Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Elég szép eredmény. Sony hogy áll a Move -al?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ma jön meg, remélem nem fogok benne csalódni :U

(#3) Tituka


Tituka
senior tag

ez általában így szokott lenni az MS-nél...
kijön valami húzó dolog vagy játék, és egyből jobban fogy
gondoljunk csak a Halo-ra, de amúgy szép eredmény

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) Def26 válasza Rabbitf_24 (#2) üzenetére


Def26
félisten

Ígérd meg, ha nem jön be akkor nekem írsz először privit, hogy mennyiért is adod el. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Morden24 válasza Def26 (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most nemtom, de ha jól emlékszem, egy misi ment el USA-ban és másfél Ajrópában 1 hónap alatt, az indulást követően.
Most csak az a bajom, hogy nem emlékszem, hogy a kiszállított vagy eladott darabokra vonatkozott-e az adat, mert mintha lett volna valami vaker ezzel kapcsolatban.

Az biztos, hogy brutál a Kinect eladás, azért az nem semmi, amikor konrkétan az MS is meglepődik... eredetileg 3 millió példány eladását prognosztizálták a 2010-es évre (globálban, tehát Észak-Amerika, Európa, Ázsia, Ausztráia, Japán), amit gyorsan át is javítottak 5 millióra az európai launch után :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) h-yle válasza Morden24 (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Eladott. Elvileg. Ügyes volt az MS.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) Def26 válasza Morden24 (#5) üzenetére


Def26
félisten

Ja igen, leszállított mennyiség volt a Move -ból.

Amúgy, hogy érzed a gépsárkányt (kinect) lag probléma szerinted mennyire gázos?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) dunc


dunc
nagyúr

Haveromnak soha nem volt konzolja,és egyből vett x360 -kinect -el !!!!

(#9) Morden24 válasza Def26 (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már egyszer asszem írtam: egyértelműen szoftverfüggő.
Az Adventures-ön belül volt olyan játék (labdavisszaütögetős whatsname), ahol erősen érződött, de pl. a Your Shape Fitness demójában épp ellenkezőleg, nem volt gond.
Viszont azt is hozzáteszem, hogy eddig nem volt lehetőségem sok játékkal tesztelni, mivel nincs még szinte semmim hozzá :)

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy a dolog erősen szoftveres kérdés, mivel egyértelműen változik, hogy érezhető-e a késés or not, és nem azért, mert mondjuk az egyikben kevésbé bonyolult mozdulatokat kell tenni.
A labdavisszaizé és a YSF demo azért is jó összehasonlítási alap, mert a két játékban kb. ugyanazt kell csinálnod a testeddel, mégis máshogy képzi le a masina (YSF gyosabb, pontosabb, finomabb).

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Jander válasza Morden24 (#9) üzenetére


Jander
senior tag

Egyetértek a Kinect Adventures (az alap bundle játék) tartalmaz több minigame-t, és azokon is érezni az eltérést. Van amelyik nagyon gyorsan reagál, van amelyik nem annyira.

Pl. amikor a vonatsíneken mész a kiskocsin, és guggolni ugrálni, oldalazni meg figurázni kell, azon nálam nagyon pöpec volt, a vadvízi csónakosnál viszont picit mintha lassabban reagált a dolgokra...

Én továbbra is tartom, hogy ez egy nagyon jó fogás a casual réteg bevonására, de hardcore játékosoknak szinte biztosan nem lesz játék rá. Nem tudom elképzelni, amint egy Gears of War-ban bármit is tudnék kezdeni vele, akár a controller mellé. Ugyanazt érzem mint anno amikor vettem egy Wii-t: hű-de-jó, aztán 3. alkalommal már inkább előveszem a Bad Company 2-t... bevallom örültem, hogy cimbinél tudtam / tudom próbálni a dolgokat, én magam nem vennék ilyesmit.

Off: igen a cikkek 2.5 milka Move-ról beszélnek megjelenés óta...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#11) Morden24 válasza Jander (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, valóban a csillézés a leginkább jó, a csónakos szintén nem rossz, de kevésbé érzékeny (főleg felugrásoknál, jobbra-balra ügyileg jó), a labdás talán a legrosszabb.

Én viszont nem értek egyet. A hangvezérlés, a gesztusok stb. hatalmas löketet adhatnak játékoknak. Természetesen nem mondom, hogy feltétlenül szükséges, de rengeteg olyan ötlet lehet, ami fergetegesen jó játékélményt adna.
És ehelyütt persze megemlítem, amit már írtam egy másik topikba: a Kinect "HC játékait" olyan játékokból kéne csinálni, ahonnan hiányoznak a funkciói, mint egy falat kenyér;pl. Harry Potter, ahol mekkora jó már, hogy varázsolnod kell; vagy egy taktikai fps, ahol hangirányítással (move! move! move! meg fire in the hole) iszonyat feelinget lehetne varázsolni, és ez persze csak pár apróság, ami éppen eszembe jutott. Szóval én tengernyi "Better with Kinect" programot képzelek el így :K

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Ha egyszer bejön valami, akkor az bejön, jól behúzták az ütőkártyát megint :B

nothing is true everything is permitted..

(#13) h-yle válasza Morden24 (#11) üzenetére


h-yle
addikt

Hangvezérlésről nekem még mindig a R6:Vegas2 jut eszembe, ahol a csókáknak hiába mondtam, hogy "move", meg "go" nem mentek sehova, vagy tök mást csináltak.

-move
-Taking cover

-go
-Falling back

-Move!
-Falling back

-MOVE!
-Honding position

-GOGOGO
-Firing at will

-FUCK!!!
-Moving out!

Egyébkén a fuck sokal jobban működött utána is mint a move :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) pzstm válasza dunc (#8) üzenetére


pzstm
titán

hallottam már ilyenről :DDD

Tegnap amúgy Kinect Sports-al két órát hülyültünk végig, majd összeesve pihentünk meg a kanapén :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15) capulet75


capulet75
addikt

Mindegy.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

És mi a helyzet a világ többi részével?

(#17) Morden24 válasza Angel1981 (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ázsiában és Ausztráliában holnap startol, Japánban 20-án.

Sectumsempra - For Enemies

(#18) pzstm válasza Angel1981 (#16) üzenetére


pzstm
titán

ha belegondolunk, hogy csak Japánban (a Nintendo hazájában ahol xbox igen kis piaci rést tudott magának eddig kiszakítani) már "eladtak" másfélmillió darabot belőle....(előrendelésben)
Azt sem tartanám kizártnak, ha worldwide szinten év végére megugornák az 5 milliós határt, amit pár hete még 3milliósnak gondoltak. ;)
Reméljük, bírnak annyit az ünnepekre gyártani, hogy mindenkinek jusson, aki akar. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19) InVino86 válasza Morden24 (#17) üzenetére


InVino86
aktív tag

Felteszem Japánban azért később mert, hogy a Sony :DDD

(#20) pzstm válasza InVino86 (#19) üzenetére


pzstm
titán

szerintem meg a másfélmilliós előrendelést logisztikailag ennyivel tovább tart megoldani ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21) Rabbitf_24 válasza Def26 (#4) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Neeeem ez nem MOH effect lesz remélem.... :DDD :DDD

(#22) Duree


Duree
veterán

Nos a Sony és a PS3 kapott egy újabb pofont.

duree54

(#23) Morden24 válasza Duree (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Úgy tudom, hogy a Move is haszonnal értékesített eszköz, szóval annyira nagy szarban nincs a Sanyi. Igazából a döntő a játékfelhozatal lesz, nem az eszköz, bár tény, hogy ezutóbbiban úgy tűnik, ezúttal nagyon csúnyán el lesz kenve a szájuk.
Ellenben ahogyan nézegettem, játékcímekben a Move jelenleg jobban áll, mint a Kincet. Persze ez gyorsan változni fog, főleg ha ennyire sikeres a cucc.

Sectumsempra - For Enemies

(#24) Zigur


Zigur
senior tag

Kiváncsi vagyok hogy nem party játékokon kívül mennyire lesz használható a Kinect - önmagában nem sokra jó a rendszer. Például egy verekedős játékot nem tudok vele elképzelni, egyszerűen lassú lenne az időnkénti 2-3-4 egyszeri igen gyors gombnyomás helyett.
Másrészt mivel hogy lagmentesen menjen, gondolom nagyobb prioritással kell lekezelni, ami pont a crossplatform címeknél gyengébb teljesítményt jelenet a semmit sem igénylő Move-al szemben.

(#25) he7edik. válasza Duree (#22) üzenetére


he7edik.
addikt

Július 1. és Szeptember 31. között jött slim 360 jött HALO REACH még is 700K-val több PS3 fogyott...

Égő szöveg a flém vázon

(#26) Def26 válasza he7edik. (#25) üzenetére


Def26
félisten

Persze, mivel volt az a hír, hogy megjelenik a GT5. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) csaba12242


csaba12242
tag

Valahol van kiállítva Kinect ahol ki lehet próbálni megvétel elött?
Ha esetleg valaki tud róla.

(#28) LaptopSystem

Sziasztok a kinectet összelehet hangolni PC-vel is?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#29) heihachi válasza he7edik. (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Hol?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) LaptopSystem

sziasztok a HDD-re fel lehet másolni a játékot?és onnan inditani?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#31) Nesztovidis válasza LaptopSystem (#30) üzenetére


Nesztovidis
tag

Szia, fel lehet de bekéri indításkor . Tehát mindig bent kell lennie amivel játszol.

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#32) Nesztovidis válasza LaptopSystem (#28) üzenetére


Nesztovidis
tag

A napokban olvastam hogy a konzolst... úgy hirdeti hogy pc hez is jó.

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#33) LaptopSystem

Keresek XBOX360 Kinectes játékokat eredeti gyárit jó áron!hátha van valakinek!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#34) LaptopSystem válasza Nesztovidis (#32) üzenetére

ezt hogy érted?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#35) Nesztovidis válasza LaptopSystem (#34) üzenetére


Nesztovidis
tag

Hát úgy értem hogy , ők azt irták pc -hez is lehet kötni a senzort. Legalábbis nekem ez jött le.

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#36) LaptopSystem

és szerinted ez lehetséges?és a játékok amik ugye XBOX-ra irodtak azokat hogyan olvassa be a pc föleg a kinect-es játékokat?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#37) Nesztovidis válasza LaptopSystem (#36) üzenetére


Nesztovidis
tag

Figy én nem tudom mivel lehet pc-n használni
most néztem meg megint
Kompatibilis: PC - Windows 7, XBOX 360, XBOX 360 Slim
ez van nekik kiirva

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#38) LaptopSystem

Sziasztok keresek gyári eredeti Kinectes játékokat tud nekem ebben segiteni valaki?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#39) lvnt válasza LaptopSystem (#38) üzenetére


lvnt
őstag

Nem igazán szokták szeretni a moderátorok, amikor egy kérdést egyszerre több szakmai topikba is beírsz, és felesleges is.

[ Szerkesztve ]

(#40) bela85


bela85
aktív tag

Mi a véleményetek a Kinecttel kapcsolatban?
Érdemes beszerezni egyet, vagy annyira nem mozgatja meg az ember fantáziáját?
(esetleg akinek van Wii, az mit mondd összehasonlításképpen?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.