Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Muszáj lesz vacak ATI kártyát használnod. :O ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A memory remap alap esetben nem a dvga-hoz köthető.

Ez kb. olyan szintű anomália lesz mint Core2 időben egyes alaplapok nem mentek bizonyos AMD kártyákkal, csak a nekik megfelelő Nvidia-val.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Tiszta szappanopera már. :DD

Naés ha nem tudja megcímezni? Akkro használ belőle 1 gigát. Nem? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

te aztán nem adod fel :))
igaziból ha eredetileg egy RAdeon HD7770-es kártyát szerettél volna benne hajtani, sok szívástól megóvtad volna magad :D mert megvetted volna, betetted volna, és működött volna, téma lezárva.. így meg valami totál X-aktába belekerültél :U lehet érdemes lenne még egy másik gyártótól származó 750TI kártyát is kipróbálni...

(#5) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem a chipsettől függ. Ha a 7- es Radeon sorozat megy benne akkor tegyél bele HD7990- et, az biztosan lenyomja a GTX750Ti- t, és az is biztosan kiderül hogy van-e mégis TDP korlát :DDD

(#6) MasterDeeJay válasza bacsis (#4) üzenetére

Azlesz hogy próbálgatok még bele kártyát, bár a 7770 sem annyira rossz.

DarthSun
600w-os Delta tápom van, határeset hogy elbírja mert nem túl nagyok a 12v-os ágai 4db (15-16A).
7-es sorozat nekem okés, volt 7970 6Gb-os verzióm de nem használtam ki és eladtam most viszont jól jönne.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#7) DarthSun válasza MasterDeeJay (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A7970 is nagy királyság de nekem is csak 600W- os tápom van és nem is tudom hogy a VGA tápcsatija hány Ampert bír. Bár a 6850 VRM- jére is jelzett már 68A- t is :U , az valós ?, honnan vesz annyi villanyt :F , mert azért a többi komponensnek is kell még egy kevés.

(#8) MasterDeeJay válasza DarthSun (#7) üzenetére

A 68A lehet valós mert azt már a kevesebb feszből számolja. Azaz pl 1v Gpu fesz esetén az csak 68w. Nem a 12v os ágra vonatkozik.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9) DarthSun válasza MasterDeeJay (#8) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kössz, így már ok, akkor megnyugodtam hogy nem valami zárlati áram folydogál :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.