Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :W

bacsis roadshow on water? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

B@zmeg... :DDD

Tehát, a Duna jobb hővezető mint a Balaton? :D Jah végülis, nagyobb a hőleadó felület.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3) Killing


Killing
addikt

OMFG. :DDD
Tiszán mikor lesz hűtési teszt? A szegedi rakpart most kiválóan alkalmas ilyesmire. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) icon válasza hackeeeee (#2) üzenetére


icon
senior tag

A Balatoné állóvíz, amíg a Duna áramlik, biztos ez lehetett a különbség :DD :DD :DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#5) RootRulez


RootRulez
félisten

Szép! :DDD

═════════════════════════════════════════

(#6) hackeeeee válasza Killing (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja... Mondasz valamit. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#7) adamka16


adamka16
őstag

Bacsis.... :DD Kövi állomásod mi lesz? "Lenn a Horvát parton"? :DDD

(#8) SPY0817


SPY0817
aktív tag

hát a balatoni teszt után nem tudtam mi lehetne még betegebb :D de csak tudtatok kontrázni :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#9) F e Z o


F e Z o
veterán

Ti vagytok az első olyan kockák, akik nem egy szobában a monitor előtt "kockulnak".

H2O über alles!

(#10) capulet75


capulet75
addikt

Jóvan, neked sincs már gyógyszered.... :C

Az abszolút csúcs amikor Bacsis kilép zsilipkmrából és közli: na akkor most jön az űrhűtés....

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#11) DemonDani válasza capulet75 (#10) üzenetére


DemonDani
addikt

Előbb még Jeges-tenger legyen kész, meg a Viktóia-vízesés...
Ez után meg jöhet az, hogy melyik a leghidegebb 'naprendszer' :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12) Robi BALBOA válasza capulet75 (#10) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én is pont erre gondoltam (Bacsisnál nem lehet tudni mire vetemedik a következő teszt során :DDD ) az abszolút nulla fok az eléggé megdobná a tuningot (persze ha nem üt be a coldbug). ;] (fel lesz adva egy olyan hirdetés, hogy procit keresek ami bírja a folyékony héliumot, folyékony nitrogénes és szárazjeges cuccok nem érdekelnek! :DDD )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13) DemonDani


DemonDani
addikt

A Planck négyféle hűtőrendszerrel van felszerelve. Ezek közül az első passzív hűtés: a műszerek hősugárzás formájában történő energialeadással -230 °C-os hőmérsékletet érnek el. Az abszolút zérót, az elméletileg lehetséges legalacsonyabb hőmérsékletet 0,1 kelvinre megközelítő hőmérsékletet a műszerek lépcsőzetesen, három aktív hűtőrendszer segítségével érik el. A 20 K-es a Jet Propulsion Laboratory, a 4 K-es a Rutherford Appleton Laboratory (Didcot, UK) és az Astrium (UK), míg a 0,1 K-es az Institut Néel (Grenoble, Franciaország), az Institut d'Astrophysique Spatiale (Orsay, Franciaország) és a DTA Air Liquide (Grenoble, Franciaország) fejlesztése.

Nah a Planck űrteleszkópot kell ellopni... Ennyi, ezzel elérhető a -273,05°C, ennél nem ismer az emberiség hidegebb objektumot :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) JoolsNOS válasza hackeeeee (#2) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Naná, a dunában van "keringetőrendszer". A balaton meg nem tudta elszállítani a rengeteg keletkezett hőt :DD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15) frescho


frescho
addikt

Koszonjuk a dicseretet. A kedelyek megnyugtatasara szeretnem kozolni, hogy tervbe vettuk egy konnyebben kivitelezheto leghuteses tesztet is...

https://frescho.hu

(#16) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tisza, Sebes-Körös, Berettyó lesz? :) :R

(#17) aram01


aram01
nagyúr

marha jó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) yolan


yolan
őstag

agybetegek ;]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#19) Badman 4ever válasza frescho (#15) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Repülőgépből kiugorva, szabadesés közbe tuningolni? :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#20) frescho válasza Badman 4ever (#19) üzenetére


frescho
addikt

Badman 4ever: Van repulod?

https://frescho.hu

(#21) capulet75 válasza frescho (#20) üzenetére


capulet75
addikt

Kocsi lesz az meg tetőablak... Eltaláltam? :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#22) Badman 4ever válasza frescho (#20) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sajnos nincs, de bármelyik reptéren lehet bérelni. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#23) BiP


BiP
nagyúr

Na, ez már hatékonyabb hűtést eredményezett, így hogy volt áramlás, és a jégkristályok sem korlátozták a vízmozgást.

(megint csak abbéli reményemet tudom megemlíteni, hogy csináltatok egy hungarocelhajót a cuccnak, de úgy látom, ez most is elmaradt :( )

[ Szerkesztve ]

(#24) Arena87


Arena87
aktív tag

Fagyasztó segítségére még nem gondoltál? ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#25) frescho válasza BiP (#23) üzenetére


frescho
addikt

A megvalositasi sorrend forditott a cikkek megjelenesehez kepest. DeLorean hianyaban nem lehet modositani.

https://frescho.hu

(#26) BiP válasza frescho (#25) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, értem. (ez a cikkekből nem derült ki, így nem tudtam.)
Na mindegy, ha még ezen a télen esetleg felkerekedtek még egy hasonló tesztre, akkor az itt begyűjtött javaslatokkal, az eddig begyűjtött tapasztalatokkal, és esetleg egy combosabb konfiggal felvértezve tudnátok nekiugrani.
Mi nem bánnánk :)

[ Szerkesztve ]

(#27) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Ez kész :)) Mit ki nem találtok. Legközelebb 1 boeing szárnyáról fogjátok hűteni a procit? :DDD

Mit is kéne ide írni?

(#28) darkarthur


darkarthur
senior tag

:C Már várom a hegytetőn, mínusz 20 fokban részt, meg a barlangost is :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#29) BiP válasza KisTopi95 (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha Boeing nem is, de szerintem autós menetszélben való tesztelés várható.

(#30) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lájk. :D
Állóvizen is lehet mozgásbanlenni pl. vitorlással vagy tengeren hullámlovaglásos tuning?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31) Boxi88


Boxi88
őstag

Te és bacsis eszméletlen páros vagytok! :C Grat, remélem sok ilyen ötletetek van még... :K

"Némi üröm az örömben, hogy elég kényelmetlen hosszú távon a vízbe tartani az lapot. "

"a lapot" vagy "az alaplapot" ;)

(#32) bigapu


bigapu
tag

TEJFÖL!!!!

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#33) MaciG


MaciG
addikt

Hogy viszed oda ki a 230-at? Amúgy meg :C :R

BANZAII

(#34) zazahoho


zazahoho
őstag

nooormális? :DDD :DD :DDD BUÉK!!!

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#35) ch003067


ch003067
addikt

:DDD Jó kis teszt, marha jók vagytok :C

(#36) Archer válasza MaciG (#33) üzenetére


Archer
őstag

Azért kellett a szünetmentes amiben van hidegindítás funkció (nem kell hozzá hálózat, hogy be tudd kapcsolni).

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#37) subaruwrc


subaruwrc
félisten

egyszer egy szárazjeget... :))

(#38) frescho válasza Boxi88 (#31) üzenetére


frescho
addikt

Koszi, kijavitottam.

https://frescho.hu

(#39) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

nem semmi cikk,szuper hogy valaki ilyeneket tesztel.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#40) PH-User


PH-User
addikt

Ember, miket ki nem találtok. :DDD :W
Holnapra meg B.ú.é.k. :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#41) .bableWes


.bableWes
őstag

leöntitek folyékony nitrogén vagy oxigénnel?! az is valami -150-200C-s. ha szo szerint nem fagy le a gép akkor nyert ügyetek van

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#42) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Lassan összegezni lehetne az összes bacsis találmányt (vagy inkább tákolmányt) egyetlen személyi számítógépben.

(#43) themebuilder


themebuilder
senior tag

Nem semmi... :DDD

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#44) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Állat héé!:D :R

(#45) #72042496


#72042496
törölt tag

Csókolom, vannak itt kockák? :D

(#46) capulet75 válasza #72042496 (#45) üzenetére


capulet75
addikt

Itt, ugyan kérem, dehogy.... :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#47) subaruwrc válasza .bableWes (#41) üzenetére


subaruwrc
félisten

ha folyékony oxigénnel öntenék le akkor igencsak szép gombafelhő lenne a környék látványossága...

(#48) Neil Watts válasza subaruwrc (#47) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DDD :DDD +1

(#49) Gude


Gude
senior tag

Kellemse perceket okozott nekem a cikk olvasása.Köszönöm és hajrá a további agyament "tesztekhez" :C :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#50) fsb1000 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez nagyon űtős volt. GRAT!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.