Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#940) tb83 válasza kobra2 (#939) üzenetére


tb83
tag

Én is a TinyDeal-től rendeltem, ugyanígy Németországból. Én nem voltam annyira szerencsés, mert kb. egy hét után, amikor rájuk írtam, hogy "mi a helyzet, mikor jön a telefon, eltelt a beígért 5 nap", akkor azt a választ kaptam, hogy bocsi, de nincs EU-s raktárban, csak Kínából tudják küldeni. Abból a szempontból rendesek voltak, hogy megkérdezték, hogy visszautalják-e a pénzt, vagy jó lesz így, illetve mivel a másodikat választottam, az árkülönbözetet is visszautalták, viszont így vámolni kellett, tehát bőven többe került. Ha jól emlékszem kicsivel több mint 30 nap volt mire megjött, ebből több mint egy hét az volt, hogy a posta ült rajta.

Egyébként jó kis telefon. Megvettem rá én is a baralajbi féle romot, hogy a sok idegesítő kínai felirat eltűnjön. Nekem mondjuk még mindig sok benne a felesleges app, de azért ki lehet bírni.

Egyszer produkált hibát eddig. Az egyik este fogta magát és elkezdett újraindulni állandóan. Az akksit is ki kellett venni, hogy abbahagyja. Még egy dolog, ami zavar egy kicsit, hogy néha nehezen találja meg a műholdakat, bár ez lehet, hogy a Sygic hibája, a korábbi telefonomnál is csinálta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.