Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Eleve a xbox360-nak van olcsó arcade verziója, amíg a PS3-nak nincs és a Black Friday alatt hihetetlenül olcsón árulták. A Sony a beépített blu-ray drive-ot nem hagyhatja ki és nem is viheti le az árát, mert akkor senki nem venne asztali blu-ray lejátszót.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Lacc88


Lacc88
senior tag

jobb a 360 , jobban érdekli a játékosokat a live mint a psn . Már ugye akinek netre kell .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#3) Zolee11


Zolee11
senior tag

Ilyenkor el lehet gondolkodni, hogy megéri-e dollármilliókat költeni a konzol védelmére, és világhisztit is csapni emiatt... Ugyan miért adnak el 2x annyi XBOX-ot, na vajon miért... :U

no brain, no problem

(#4) Plazmacucci válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tök mind1 mi van benne, ha kétszer olyan drága :DDD Azért az emberek ott se hülyék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) anulu válasza Lacc88 (#2) üzenetére


anulu
félisten

mivel jobb a live? komolyan kérdezem. amúgy a PSből sokkal de sokkal többet ki lehetne hozni, ha a Sony picit is figyelne a játékosok igényeire.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) aram01


aram01
nagyúr

nem is gondoltam hogy a WII ennyire fent van,aranyos kütyü meg is érdemli

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Bár egyik konzollal sem rendelkezem ha választhatnék a 360-at választanám. Jobban tetszik + a Kinect is jobban bejön, mint a PS Move-ja.

(#8) #72042496 válasza Zolee11 (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

A legutóbbi adatok (2011. szept. 30.) szerint 55,5 millió PS3-at adtak el, XBOX-ból pedig 57,6-ot.

Zsoccc: Ezek nem jóslatok, hanem becslések!

(#9) Torry válasza Zolee11 (#3) üzenetére


Torry
addikt

Ha a warezra célzol, akkor nem gondolod jól.
A ps3-t is lehet hackelni, ráadásul a mostani drive-ok az xbox-ban egyelőre nincsenek feltörve. Amerikában meg szerintem a vásárlók 70%-a nem is tudja mi az a firm csere.

(#10) Sanyi.mTs válasza Lacc88 (#2) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

multi miatt, inkább ps, mivel az ingyenes.
mit tud a fizetős live a multin kívül, ami érdekelhetné a multira vágyó játékost?

(#11) anulu válasza Torry (#9) üzenetére


anulu
félisten

felvannak. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) ribizly válasza Sanyi.mTs (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Vannak azért itt más szempontok is. Pl. nekem fontos, hogy jó legyen a fogása a kontrollernek (ebben vitán felül toronymagasan vezet a 360), vagy a blue-ray lejátszás (+1 for PS3), stb. Szóval Mindenki megtalálja a saját igényeinek a megfelelőt. Viszont aki csak játszani akar és nem akar sokat költeni, akkor sem ennyire fehér/fekete a dolog (XBOX360-on fizetős a live, PS3-nál nehezebben oldható meg a warez)...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) anulu válasza ribizly (#12) üzenetére


anulu
félisten

hát nemtom. nekem sokkal jobban kézreáll a PS3 controllere, de ezzel nem akarok vitatkozni :) BD miatt egyértelműen PS-nek a +, warez meg mindkettőn pofonegyszerű, csak máshogy kell hozáállni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Annyit mondok, Gears of War trilogy. Enny ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) Torry válasza Plazmacucci (#14) üzenetére


Torry
addikt

PS-nél meg a God of War. Az is isten egy játék. Akkor GT5, MGS, Uncharted.
Mindkét platformra vannak nagyon jó exkluzív játékok.

(#16) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Csak hogy ne aludjon el a láng... ;]

(#17) ribizly válasza DeFranco (#16) üzenetére


ribizly
veterán

LOL :DDD
Van benne valami...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) syl5 válasza DeFranco (#16) üzenetére


syl5
őstag

bazzz... :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#19) heihachi válasza Zolee11 (#3) üzenetére


heihachi
addikt

Nem a warez miatt. Jelenleg xbox 360-mellé több eredeti játékot vesznek meg a vásárlók, mint mondjuk PS3 mellé vagy akár Wii mellé (VG Chartz statisztikái alapján legalábbis minden eladott boxra jut 9,5 játék, PS3-nál ez a szám 8, Wii-nél is 8). Szóval messze nem az van, hogy megveszik a boxot, és utána mindent levarezolnak rá.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) Low Noise


Low Noise
senior tag

Sziasztok!

Van aki használ XFPS adaptert, mennyire használható?
Mert ha ez jól működő dolog akkor a jövőben vennék Xbox-ot.

Nem multira kell precíziós cucc, single playert lehessen vele élvezhetően
játszani, pontosan célozni.

[link]

Előre is köszönöm a segítséget.

(#21) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Én személyszerint sokáig ps3 párti voltam, de annyira drága volt hogy kénytelen voltam xbox360-at venni, most meg már nem adnám oda 2db ps3-ért sem, szóval cseppet se bántam a váltást.
Gratula Microsoft :C

[ Szerkesztve ]

(#22) Jakesz


Jakesz
őstag

Hajrá Xbox! Lehet, hogy fizetős a Live, de annyival sokoldalúbb és kiforrottabb is, mint a PSN.

(#23) Kaiku válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Kaiku
senior tag

Max szerinted tök mind1.

(#24) anulu válasza Jakesz (#22) üzenetére


anulu
félisten

no offense, de játszottál valaha PSN-en? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) havasa válasza Low Noise (#20) üzenetére


havasa
aktív tag

Single-re elmegy, de egyáltalán nem pontos cucc, mert az analóg karokat emulálja.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#26) Kaiku válasza havasa (#25) üzenetére


Kaiku
senior tag

A késésről nem is beszélve!!! Szerintem minimum 1 mp-et késik.

(#27) aram01 válasza Kaiku (#26) üzenetére


aram01
nagyúr

az multiban már nagyon gáz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) Kaiku válasza aram01 (#27) üzenetére


Kaiku
senior tag

Nem csak ott, az ügyességiben is, pl amikor ugrálni kell...

(#29) havasa válasza Kaiku (#26) üzenetére


havasa
aktív tag

Amit én néztem az 200 ms körül volt, nem tudom pontosan megbecsülni, de mindenképp fél másodpercen belül.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#30) aram01 válasza Kaiku (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy hülyeség,de kalibrálásnál (singlében) nem veszi figyelembe a késést? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) M3Ny3'T válasza DeFranco (#16) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ez nagyon komoly! :DD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#32) Low Noise


Low Noise
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Remélem a következő generációs Xbox-ban ez meg lesz oldva.
Nagyon sajnálnám ha e miatt kéne lemondanom a vásárlásról.

Sok játék van ami nem jelenik meg pc-re, el kéne egy konzol a pc, mellé
vagy helyett. Gamepaddal viszont én nem tudok irányítani, megpróbáltam, de
azt sem tudtam melyik kezemmel megyek előre és melyikkel nézelődnék, lehet
az én hibám, de ez számomra teljesen reménytelen.

Talán az lehet az oka, hogy már Commodore Amigán is egeret és billt használtam.
Öreg kutya meg mint tudjuk új kunsztot nem tanul :)

[ Szerkesztve ]

(#33) havasa válasza Low Noise (#32) üzenetére


havasa
aktív tag

Nem lesz megoldva, mert az MS-nek nem érdeke.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#34) Sanyi.mTs válasza heihachi (#19) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem 13 PS3 játékom van, ebből csak 3-al játszottam idáig (ha elkezdek egy játékot, akkor megpróbálom 100%-ra kitolni)

(#35) Kaiku válasza havasa (#29) üzenetére


Kaiku
senior tag

Hát Én csak azt tudom, hogy az ugrálós játéknál ami a Budapest Gameshow-n volt kiállítva, több volt. 200ms-ot észrevenni főleg, hogy ugrálsz közben, nem könnyű. Azt viszont el tudom képzelni, hogy maga a Kinect ennyit késik, de az egész rendszer sokkal többet, szerintem maga az XBOX sem elég erős hozzá. Amikor ki lett fejlesztve még sehol sem volt... Majd az új már szerintem sokkal jobb lesz.

(#36) Viktor77 válasza heihachi (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Amit megtanultam nem is olyan rég, hogy a VG-nek azt sem hiszem el, amit kérdez.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37) Kaiku válasza aram01 (#30) üzenetére


Kaiku
senior tag

Azt el tudom képzelni, hogy a felhasználónak letapogatják az alakját azért, hogy minimalizálják a pontatlanságot. Viszont magának a hardvereknek illetve a processzornak van egy reakció ideje, amit nem lehet egy bizonyos szint alá szorítani. Ez az amiből a késés adódik. Csak akkor lehetne, ha a rendszer következtetne a mozgás irányára illetve a végcélra. Pl a láb még nincs is ott ahova az illető mozdítani akarja, de már egy intelligens program ezt kiértékeli mivel tudja, hogy honnét indul és feltételezi a célt és ennek megfelelően elmozdítja a virtuális karaktert előbb, hogy a késedelmek ellenére egyszerre érjenek oda.

(#38) Def26 válasza Viktor77 (#36) üzenetére


Def26
félisten

És ezt mire alapozod? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39) havasa válasza Kaiku (#35) üzenetére


havasa
aktív tag

No offense, de Te milyek topikot olvasod? :D Low Noise az XFPS adaptert kérdezte, arra írtam a kb. 200 millisec-et. Kinnect az persze hogy késik 1 mp-et is.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#40) Viktor77 válasza Def26 (#38) üzenetére


Viktor77
titán

"Sajnos" saját tapasztalatra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41) Sundesz


Sundesz
őstag

Amerikában nem meglepő, hogy ennyivel jobban fogy az Xbox, viszont Európában mindig a PS3-ból adnak el többet. Ez olyan mint nálunk a Suzuki: a mi autónk, nem is olyan drága és jó = veszik.

Hörcsög Powa'

(#42) aram01 válasza Kaiku (#37) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy erről van szó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) Zolee11 válasza heihachi (#19) üzenetére


Zolee11
senior tag

Akkor ezt benéztem, nem kicsit, nagyon. :)
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy jött ki ilyen statisztika, amikor a boxot hamarabb lehetett okosítani. Ez alapján vagy a PS3-at vásárlók nem játszanak sok játékkal, vagy arra is hatalmas mennyiségű kalóz másolat születik.
Vagy ebből is következik, hogy a warez nem befolyásolja az eladásokat. :)

no brain, no problem

(#44) Lacc88 válasza anulu (#5) üzenetére


Lacc88
senior tag

Kérlek szépen CSAK annyival jobb a live , hogy mivel fizetnek érte nem szarják le a szervereket ... nem halnak le ... mint pl a killzone sorozatnál is .... stabilabb jobb a live jobban is néz ki . Nekem volt 4 db ps3 és 6 db 360-am tudom miről beszélek . Nyugodj meg :)

PS3-as haverok is azt mondták h messze a jobb a live . :)

Az meg más téma h a ps3 erősebb a 360-nál . Csak ez meg szintén nem látszik ... maxx 1-2 játéknál ....

A blu-ray meg olyan dolog , hogy van a ps-be ja van ... :D És mi az előny benne ?

AZ h meg veszed 1000-ért a lemezt ? vagy 1500-ért ? + blu-ray író ? Vagy veszel eredeti lemezeket ? 3-4-5 ezerért ? Inkább megnézem gépen , és letöltöm . :)

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#45) Lacc88


Lacc88
senior tag

Mindkét konzolt csípem , de az nem tetszett a ps-be sose hogy a játékok 80%-a mindig szarabbul nézett ki mint boxon ......

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#46) Plazmacucci válasza Lacc88 (#45) üzenetére


Plazmacucci
félisten

most akkor melyik az erősebb? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#47) PHM válasza Plazmacucci (#46) üzenetére


PHM
addikt

Hardveresen a PS3, de ennek nincs jelentősége. Szerintem.
A fejlesztőkön múlik, hogy mennyire használják ki a hardverben rejlő erőt.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#48) Misály válasza Lacc88 (#44) üzenetére


Misály
addikt

anulu van olyan beteg hogy megveszi 1000-er a lemezt, az egy dolog hogy sosem volt az esszeru koltekezes hive:P

( mielott beszoltok hogy szemelyeskedem, szemelyesen ismerjuk egymast, pl a boxom is tole van )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.