Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obyboy


Obyboy
addikt

dupla előlapi kamera... :F Inkább maradna a popup vagy tennék be totál a kijelző alá.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2) rdt89 válasza Obyboy (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Lesz ennek is annyi fajta kiadás alternatívája, valamelyikbe biztos olyan lesz. :)

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez szerintem inkább valami olcsóbb kiadás lesz.

Kamera lyukat ne. Akkor inkább pop-up

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) mjani1172


mjani1172
addikt

Mire megérkezik, addigra talán:
-Kapható lesz az előd hivatalosan.
-A hívószám kijelzés is megy, t-s hálózaton root nélkül.
- valóban reménykedhetünk a vízállóságban, hiszen már rengeteg xiaomi vízálló, ebben a gyár élen jár.
- Az itt sosem emlegetett SAR értéket is sikerül elfogadható mértékűre csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

(#5) L4D1K válasza mjani1172 (#4) üzenetére


L4D1K
őstag

Bementem a Lurdy-ba a hivatalos márkaboltba augusztusban és levettem a polcról.

T-s vagyok és gyári rommal minden úgy megy rajta ahogy kéne.

Ennyi pénzért még jó h nem vízálló.

# ANTAL Tuning #

(#6) mjani1172 válasza L4D1K (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

Bementem a Lurdy-ba a hivatalos márkaboltba augusztusban és levettem a polcról.
Azóta is keresik.

Kb 3 napig volt kapható, a megjelenése óta. Így most sincs.

Már van ára? És te tudod?
Tegnap említette csak a Xiaomi alelnöke, de már naprakész vagy,előtte jársz.

(#7) jFox válasza Graphics (#3) üzenetére


jFox
őstag

+1
Nekem már a notch sem jött be, de ez a kijelző lyuksztás szerintem még ocsmányabb. Ez a pop-up megoldás a legjobb alternatíva, de engem az sem zavarna ha nem lenne előlapi kamera.

mjani1172: szerintem K20/9T-re gondolt.

ITT egy lista a SAR értékekről. Hát tényleg elég sz@r a helyzet.... :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8) prolad


prolad
őstag

Jaj, ne már, maradjon a popup kamera notchos/lyukas telefonból van elég.
90hz kijelző, 5k akksi, OIS, meg egy kicsit összeszedettebb szoftver, más nem is kell. Legfeljebb lehet egy picit nagyobb, az sose baj.

(#9) mjani1172 válasza jFox (#7) üzenetére


mjani1172
addikt

Konkrétan a SAR miatt nem vettem meg. Az előző telefonom is rossz volt ebből a szempontból.

(#10) DraXoN válasza mjani1172 (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mondjuk hozzá kell tenni, hogy a nagyobb SAR érték néha jobb térerőt is tud jelenteni, pl. a fenti linkelt listában a Samsungok értéke alacsony, igen, csaaaak ahol lakok, ott kb. térereje sincs semmilyen Samsungnak (árnyékol erősen a lakás)...
Itt: A rokonom az S7-el szenved, ismerős S8al szenved, másik rokon Samsung A "mittudomén hánnyal", szenved :D ... nekem LG van, azzal is szenvedős ... anyám a Xiaomival gond nélkül telefonál bárhol ... Korábban volt Z1Compat sonym, azzal se volt sehol baj.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) forgonati


forgonati
őstag

Ugye a Samu részben azért ment efelé az elcseszett előlapi kamera megoldás felé, hogy az IP szabvány megmaradjon. Itt az nem lesz, szóval mi a ráknak kell ez? A szar dizájnt nem kellene majmolni bakker...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#12) mjani1172 válasza DraXoN (#10) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez igaz, de én most inkább az egészség irányába mozdulok,az pótolhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#13) DraXoN válasza mjani1172 (#12) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom ... egy wifi router durvább lehet, a telefon csak akkor sugároz ilyen erősen ha épp aktívan telefonál.
De bluetooth eszközök is kétségesek, de csak magában a mobilhálózatok jelenléte is "besugározza az embert" folyamatosan. (lehet csinálni olyan "antennát" ami tápegység nélkül egy ledet (ha nem is teljes fényerővel) de működésre bír... Anno csináltunk ilyet középsuliban úgy 14éve, igaz az kb 200méterre volt egy adótoronytól, és vagy 50-60méter réz kábelt tekertünk fel 2 szék közé "mint antenna", de világított a (piros) led, kicsit)...

Persze, sok kicsi-sokra megy.. bár elvileg a legtöbb ilyen rádió sugárzás nem jut át a bőr felszínén (ami alapján maximum bőrrákot okozhat, de azt is esélyesebb a naptól elkapni).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#14) jFox


jFox
őstag

Azért annyira nem vészes a helyzet.
Ha jól emlékezem 2 a határérték, és azért mindegyik alatta van. Annó a 3210 az egyik legjobban sugárzó telefon volt valami 1,4 körül értékkel, mégis mennyi fogyott belőle. És az csak 1 kártyás volt! Itt a legtöbb készülék 2 kártyás és gondolom, hogy ez az érték két kártyára vonatkozik. 1 kártyával valószínűleg a fele.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#15) Obyboy válasza forgonati (#11) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha azért nem csinál a Samu popup kamerát, hogy legyen IP védettség akkor az idei A szériából miért maradt ki ha a tavalyiban volt?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#16) Obyboy válasza prolad (#8) üzenetére


Obyboy
addikt

Egyetértek.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.