Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

"The choice of champions"

Az árán biztos meg lesz a prémium érzet, ha a képeken még nem is jön át teljesen :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Kriszti989


Kriszti989
újonc

64 GB ram? Jól olvastam? Ennyiről nem hallottam még, a legnagyobb gamer youtuberok konfigjában is 16 GB-ot láttam.. kinek van ennyire szüksége???

(#3) kátú


kátú
őstag

Az az i6, véletlenül nem i5 akart lenni? Az utolsó notinál.

It still works!

(#4) mongoose123 válasza Kriszti989 (#2) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Másra is lehet használni játékon kívül. Azért nem pont arra van de le tud fedni területet a 3D -zés terén is. Végre beindul a 1070 -es üzem és jönnek single gpu pascal lapik. :C

(#5) killer095 válasza mongoose123 (#4) üzenetére


killer095
őstag

Ramdisc.... oda még ez kevés is ;]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#6) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Engem lenyűgöz ez a szintű energia-hatékonyság. Egész életképes mobil megoldásokat lehet így már tervezni.

(#7) tailor74


tailor74
őstag

Normálisabb használt autó árban tudom őket elképzelni... :) Brutális az a GX800

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Fűtetlen hétvégi házak téliesítésére kiváló.

(#9) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Az igen :Y

Annak a dupla GPU-s szörnynek biztosan lesz csilliárdos ára.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#10) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Most komolyan, mire jó ez? :U

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11) Lacok válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


Lacok
őstag

Ez hatalmas beszólás volt. :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) Raysen623 válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

+1 :DD

(#10) Petyyyyy: Bizonygatni mekkora faszagyerek valaki, mert neki nagyobb van... Valójában semmire.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) pengwin válasza Petyyyyy (#10) üzenetére


pengwin
addikt

Gyanítom az ASUS, az NV és az Intel hülyére tudják magukat keresni vele...
Mivel nincs konkurens megoldás, így a 1070-1080 és a tuningolható Intel CPU-k is igen szép felárral vannak beárazva, ez meg ráadásul gémer, csilli-villi dizájnnal és karácsonyfa-izzósorral, vagyis az ilyen hardverek asztali felárának 3-4-5-szörösét is elkérhetik értük.
A vásárlónak meg arra jó, amit (#12) Raysen623 is írt... ;]
Nekem hasonló hardver mondjuk egy Dell Precisionbe bújtatva nagyon tetszene. Annak jobban látnám értelmét. Na nem mintha egy mobil WS-nek fizetőképes kereslete / célközönsége lennék...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#14) berVi


berVi
senior tag

Ezek a gamer notik nagyon trogerek, Zenbook-ban varhato ilyen mostanaban? Az 501VW egeszen jo, de a 960 helyett nagyon kene bele egy 1060...

(#15) partxxx


partxxx
tag

csupán kíváncsiságból

miért éri meg dupla áron gamer notit venni, mint egy asztalit (tokkal vonóval)?

"hordozhatóság"

úgy őszintén, ha a szívetekre teszitek a kezeteket, hányan ültetek neki a campusba vagy a mekibe, vonaton játaszani ?

-ezek nem munkára való gépek így azt hagyjuk-

(#16) smkb válasza partxxx (#15) üzenetére


smkb
őstag

Pl kis hely? Összecsuk és polcra eltesz? Amúgy még lehetne sorolni... mivel mostanra már évtizedek óta gyártanak szörnyeteg notebookokat, erősen valószínű, hogy megvan a piac/igény ami eltartja a gyártókat. Ugye a többszázlóerős kisautóknak (fiesta rs, clio 200 turbo ...) is megvan a vásárlóközönsége, mikor ugyanannyiért ugyanakkora teljesítménnyel olcsóbban is vehetne a vásárló egy családi kombit, vagy egy kisterhert ...

(#17) berVi válasza partxxx (#15) üzenetére


berVi
senior tag

A notik ara 7-800k korul lesz.

i7 processzor: 100k
64GB RAM: 100k
G-Sync es/vagy 4k monitor: 100k+
GTX 1070: 150k
Z170 alaplap: 30k-tol a csillagos egig
Normalis tapegyseg: 30k+
Billentyu, eger: 10k
Huto: 10k
SSD: 50k+
Haz: 20k+
Windows: 30k

Ez igy mar 630, ugy, hogy olcso eszkozokkel szamoltam. Akarhogy nezem, nem duplaar, hanem 10%.

A mobilitas mellett kevesebb helyet foglal, kevesebb aramot fogyaszt, kisebb zajt termel, es nem kell osszerakni (igen, tenyleg van, aki mar kilegozta magat gyerekkoraban, es nem nyujt szamara elvezetet az ilyesmi). Ha szervizelni kell, irsz az Asusnak, ingyen kijon, ingyen elviszi, ingyen megcsinalja, ingyen visszahozza.

Csak hogy par ervet mondjak igy hirtelen.

(#18) MeszesKPT válasza partxxx (#15) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Például ha valaki állandóan úton van. Reptéren sem cseszegetnek még egy 20"-os DTR-rel sem, inkább csak mosolyogtak. Volt idő, amikor nekem semmilyen egyéb megoldás nem tudta volna kiváltani.

Az árra pedig csak annyit mondok, hogy MBP-t is rengetegen vesznek (nem munkára).

(#19) Chiller válasza partxxx (#15) üzenetére


Chiller
őstag

Mert például Japánban élsz, egy kapszulahotelban. Vagy Szingapúrban egy 3x4-es szobalakásban. Vagy olyan a munkád, esetleg pár havonta költözködsz. Ezer és egy oka lehet.

(#20) Shifty01 válasza Chiller (#19) üzenetére


Shifty01
tag

Aki ilyet vesz az nem 3x4 ben lakik :W

#17 berVi Te pedig csak álmodozz h 800ért meguszol 1 Gsync 4k dupla 1080as Asus laptopot.

Csak hogy 1 pár példát mondjak igy hirtelen:

1.2 milla AKCIÓSAN a mostani csucs ROG laptop. 980 fHD 32GB
Ebben Se SLi fele annyi ram se Gsync se 4k.

[ Szerkesztve ]

(#21) berVi válasza Shifty01 (#20) üzenetére


berVi
senior tag

EVGA 2800$, sokkal dragabban nem arulhatja az Asus sem, mert egyszeruen nem vennek meg. 960M-mel szerelt Zenbookjaik 400k-ba kerulnek FYI.

Dupla 1080-rol senki nem beszelt, szingli 1070-rol volt szo. Dupla 1080-as laptopnak konkretan zero ertelmet latom, mivel folyamat throttling lenne. De olyanbol a desktop se jonne ki 600-bol, mivel csak a VGA lenne 500k. De mint mondtam, a mi osszehasonlitasunk nem errol szolt.

[ Szerkesztve ]

(#22) Shifty01 válasza berVi (#21) üzenetére


Shifty01
tag

Félre értettelek akkor.
Az asus viszont mindig horror áron adta a ROG szériát és sokkal jobban bejáratott név mint az EVGA a laptopok terén. EVGA-nak valamivel bekell lépnie és vásárlókat csalni magához. Az Asus RoG széria legalább olyan ismert mint az AW vagy a Razer Blade.

(#23) Chiller válasza Shifty01 (#20) üzenetére


Chiller
őstag

Nem-e? Dehogynem.

Ajánlom hogy ismerkedj a NY-i, tokiói lakásárakkal. Vagy akár mondhattam volna Londont, Szöult, és sok-sok más nagy világvárost.

(#24) Shifty01 válasza Chiller (#23) üzenetére


Shifty01
tag

Nagyon elvagy tévedve. Nem vitatkozok hülyékkel :DDD
Inkább te nézz utána az ottani fizetéseknek és h mennyi 1 havi bérleti dij.

Csak 1 pillanatomba került és találtam Tokióban 35nm-es lakást 1 havi kaucióval és 300k bérleti dijjal és jol is néz ki nem 1 putri és főleg nem egy általad lefestett 3x4es lyuk... 1 személy számára pedig annyi tér több mint elegendő.
Aki pedig az általad emlitett lyukban él az ne mfog ilyen drága laptopot venni. Google első találat volt.
:R
Viszont ennél még van olcsóbb is nem is kevés.

[ Szerkesztve ]

(#25) Fisher82


Fisher82
csendes tag

Csak, hogy az ár körüli találgatásokat eldöntsük, egy kis információ: Asus GX800 a folyadékhűtő egységgel, bőröndben, spéci hátizsákkal bruttó 1 600 000 Ft (nem elírás, egymillió hatszázezer).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.