egy egész táblát egyben.

(#32) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Kis boltokban általában olcsóbb, van felénk egy kis coop ahol kb. 250-280. Szerintem a maxi king ami rohadt drága, 200 felett van és kb. 20 gramm :D

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#33) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Jaj, te szegény, múltkor 400 körül vettem...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.