Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

PV system :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Skynet258


Skynet258
veterán

Nem sok a szöveg, de tele van hibával:

A Rennes egyetemen Franciaországban vizsgálatokkal bebizonyították, hogy nem leszel okosabb a Brain Trainingtől (vessző) ha minden nap játszol vele. Alain Lieury, az egyetem egyik professzora vezetésével, memória teszteket vizsgáltak olyan embereken akik játszottak a játékkal 7 hétig és olyanokon akik nem.

(A) Nintendo szerint, az ilyen gondolkodós játékaik (Brain Training, Big Brain Academy) játszása során, (ide nem kell vessző) megnövekedhet agyunk vérellátása, ezért kétszer, háromszor olyan jól teljesíthetünk ezeken a memória teszteken. Lieury megállapította, hogy ezek a játékok nem gyakorolnak nagyobb hatást az agyi tevékenységeinkre, mint egy papír és egy ceruza kombó. "(A) Nintendo Ds egy teknikai (ez elég ronda, helyesen: technikai) gyöngyszem, amíg egy játék, addig tökéletes. De nem állíthatjuk, hogy tudományos céllal is felhasználhatjuk" - mondta Lieury.

Másrészről én átírnám az egész szöveget, mert elég hosszú és széttöredezett mondatokkal van tele.

Kieg.: félreértés ne essék, ez nem támadás, csak mint olvasó osztottam meg észrevételeimet ;)

https://geekpulse.hu

(#3) Boorgi válasza Skynet258 (#2) üzenetére


Boorgi
csendes tag

köszönöm az észrevételed :)

(#4) bullseye


bullseye
addikt

az a gáz, hogy a vizsgálat kis csoportos volt, ráadásul 10 éveseken végezték, miközben a játékot pont a középkorúaknak és idősebbeknek ajánlja és reklámozza a cég.

Ráadásul csak azt bizonyították be, hogy a játék nem jobb az "analóg" megoldásoknál, de ezt nem is állította a cég, csak azt hogy aktívan tartja az agyat...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.