Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Csak ne horror áron legyen!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2) mediumgecso válasza maggi1886076 (#1) üzenetére


mediumgecso
őstag

Egészen biztosan nem! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#3) laci_csk válasza maggi1886076 (#1) üzenetére


laci_csk
senior tag

De azert ne legyen tularazva. (ugysem akarok ilyet venni, de az a'ra erdekel, minek is? :W )

Xperia XZ3

(#4) maggi1886076 válasza laci_csk (#3) üzenetére


maggi1886076
addikt

MIért ne akarnék ilyet venni? Dual simet használok, tehát akár érdekelhet is(lsd. alárírásom), ha nem minőségibbet vennék.De egy jó ár eltájolhat!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5) kelly416 válasza maggi1886076 (#1) üzenetére


kelly416
veterán

Megbízható forrásból tudom, hogy fillérekért fogják ingyen postával kiküldeni. :DDD Sajna a Sony nem az olcsó árakról híres.

(#6) kovadika válasza kelly416 (#5) üzenetére


kovadika
őstag

Melyik márka híres arról, leszámítva a kínai csodákat?

(#7) Flind


Flind
senior tag

Miért veszitek 100%-ra hogy nem lesz új flagship az MWC-n? Csak feltételezések vannak.

3GB RAM szomorú lenne, eddig mindig többet raktak mint a konkurensek, most 4GB-ra számítottam. Persze ez sem biztos még.

(#8) creation


creation
senior tag

Nekem az "olcsó árakkal" amúgy is sok bajom van, mert sajnos sose láttam még olyat.

Ettől függetlenül nem számítok arra, hogy olcsó lesz a kütyü. De a dual SIM sok embernek bogarat fog rakni a fülébe. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogyan fogják megoldani, hogy ne egyen sokkal többet a két SIM miatt. Meg vajh dual active/standby?

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#9) falijja


falijja
őstag

Sony nem sokat tud fejlődni...gondolom most a kijelző körüli kávákat veszik kisebbre...

(#10) kelly416 válasza kovadika (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Sajnos senki nem produkál olcsó árakat folyamatosan, de az LG például csinált már pár használható telefont amit olcsóbban adtak, mint a többi nagy gyártó a hasonló felszereltségű készülékeit.

(#11) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Ez lenne az új UI? Eddig a navigációs sáv is színeződött, remélem a végleges verzióban itt is fog.
És eddig mindenhol 4GB RAM volt írva, remélem itt is annyi lesz, RAMból sosem elég + a Mi Note Pro-ban is annyi lesz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12) spawn21


spawn21
veterán

Tényleg muszáj állandóan minden "neves" topikba beírni, hogy drága? :Y

Félre ne értsetek, nem vagyok én sem burzsuly. De az ami ezen az oldalon megy, az durva. Rosszabb mint az iphone topik, ahol simán meg,ondják, hogy ha nincs pénzed ne csorgasd a nyálad te csóró.

De a cukor is drqga. A kenyér isdrágul, a benzin is, a aport szelet is. Sőt még a tampon is drága. Akkor ez hogy van? :DD

iPhone 13p

(#13) babkukta válasza falijja (#9) üzenetére


babkukta
senior tag

miért, miben kellene fejlődni? Kijelző?? A HTC-nak is lesz egy FHD-s meg egy QHD-s variánsa. Szerintem ha itt is lesz ilyen lehetőség, teljesen korrekt, ugyanis nincs mindenkinek szüksége a felesleges ppi-re (nekem nincs). Ott a SoC, ami adott, h fejlődjön, ez mindenkinél megvan. Az h 3 giga ram marad? Ki rak bele többet? HTC? Samsung? Ott is 3 giga lesz a hírek alapján. Attól h az előző flagshipekbe sokan 2 gigát raktak, a Sony meg 3at, nem biztos, h akkor most ezt kellene visszalépésnek hívni, mert most is 3 giga lesz benne.
Mit fejlesszenek? Szvsz adott az IP, a sztereó hangszóró. Az akksi gondolom most is meggyőző lesz, ahogy az üzemidő is. Inkább a kamerán kellene csiszolni, meg a szoftveren. Majd meglátjuk, mi lesz, de szvsz hülyeség lenne kihagyni az MWC-t csúcsteló nélkül

Üdvözlettel, Tibi

(#14) spawn21 válasza babkukta (#13) üzenetére


spawn21
veterán

+1

Mindenkinel maradhatna a FHD.
Legyen pöpecebb az akai, kamera. Ennyi pont elég lenne, hogy váltson az ember

iPhone 13p

(#15) spawn21 válasza spawn21 (#14) üzenetére


spawn21
veterán

Az akai, aksi akart lenni

iPhone 13p

(#16) falijja válasza babkukta (#13) üzenetére


falijja
őstag

Jó oké nekem is megfelel a full hd...de.! ha a samsung és az lg megcsinálja úgy hogy az aksi ugyan addig bírja aksiban és akadások nélkül akkor igen is a sony is csinálja meg..!

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jó látni, hogy a dual sim beférkőzik felső kategóriába is :)

Finn the human

(#18) Just_Reboot válasza Tomi_Ohl (#11) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát szerintem ez az új UI minden eddigitől ocsmányabb.

(#19) Flind válasza falijja (#16) üzenetére


Flind
senior tag

De a Samsung és az LG nem csinálja meg úgy.

Amúgy elvileg lesz FHD-s és QHD-s verzió is a Z4-ből.

(#20) falijja válasza Flind (#19) üzenetére


falijja
őstag

S5 lte-a - note 4 megcsinálta. lg- nek nem sikerült a g3 -al... :N

(#21) spawn21 válasza falijja (#16) üzenetére


spawn21
veterán

Lol.

Z2-z3 család is van olyan jó mint az összes többi Samu. ;)

iPhone 13p

(#22) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hát ez durva akkor a soc-on kívül szinte megint tök ugyanaz lesz mint a z2,z3 :) nevetnem kell ha valki ezt megveszi 230k ért

Ne értsétek félre nem mondom azt hogy QHD kell mindenképpen de azért 4GB rammal ütősebb lenne a helyzet

(#23) Just_Reboot válasza falijja (#20) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Note 4 et próbaltad KitKat-el? Nem hiszem, mert akkor tudnád hogy egy lagtenger volt. Most Lollival már nem laggol. G3 sem laggol már annyira lollival, néha meg-meg akad,de közel sem annyira mint KitKat-el.

(#24) youngboy


youngboy
senior tag

Egyre több a dual SIM, de sajnos a legtöbb dual standby.
Azzal pedig nem megyek semmire.

(#25) Viktor0610 válasza youngboy (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan sűrűn fogadsz hívást, hogy az az idő sem fér bele, amíg az egyiken beszélsz?

(Nekem is dual standby készülékem van, a keresztbe átirányítással megoldottam, hogy ha az egyiken beszélek, de a másikra befut a hívás, akkor is tudomást szerezzek róla. :) )

Samsung Galaxy A54

(#26) Tomi_Ohl válasza Just_Reboot (#18) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A legjobb a Z-s valamint ami a Z1/Z2-ben volt, Z3-ban már pont az rossz amit változtattak, ez az új még akár jó is lehet, ha kicsit dolgoznak még az ikonokon. Nem biztos, hogy végleges változat, régebben volt már kép, ahol egész máshogy nézett ki. Ez ahhoz képest szép.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#27) maggi1886076 válasza youngboy (#24) üzenetére


maggi1886076
addikt

Miért nem mész semmire?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#28) TTommi


TTommi
aktív tag

Elírás! 64 bites rendszerchip és 4Gb RAM a tervezet opcionális FHD illetve QHD kijelzővel. A dual SIM szerintem akkor lesz ütős, ha mindkét kártya tud aktív maradni. A stanby dual SIM nem nagy szám. És igen, ha a Samu és az LG és a HTC megcsinál valamit, akkor azt a Sony is csinálja meg:). Pl. lehetne végre egy csúcs kamera optimalizálás a csúcs szenzorhoz és optikához. Én drukkolok a Sony-nak, márcsak azért is, mert szerintem a Z4 meghatározza majd a mobilos üzletáguk további sorsát.

SXZ2 és SXZ5c

(#29) youngboy válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


youngboy
senior tag

Egyig saját, másik céges. Átirányítás nem igazán jó, mert saját SIM is flottás és az sajnos fizetős.
A céges pedig fontos, hogy mindig elérjenek.

Úgyhogy nekem egyenlőre maradt a két telefon.

[ Szerkesztve ]

(#30) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

IR led még nagy lenne. Nem értem miért nem rakják bele.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#31) Hunt3r22 válasza Halkow. (#22) üzenetére


Hunt3r22
őstag

+ 1 gb ramért képes lennél már 230k-t fizetni?

Nem a ramot kellene növelni ( illetve azt is ;] ), optimalizálni kellene, valahogy úgy érzem, a programozók ellustultak az utóbbi néhány évben. :B

Xr

(#32) Flind válasza Hunt3r22 (#31) üzenetére


Flind
senior tag

Szerencsére a Sonynál a programozók az utóbbi 1-2 évben pont egyre szorgalmasabbak. :)

RAM-ból pedig sosem elég.

(#33) Elementh válasza Hunt3r22 (#31) üzenetére


Elementh
aktív tag

Az egészért kell annyit,nem csak a ramért..

(#34) Penguin95


Penguin95
senior tag

Megnéztem azokat a screenshotokat, mivel ez még az én telefonomra is jönni fog. Egyből örültem... hogy a Z család része az AOSP Projectnek.

(#35) Wajk


Wajk
addikt

Jött még ki pár kép, ahogy várható volt, ha egyszer elkezd szivárogni valami...


iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#36) w333 válasza Wajk (#35) üzenetére


w333
félisten

Nem rossz ... viszont szerintem ocsmány lesz a felhasználói felület ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37) Szabcsizz válasza w333 (#36) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Sikerült kukába vágni a szerethető,elegáns felületet..hurrá! :W

(#38) Flind válasza Wajk (#35) üzenetére


Flind
senior tag

Azta, először tetszik egy gyártói costum UI jobban mint a stock droid. :Y Bár a statusbarra még kíváncsi leszek, az eddigi nagyon nem jött be.

(#39) Laca7601 válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


Laca7601
tag

Hogy miért nem mész vele semmire? Mert ügye ha az egyik éppen aktív net kapcsolatban van, az nem elérhető. Átirányításra meg minden pénzt kifizetsz. Két céges kártyám van, beletettem... Nem kellett volna. Csinált olyan számlát a telefon a kifelé sosem használt kártyán, hogy csak lestem. Folyton átirányít, ha kell, ha nem. És emellett még nem is vagyok elérhető. Azóta két telefonnal járok....röhej. S4 mini Duos. A dual standby egy átok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.