Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) dtiborka válasza diablo1984 (#1200) üzenetére


dtiborka
újonc

Nem mintha nem lenne elég a belső memoria,csak megszoktam,hogy pàr dolgot àthelyezek,most meg semmit nem enged ez a telefon,még a legalapabb alkalmazàsokat sem,ezen meglepödtem nagyon....van erre valami megoldàs,alkalmazàs?Pròbàlgattam több félét de semmi....

(#1202) zsolt16


zsolt16
újonc

Üdv mindenkinek! Vásároltam külföldröl egy Lenovo A 806-os készüléket.Nemtudom a 4G-t telenoros hálozaton elérni.Van e valami megoldás erre?

(#1203) V/ válasza zsolt16 (#1202) üzenetére


V/
titán

Beállítások, Mobilhálózatok, Enable 4G csúszka jobbra
Szolgáltató választásnál nézd meg hogy Kézi kiválasztásra feladja-e a szolgáltatód 4G-jét.
Ha látod, ki is választhatod, de menj vissza és inkább automata legyen, akkor is megtalálja a 4G-t

[ Szerkesztve ]

(#1204) zsolt16 válasza V/ (#1203) üzenetére


zsolt16
újonc

Probáltam,de sajnos nem müködik igy sem.

(#1205) V/ válasza zsolt16 (#1204) üzenetére


V/
titán

Látod a Telenor 4G-t? Elérhető ott?
Nekem a VIBEUI_V2.0_1501_7.80.1_DEV_A806 van fent azzal elérhető, neked nem kínai valami van?

[ Szerkesztve ]

(#1206) zsolt16 válasza V/ (#1205) üzenetére


zsolt16
újonc

Elérhető a 4G,a másik telefonon tökéletesen működik. Ezt Kínából rendeltem. Hogy tudnám felrakni ezt a verziót?

(#1207) diablo1984 válasza zsolt16 (#1206) üzenetére


diablo1984
veterán

Van leírás a romcserèről itt bőven, a needrom-ról letölthető hozzá a szüksèges rom!

(#1208) keksi69 válasza zsolt16 (#1202) üzenetére


keksi69
újonc

BUÉK. Próbáld ki egy másik SIM kártyával nekem az vált be.

(#1209) LacBp


LacBp
tag

Sziasztok! csaks zeretnék képben lenni,mert nem egészen értem...

Szóval! szeretnék egy a806 -ra twrp -t feltenni flashtool lal, és utána recovaryből sd kártyáról frissíteni.

A fw megvan, amit feljebb ajánlottatok s spanyol oldalról. de abban nincs semmi segédprogram.

Flashtool megvan, optoinsban a pipa bent.
Download agent -nél Az allin.bin betallózva
scatter - na itt a kérdés!

van egy MT6592 -es scatter.txt -m. Ha ezt úgy ahogy van, bemásolom a twpr könyvtárba (ahol a twrp recovery.img van) akkor fogja tudni,hogy ott az img fáj. és azt kell feltöltenie? vagy egy speciális twrp -s scatter kell?

Mert ha így betallózom,akkor nem teszi be automatikusan a pipát a zöldfehér recovery sorba...

próbálkozni most nem tudok,mert nincs kéznél a telefon! de ha kéznél lesz, akkor meg nem fogok tudni töltögetni!

Köszi!

(#1210) gascili válasza LacBp (#1209) üzenetére


gascili
csendes tag

Ezt töltsd le. Tömörítsd ki mondjuk az asztalra. Van benne egy egy superuser.zip, (ez kell a roothoz) Egy mappa "A806 TWRP2.8 MDS" néven. Ebben van a custom recovery.img és a scatter file - ez kell a flasheléshez.
A harmadik mappában van az sp flashtools program és a hozzávaló driver telepítő, valamint egy pdf file, ami elmagyarázza a flashtools beállítását. A driver telepítésével kezdj!

(#1211) LacBp válasza gascili (#1210) üzenetére


LacBp
tag

köszönöm! bár rootolni nem akarom! s még scatter kérdésre sem tudom a választ, de így valószínűleg a frissítés már menni fog!

(#1212) gascili válasza LacBp (#1211) üzenetére


gascili
csendes tag

A letöltött csomagban lévő scatter.txt való a készülékhez.
MTKDroidtools-al kinyerheted a saját telódból is.
Én megtettem és lényegében megegyezik a csomagban lévővel.
Mindegy, hogy hova teszed a scatter.txt -et, hisz a programban utána betallózod.

[ Szerkesztve ]

(#1213) LacBp válasza gascili (#1212) üzenetére


LacBp
tag

SZia!

Köszi a segítséget! Úgy-ahogy boldogultam!
A twrp -t nem tudtam feltenni, hiába próbáltam, látszólag letöltötte a telefonra, de csak a kínai recovery maradt.. (gyanús, hogy rootolni kell a telót hozzá előbb) viszont működő telefon alatt superuserrel elindult a twrp.

Flashtool -lal fel tudtam tenni a 806 multilanguage rom -ot. Szépen megy.. 70%ban magyar , többi angol. Érdekes, hogy logikátlanul hol angol - hol magyar..

Próbáltam egy VibeUI -t is.. ezt twrp ből , szintúgy 70% körül magyar csak, max más menükben magyar, amiben a másik fw angolt volt..

Van ami 90%ban magyar legalább? vagy ez hiú ábránd?!

(#1214) diablo1984 válasza LacBp (#1213) üzenetére


diablo1984
veterán

Van, itt is emlegetve volt párszor már! Van akinek bejött(mint nekem), van akiknek nem.
Baralajbi fèle romról van szó, keress rá itt a keresővel!

[ Szerkesztve ]

(#1215) Anstream


Anstream
újonc

Sziasztok!
Tegbnap hazavágtam egy hard reset programmal. :(

Nem bootol.
Tud valaki segíteni?

Úgy látom egy teljes romot kell újra feltennem neki?

Huhh, vajon hányadik hozzászólásban van a leírás...azért keresgetek.

Köszönöm!

(#1216) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halló rég jártam erre, valaki tudna A806-hoz root-ot adni?

TWRP-t feldobtam, SuperSU elvileg felmegy, de nem megy a program rendesen

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1217) Graphics válasza Graphics (#1216) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sz.rtam bele, felhúztam baralajbival ... Mocsok webshopos rom volt előtte rajta.

Féltem, hogy bedöglik az alaplap vele együtt, de eddig úgy néz ki felment a rom, és talán jó is lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1218) rugalmas


rugalmas
újonc

Szia,Duliee!
Bocsánat,de jól emlékszem,h még régen azt írtad,h nem tuti a baralajbis ROM?
Csak mert én is lecserélném,de félek tőle.Te melyik verziót raktad fel tőle?És mitől függ h gatya lesz-e a telónak,kiderült végül?

[ Szerkesztve ]

(#1219) Graphics válasza rugalmas (#1218) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos nem tudok egyértelmű választ adni.

Feltehetőleg módosítottak valamit a hardveren, és emiatt nem jó mindre a baralajbis.

Kevés telefont érintett a dolog, én egy ilyenbe futottam bele eddig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1220) rugalmas válasza Graphics (#1219) üzenetére


rugalmas
újonc

Köszönöm,még egy dolog azzal a telóval végül mi lett,kuka?

(#1221) Graphics válasza rugalmas (#1220) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendbe lett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1222) rugalmas válasza Graphics (#1221) üzenetére


rugalmas
újonc

Nekem semmivel nem sikerült rootolni.

(#1223) Graphics válasza rugalmas (#1222) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rootolni nekem se.

Ezért komplett flashelés során új rom került rá, ami már rootolva van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1224) rugalmas válasza Graphics (#1223) üzenetére


rugalmas
újonc

Én is azt tervezem.

Nézegettem még adb+fastboot témát,talán azzal lehetne rootolni.

Akkor a baralajbis most jó lett?

[ Szerkesztve ]

(#1225) diablo1984 válasza rugalmas (#1224) üzenetére


diablo1984
veterán

rossz nem is volt sosem!

(#1226) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv, találkozott már valaki magától telepítgető és reklámokat dobáló A806-tal? hogy lehet megszerezni a gyári rendszert és hogy lehet visszarakni?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1227) diablo1984 válasza st3v3np3t3r (#1226) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem csak 1-2 alkalmazás erőltet reklámot, de az az alkalmazásba van írva, abból "élnek".

(#1228) st3v3np3t3r válasza diablo1984 (#1227) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az oké....de ez a teló másodpercenként 6 reklámot akart telepíteni meg egy csomó appot felrakni, közben éjjel megoldottam, 1 rendszert találtam ami tud magyarul, így kapott egy másik szofvert

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1229) diablo1984 válasza st3v3np3t3r (#1228) üzenetére


diablo1984
veterán

ja, akkor tűzre vele, így is idegel emgen is, hogy már mindenhol ezek mennek, ez a sok brutál pofámba táncoló reklám a guglitól kémkedett személyre szabott infók alapján, a pöcs kivan minddel! remélem a pokolban fog fortyogni aki ezt a féle marketinget kitalálta.....

(#1230) st3v3np3t3r válasza diablo1984 (#1229) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

4órámba telt mire találtam egy magyarul tudó gyári rendszert, az is rootolt volt :/

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1231) Zozi21 válasza st3v3np3t3r (#1230) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Szia! Haverék telója is beadta ezt a reklámos dolgot,meg ledobál wifiről,meg hasonlók...Eddig nem volt vele gond,de pár napja szarakodik.Meg tudod esetleg mondani h milyen romot szedtél le?Illetve miért baj az h rootolt? Köszi a választ.

(#1232) st3v3np3t3r válasza Zozi21 (#1231) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Valami nagyon régi gyári kiadást szedtem a 4pda orosz fórumról meg a needrom-ról...az a baj hogy nem mind1ikben van magyar nyelv, de viszont mind1ik kiadás rootolt volt

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1233) Zozi21 válasza st3v3np3t3r (#1232) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Baralajbi romját meg se próbáltad?Az nem gond h rootolt,működjön :D Nem tudom hogyan sikerült igy elnyomnia vmit,keresek akkor vmi régi romot...

(#1234) st3v3np3t3r válasza Zozi21 (#1233) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Visszaolvastam a topikban...fent van needromon is ha jól láttam, de én 2USD-t nem fizetek ilyenért...ha van ingyenesesen is elérhető magyar nyelvű...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1235) LacBp válasza st3v3np3t3r (#1234) üzenetére


LacBp
tag

550ft..

szerintem pár óra cumit megspórolsz vele.. és ez a Legmagyarabb.... de persze ha kísérletező kedvedben vagy ;) 4-5 romot megpróbáltam én is... s Baralajbié volt a leginkább magyarított

(#1236) adamkrisz


adamkrisz
újonc

Sziasztok!

Letöltöttem a Baranyi Lajos féle vibe ui-t a pc-re de itt az én tudományom megállt. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tovább!?

Előre is köszi!

(#1237) Csugu68


Csugu68
újonc

Sziasztok! Én is vettem egy Lenovo A806-ot, két és fél hónap után elkezdett mindenféle applikációt letölteni, mintha vírusos lenne, vírusirtó pörög ezerrel. A gyári beállítások visszaállítása sem segített, az indítófájlba fészkeli be magát az alkalmázás. Nekem azt mondták a szervízben, hogy ez sajnos Lenovo betegség, valami a szoftverében van, amitől ez előfordul.Nem tudom, később megismétlődik-e ez a probléma. Valaki találkozott már ilyen esettel?
Egyébként én keveset netezek, nemigen töltöttem le semmit.

Köszönet, ha valaki tud segíteni.

(#1238) st3v3np3t3r válasza Csugu68 (#1237) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Persze, romcsere megoldja...meg azért lenovo betegség mert ősrégi sérülékeny androidot használ amit akár egy webooldalon keresztül is lehet rootolni...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1239) Csugu68 válasza st3v3np3t3r (#1238) üzenetére


Csugu68
újonc

Köszönöm a segítséget, remélem, sikerül megoldani.

(#1240) dody07 válasza Csugu68 (#1237) üzenetére


dody07
tag

Nekem is volt egy ilyenem anno.
Az elsők között voltam aki utalt a romért, talán már azóta a 3. verzióját éli. Most beszéltem a volt telóm új tulajával, azóta is gond nélkül megy. Csak ajánlani tudom.

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#1241) doki75


doki75
újonc

Sziasztok. Valaki segitsen vagy egy ijen lenovo a 806 és a gyártó lógonál megáll nem indul. Mit csináljak???email: doki751215@freemail.hu.

(#1242) géeles válasza doki75 (#1241) üzenetére


géeles
aktív tag

Valami előzmény?

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#1243) doki75 válasza géeles (#1242) üzenetére


doki75
újonc

Szia. semmi elözmény. lemerült utána már nem tudtam bekapcsolni

(#1244) diablo1984 válasza doki75 (#1243) üzenetére


diablo1984
veterán

Havernak az akkuja úgy lett zárlatos, hogy egyszer kikapcsolt, a lenovo logóig jut utána újra indul! Fel tud 100%ra is tölteni, de nem tud bebootolni, az én akkumat átrakva simán megy gond nélkül! Lehet a tiednek is az a baja!

(#1245) doki75 válasza diablo1984 (#1244) üzenetére


doki75
újonc

de ez nem kapcsol ki. akár egész nap világit a lenovo logó

(#1246) diablo1984 válasza doki75 (#1245) üzenetére


diablo1984
veterán

akkor lehet a rom hasalt el! pár perc rátolni egy romot, kollégámnak is először azzal kezdtem!

(#1247) doki75 válasza diablo1984 (#1246) üzenetére


doki75
újonc

hát szerintem is csak nem tudom hogy áljak neki. segitenél?

(#1248) diablo1984 válasza doki75 (#1247) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem a laptopomon minden telepítve van, csak elindítom a progit nyomok egy flash gombot és megvárom míg mindent feltol. A hosszabb manőver már itt le van írva valahol, a lényeg, hogy legyen a driver felrakva, mert csak úgy ismeri fel a telefont a progi és a gép is.

(#1249) doki75 válasza diablo1984 (#1248) üzenetére


doki75
újonc

de ez nem indul el odáig hogy felismerje a gép. ha segitenél mindent leirni meg mit honnan tölcsek le azt megköszönném. nem kérem ingyen.

(#1250) doki75 válasza doki75 (#1249) üzenetére


doki75
újonc

driver megvan

(#1251) diablo1984 válasza doki75 (#1249) üzenetére


diablo1984
veterán

ha a driver megvan, akkor indítod a progit, bekapcs gomb+fel(asszem) hangerő gomb egyszerre és akkor az adatkábelen fel kell hogy ismerje, ezt a progi is írja! ott kiválasztod a rom-ot és tudod is felfelé tolni rá!

(#1252) doki75 válasza diablo1984 (#1251) üzenetére


doki75
újonc

rootolni nem kell?
meg meik programmal

(#1253) diablo1984 válasza doki75 (#1252) üzenetére


diablo1984
veterán

Mert nem volt rootolva?Nekem a minidealről eleve rootolt telefont küldtek így annak a menetét nem tudom, főleg nem olyan telefonnál, amit nem lehet bekapcsolni!

mod: Attól még nem indul el az android, így a google play-ből nem tudod rootolni!

itt egy leírás hogy hogyan kell telepíteni a romot a telóra, igaz ez működő telefon esetén, de gondolom a tied is működik annyira, hogy felismerje a rendszer!

[ Szerkesztve ]

(#1254) doki75 válasza diablo1984 (#1253) üzenetére


doki75
újonc

bekapcsol csak a lenovo logoig jut el

(#1255) Zahze


Zahze
csendes tag

Sziasztok.
Lassan két éve vagyok LenovoA806 tulaj, jóformán az első percektől fogva felraktam a baralajbi rom-ot és az is tökéletesen üzemelt, hiba nélkül.
Körülbelül 1 hónapja elkezdte a telfon hogy random újraindulgatott, aztán már odáig fajult a dolog hogy be se bír kapcsolni aksiról. Ezt úgy értem hogy amikor elindítom akkor eljut a Lenovo feliratig és újraindul.
Arra gondoltam hogy elszállt az aksi és nem bírja a feszt tartani a teló bekapcsolásakkor. Ugyanakkor ha rádugom töltőre akkor is eljátsza ezt az esetek 90%-ban, a maradék 10%-ban pedig beindul, használom rendesen majd egyszer (gondolom terheléstől függően) kikapcsol és kezdődik előről a dolog.
Ahogy látom az előttem levő hozzászólásokban már írtak ilyen hibát, ugyanakkor nem értem hogy töltő hogyhogy nem bírja kiszolgálni a telefon működéséhez kellő feszültséget? :F
Valakinek valami tipp? :R

Talk is cheap. Show me the code - Linus Torvalds

(#1256) diablo1984 válasza Zahze (#1255) üzenetére


diablo1984
veterán

Igen, akku baj, kollègámè is ilyen, akku csere után hibátlan! Valszeg töltőről azèrt nem bootol, mert akku nèlkül sem tud, kell egy alap indító neki, ha ez nincs, akkor a töltőről sem tudja pótolni.
De mint írtam tapasztalatból tudom, hogy így hal meg az akku, az aliról fillères tètel hozzá az új!

(#1257) Zahze válasza diablo1984 (#1256) üzenetére


Zahze
csendes tag

Nah ennek örülök, már azt hittem nagyobb gondja lett a telefonnak. Köszönöm a választ :)

Talk is cheap. Show me the code - Linus Torvalds

(#1258) diablo1984 válasza Zahze (#1257) üzenetére


diablo1984
veterán

Nincs mit, jó tudni minden tulajnak, hogy hajlamos zárlatot kapni az akkuja és akkor ezt produkálja. Feltölthető kikapcsolt állapotban, de magától is lemerül és be sem bootol vele a teló, de akku csere után hibátlan!

(#1259) hevizms


hevizms
addikt

Üdv mindenkinek.

Ha támogattam Baralajbit,akkor utána hogyan kapom meg a kitömöritéshez a jelszót tőle?

(#1260) diablo1984 válasza hevizms (#1259) üzenetére


diablo1984
veterán

e-mailben elküldi

(#1261) hevizms válasza diablo1984 (#1260) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm az infót.
Aztán közben lehet nem is rom probléma van a teloval hanem az akku,ahogy olvasom az utóbbi hozzászólásokat

(#1262) hevizms


hevizms
addikt

Nos felflasheltem a Baralajbi romot hibátlanul,de a teló továbbra is csak azt produkálja hogy bekapcs gombot nyomva zizzen egyet,bejön a LENOVO felirat,majd elsötétül,aztán újra zizzen,majd a LENOVO felirat,majd elsötétül,aztán újra zizzen,majd a LENOVO felirat és igy tovább.
Akkut multiméterrel mérve 3,9V-ot mutat.
Ettől lehet még rossz az akku vajon?
Siófok környékéről nincs valaki akinek ilyen telója van? :R

(#1263) diablo1984 válasza hevizms (#1262) üzenetére


diablo1984
veterán

akkubaj, ami nálam volt, az is épp ilyen, én is romtelepítéssel kezdtem és akkor is ezt csinálta, átraktam a sajátom akkuját, hibátlanul ment, bootolt, beállítgatta a dolgait(mint rom telepítés után szokta) és bejött a rendszer! Hidd el, az akku lesz a hibás, csak azt nem értem, hogy hirtelen hogy hal meg ennyi mindenkinél szinte egyszerre az akku
#összeesküvéstérzek

(#1264) Gezakekazeg


Gezakekazeg
csendes tag

sziasztok.

Tudtok elfogadható áron, elfogadható minőségű akksit a telefonhoz ?
Sajna 8 óra alatt lemerül és nem nagyon van nyomogatva.

Köszi előre is a segítséget (és a linkeket :) )

(#1265) dody07 válasza Gezakekazeg (#1264) üzenetére


dody07
tag

Én innen vettem
[link]

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#1266) Gezakekazeg válasza dody07 (#1265) üzenetére


Gezakekazeg
csendes tag

köszi. és hogy bírja vele a telefon ?

(#1267) dody07 válasza Gezakekazeg (#1266) üzenetére


dody07
tag

Az asszony használja.
Nem panaszkodik. "az jó"

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#1268) enginerus


enginerus
kezdő

Sziasztok!

csak az SP flash tools-al lehet frissiteni?
Amiket letöltöttem a needromról azokban .img kiterjesztésü file van a progi meg .bin-t kér.

(#1269) Gezakekazeg válasza dody07 (#1267) üzenetére


Gezakekazeg
csendes tag

Köszönöm szépen. Azóta meg is érkezett. Majdnem 2 napig bírja.

(#1270) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,

Lenovo A806,
android:4.4.2
(Baralajbi rom)

Segítséget kérnék az alábbi problémával kapcsolatosan.
Amennyiben a fenti készülékre érkezik hívás akkor 2 kicsöngés után a hívás megszakad és a hívást indító fél kap egy sms-t - "Éppen vezetek. Később kapcsolatba lépek Önnel." tartalaommal.

Ami furcsa, hogy nincs beállítva semmilyen híváselutasító funkció valamint a "Gyors válaszok" opcióban sem szerepel a fenti szövegtartalmú lehetőség.

(#1271) Graphics válasza Frenk (#1270) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Töröld a vezetésAPP-ot, az csinál ilyet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1272) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv 2 napja keresgélem a drivereket a romcseréhet de nem jutottam dűlőre.Valaki linkelné hol találom és milyen sorrendben kell telepíteni?Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1273) yaesu


yaesu
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki segíteni? Azt írja ki az ESET nor 32, hogy feltört a telefonom! Kinéo lehetne frissíteni? Kínából rendelt volt anno.

yaesu

(#1274) cbm1974


cbm1974
tag

Sziasztok!

Tud valaki olcsón A806-hoz aksit?

[ Szerkesztve ]

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.