Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Negyedik résznél jobb vajon?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Cathulhu válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem sokat jatszottam meg vele, de szerintem nem, tiszta 4+. A tutorial meg idegesitobb, X-edik palyan vagyok mar es meg mindig nem engedi, hogy azt nyomjak amit akarok, csak es kizarolag a highlighted gombokra mehetek. Most akkor hagytam a francba, mikor egy multiplayer modot akart igy rameroszakolni.
A 4-gyel viszonylag sokat elvoltam, ez ki fog maradni az eletembol, es szvsz meg mindig a 2. a szeria legjobb darabja.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#3) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Szerintem egy idő után nagyon unalmas , egyhangú játék , az IAP-ról nem is beszélve..

(#4) nextman válasza Cathulhu (#2) üzenetére


nextman
aktív tag

Egy nagy baja van, hogy a grafikat leszamitva mindenhol visszalepes a 4-hez kepest. Diablo es Angry birds keresztezese.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez tényleg dungeon crawler?

(#6) Qwery


Qwery
tag

WP? :D majd jól elkaszálják, mint a Spidermant, mert kevés a fizető játékos. Ingyen meg gémloftéknál nem dolgoznak. :)

42

(#7) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Sajnos ugyanolyan gyenge Gameloftos eresztés mint a cég összes többi játéka, nulla innováció, csak a másoktól való lenyúlás megy, részről részre semmi újdonsággal. Több minőségi cím kellene okoskészülékekre, nem ezeket a semmire nem jó p2w megoldásokat szabadna erőltetni.

(#8) Crytek


Crytek
veterán

Kár hogy nem látják a pc-ben rejlő lehetőségeket.

Simán kiadhatnák steam-re őket fogyna bőven annyi hogy megérje nekik a portolást. Hiszen nagyon sokan adják ki pc-re a mobilos játékaikat.

Modern Combatok , Dungeon Hunterek,Wild Blood HD, N.O.V.A-k mind-mind jöhetnének.

Next PC Upgrade: 2022

(#9) Cathulhu válasza Crytek (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

A 4 biztos hogy kijott PC-re, ott van a windows storeban, meg szorakoztam is vele XBox kontrollerrel.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#10) Crytek válasza Cathulhu (#9) üzenetére


Crytek
veterán

Igen? Azt hittem csak windowsos telokra van.

Akkor az Asphalt után már van 2. Már csak valami fps-nek kéne jönni :D

Next PC Upgrade: 2022

(#11) ncsicso


ncsicso
tag

A DH4-et nagyon szerettem, de komoly bugok vannak benne. Egyszer fizettem a gyémántokért, aztán összeomlott a hátizsák-kezelő, hónapokig hagytam a fenébe. Nemrég újra feltettem, eltoltam a 110-es szintig, megint szétesett...

ha véleményed van, ellenséged is van

(#12) Baridas


Baridas
csendes tag

En jatszok az 5el es meg vagyok elegedve vele. A 4et elobb letettem. Es a tutorial miatt huzod le, komolyan? :D IAP meg nem veszes, igaz anelkul nem lehet orakat jatszani de Istenem... Es ezt is lehet PC-n jatszani, meghozza nem is rossz! :)

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#13) saelin válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


saelin
veterán

Nem mondanám. Teljesen le van butíta, ami új feature meg belekerült, abban semmi DH érzés nincsen. Android játékok topicban jól mondta valaki, hogy csak egy Darkness Reborn klón lett.

4 pozitív dolgot tudok megemlíteni csak:
- Jobb grafika.
- Jól sikerült zenék.
- Interaktív környezet.
- Használhatóbb irányítás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Viktor0610 válasza nextman (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi benne az Angry birds? :))

Samsung Galaxy A54

(#15) nextman válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


nextman
aktív tag

Balrol jobbra vegigmenni a palyan 5 perc alatt:) Csak a harom csillag hianyzik a vegerol, gondolom DH6-ban az is lesz:)
Bonuszokat legalabbis lehet nyerni palya vegen.
Maga az, hogy palyak vannak, DH4 barangolhato volt, valasztott irannyal.

(#16) Agrippa22


Agrippa22
tag

És valaki rájött már hogy lehet új karaktert kezdeni? :)

(#17) Bird


Bird
addikt

Hát nem egy d3. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Soha többet nem adok pénzt, még premium Gameloft játékért sem.

Csak egy példa a Gameloft szokásos, gerinctelen, okádék húzásaiból:

Első nap vettem meg a Modern Combat 5-öt teljes áron, mert nem volt benne IAP. Kizárólag ezért.
A jól beharangozott Christmas Update-ben már került bele az is, persze ez a része az updatenek nem volt beharangozva, csak hogy hány új skin meg fegyver, meg szotyi lesz benne. És természetesen továbbra is premium áron lehetett megvenni a játékot.
Ok, nyelek egyet, ez még belefér. Erre a tegnapi update-ben a Gameloft úgy döntött, kicsit megb$szatja az egészet még több, sokkal durvább IAP-vel, és egy energy rendszerrel is még. A régi játékosoknak pedig 1 hét energy mentességgel "kedveskednek" ezek az állatok. Persze továbbra is premium árazású a játék.
A másik az, hogy 8 hónappal a megjelenés után sikerült arra a hardverre optimalizálni a programot, amivel promózták megjelenés előtt.
Úgyhogy először refundot kérek, ha nem, akkor rettenetesen összesz@rom az összes official közösségi csatornájukat, fészbukot, twittert, fórumot. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) kiezTe90 válasza Fitzgerald (#18) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Szánalmas amit ezzel a DH5-el is csinálnak. Vegyél gyémántot, hogy jobb felszerelésed legyen. De természetesen kinyitod a ládat és nem pajzsot, vagy fehyver ad hanem varázslatot. Fegyvert majd biztos a 120. kinyitásra ad. Pofátlanul drága benne a gyémánt.
Nem beszélve erről a szar energia rendszerről. Abszolút semmi értelme csak elcseszi az egész játékot! Nem akkor játszhatsz a játékkal amikor akarsz? Hát szánalomra méltó.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#20) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Dungeon Hunter 4-nél zavart, hogy a virtuális analógnak nem volt semmi holtjátéka...10 perc után töröltem is. Remélem, itt máshogy lesz.

(#21) krystman válasza Fitzgerald (#18) üzenetére


krystman
őstag

Akkor nézd meg most a MC5 öt, mert már az egész játék ingyenesen letölthető.

(#22) krystman


krystman
őstag

Nekem is hatalmas csalódás lett ez a DH5. A 4dik után egy az egyben visszafejlődés. Semmi olyan nincs ami megfogna, egyáltalán olyan az egész játék, hogy unalmas, semmi ami megfogná az embert, hogy érdemes lenne játszani. Pályákra van osztva az egész játék, ami kb 2-3p alatt végig lehet tolni, aztán a következő pályát csak úgy viheted végig, vagy győzhet az ember, ha előtte még szórakozik az ember, hogy annyit fejlődjön a karakter, hogy nagy nehezen legyőze az ellenséget a végén. Ez egyszerűen borzalmas amit műveltek ezzel a játékkal. És a legrosszabb az egészben, hogy nagyon sok játék átvette ezt a hülye energia rendszert, meg ezt a rövid pályás rohangálós stílust. A BIA3 is ugyan ezen a rendszeren alapul. Szörnyű, hogy a mobil játékok ez irányba fejlődnek, pedig garfikailag nagyon szépek lennének, de a játékok katasztrofálisan játszhatóak. És sokan még ezt a stílust szueprnek tartsák.

(#23) Dominó85


Dominó85
veterán

A cikk után csak meggyőzött a dolog, hogy maradjak Iron Knights lovag. :DDD A Gameloft meg egy utolsó szemét pénznyelő banda amúgy is. Az Arcane Legends-et többre tartom a DH sorozatnál, de ez mellékes magán vélemény. ;) Mindenki azt szeret, amit akar.

* Péter - 06302461862 *

(#24) Fitzgerald válasza krystman (#21) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azóta láttam ja. Aki megvette régebben, az pedig veterán státuszt, és végleges energy mentességet kap elvileg. De akkor mi az az egy hét? :F
Mindettől függetlenül undorító húzás volt.

@Kölyök

Sajnos ilyen ez, és amíg van aki fizet, ez így is marad.
Nálam amúgy el sem infult még a DH5, meg úgy általában 5 userből kettőnek nem indul, a Play Store szerint.
Way to go Gamelol. lol.

[ Szerkesztve ]

(#25) Xaels


Xaels
félisten

Annak idején a Java korszakban, a Gameloft volt az egyetlen cég aki igazán komolyan vette a mobiljáték piacot. Akkor megalapozták a jóhírüket. Az új okostelefonos időkben viszont inkább átok a nevükkel találkozni mint áldás.

A mobiljáték piac halála az IAP és a mostanában egyre gyakoribb Online kapcsolathoz kötött játék. Agyfaszt kapok, hogy a több gigás cucc még a pályabetöltés előtt is forgalmaz és ha elfogy az adatkeret akár percekig szopok a töltőképernyőn.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Fitzgerald válasza Xaels (#25) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akkoriban még tényleg volt respektjük, tartott ez addig amíg fel nem ugrottak a free to play bandwagonra.
Emlékszem még a Siemens C55-re amit a Westelnél vettem az Árkádban 2003-ban. Ott figyelt rajta a teljes verziós java-s Prince of Persia a Gamelofttól, ajándékba.
Jó is volt az.

(#27) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Én játszok vele pár napja, annyira nem rossz, el lehet vele baszni az időt csak sok apróságra rá kell jönni és akkor ingyen is faszán lehet haladni benne. Engem egyelőre még lefoglal :U

(#28) Xaels válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem C65-öm volt. Rayman, rendes platformerben volt, meg PoP. Nem kellett azon az apró billentyűzeten sem szénné butítani az irányítást. Később aztán Nokia 6680-on már ment az emulátorozás ezerrel. :DDD

Próbálgattam Android-on is GameLoft-os játékokat, többek között ennek a 2. részét is, de nem kötött le. Nincs lelke.

(#27) mgTerminator: majd amikor elkezd nagyon nehézzé válni és nem tudsz 1-ről a 2-re lépni mert ellehetetlenítik. Mint a Dungeon Keeper-ben is az EA. 1-2 napig el lehe lenni a korlátozásokkal, de aztán órák majd napok mire 1-et, 2-őt tudsz lépni és amikor betalál valaki aki tejel akkor megy el a kedved az egésztől.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) Fitzgerald válasza Xaels (#28) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egy f2p játéknak szerintem már természetéből adódóan nem lehet annyi lelke, mint egy premium címnek.
De lehet ezt azért jól is csinálni (Hearthstone).
Meg lehet Gameloft módra is.

@mgTerminator

Ne aggódj, ha tudsz is ingyen haladni trükkökkel, exploitokkal, azokat majd szépen nerfelik idővel.

[ Szerkesztve ]

(#30) Xaels válasza Fitzgerald (#29) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk vannak olyan F2P játékok amik utólag váltak azzá és ettől függetlenül meg maradt a lelkük. De ami alapból is annak indult ritka.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) mgTerminator válasza Xaels (#28) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen tudom, így jártam a 4-ben is, aztán leszedtem egy olyan verziót amiben volt 10 millió gyémánt és hát azzal már öröm volt játszani :D

(#32) #33253120 válasza mgTerminator (#31) üzenetére


#33253120
törölt tag

Linket kérek. ;]
Amúgy a DH5 indokolatlanul fagy mindkét vasamon. A 4 meg igen jól pörög...
Tényleg... A 4-ben mit kell csinálni, hogy megmaradjon a karakter ha újrarakom a telefont?

(#33) mgTerminator válasza #33253120 (#32) üzenetére


mgTerminator
veterán

Több mint 1 évvel ezelőtt játszottam vele, és hát tudod hogy szokott ez lenni... Az 5 nekem is szokott fagyni. A 4-ben nincs felhő mentés, szóval kuka...

Ezt találtam! Van már 5 is :D egyelőre jól elvagyok a sima verzióval, mindig rájövök valami újdonságra :D

[ Szerkesztve ]

(#34) dobobazsy


dobobazsy
őstag

az én telómon akad rendesen :F

(#35) Fall-N válasza Xaels (#28) üzenetére


Fall-N
veterán

A Soulcraft 1-2 is ugyanilyen, ha nem vásárolsz akkor nem haladsz előre olyan erősen lesznek az ellenfelek. Amúgy az is jó játék lenne.

mgTerminator: A Google Play Játékokkal sem ment?

[ Szerkesztve ]

(#36) mgTerminator válasza Fall-N (#35) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem, hiába csatoltam Facebookot vagy Google-t ugyan úgy nem mentett felhőbe :U lehet azóta már megcsinálták, nem tudom.

(#37) ripla


ripla
őstag

azért nem játszok ezekkel a játékokkal, mert az irányításából fakadóan az ujjaim kitakarják a kép mindkét oldalát. illetve ahogy mozgatom az ujjaimat pl. a bal oldalon, ami az irányításért felel, idővel az ujjaim folyton becsúsznak a képernyő közepére. pont ezek miatt hagytam abba.
tableten okés, de 4.7-es mobilon... katasztrófa. :)

(#38) Gabeszkutya


Gabeszkutya
tag

Egyik eszközömön se fut ez a játék. Úgyhogy kimarad ez is.

(#39) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kérdés:

A solo módban a pályákon összeszedett fegyvereket/pajzsokat miért nem tarja meg, vagy mit kell csinálni, hogy azok is megmaradjanak?

(#40) Phülöp


Phülöp
addikt

Játszik még valaki ezzel a cuccal?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41) draco31 válasza Phülöp (#40) üzenetére


draco31
veterán

Én igen, lenne is jó pár kérdésem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#42) Nikolai77


Nikolai77
újonc

Én játszom illetve játszottam vele. Abba hagytam mert néha igen fura dolgokat c :W sinált a játék.
A legrosszabb hogy nem lehet sehogy sem új játékot kezdeni. Külföldi fórumokon is bogarásztam
hogyan lehet new game-t kezdeni még új accountot is csináltam de ha újra letöltőm ugyan onnan folytatja.
Így sajna delete lett a vége :W

(#43) hari73f válasza Dominó85 (#23) üzenetére


hari73f
aktív tag

Nem csak hogy pénznyelő hanem undorító féreg egy banda a GameLoft.

Az Asphalt8 játékot az évek alatt sikerült nekik teljesen lepusztítani.
nagyjából semmi köze már az autók mozgásához, egyfajta repülőgép szárnyalás
gumiköteles botkormánnyal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.