Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

Főoldalra hivatott ritka fontos hír... a Blikknél.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) subaruwrc válasza anaqer (#1) üzenetére


subaruwrc
félisten

:))

(#3) Phvhun


Phvhun
őstag

Nagyon utálom amikor manipulálnak. Legalább a ph-n ne lennének ilyen félrevezető címek.

(#4) ng0ofy válasza Phvhun (#3) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Legalább már annyi szerepelne a hírben, hogy milyen az a kép vagy effekt vagy video, amihez a drón kell vagy valami kézzel fogható, érdekes dolog, ez így nagyon bulvár!

(#5) saelin


saelin
veterán

Már kopasz volt a csávó, mit akart még levágni rajta?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) subaruwrc válasza saelin (#5) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD

(#7) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Egy pillanatra azthittem hogy Blikkre tévedtem..
Az "összeszabdalta a vőlegény fejét " kifejezés szerintem kicsit túlzás.
saelin: :D :D

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#8) bigz


bigz
tag

Felrevezeto a cim rendesen. Eskuvo ide vagy oda, sehol nem derul ki, hogy tenyleg szerelmesek-e!

I <3 Razer Mantis Control.

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én azt nem értem, hogy egyáltalán mi volt ennek a beállításnak a célja. Egy ilyen esküvői felvételhez nem illett volna ez a snitt akár sikerül, akár nem, hacsak nem a Madarak-at szerették volna újraforgatni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) spammer válasza Phvhun (#3) üzenetére


spammer
veterán

Tényleg nagyon esik a színvonal, egyre több a bulváros cím. :( Elhiszem, hogy kell a kattintás, de ez csak ront a színvonalon/megítélésen.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11) BiP válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Az emberek alapvetően hülyék/furák. Vagy csak rá vannak kattanva az új dolgokra.

Amúgy az összekaszabolás elkerülését könnyen meg lehet oldani, ha a drónnak védettek a lapátjai. Voilá.

2 dolgot viszont _komolyan_ nem értek. Amióta bejöttek a drónok, azóta a távirányítós kütyük különös hangsúlyt kapnak az oldalon, pedig azon kívül, hogy mobilról/tabletről is vezérelhetők, szerintem nem sok köze van a ph-hoz. (kivéve, ha a szerkesztőségben valakinek a modellezés a hobbija, és így szivárogtatja be :) )
A másik pedig a nagymértékű bulvárosodás. Oké, ez nem az it.café, nem kell csupa száraz céges dologról írni, maradjon csak ph, de ezt lehetne bulvársz*rság nélkül is.
Mert ha már a téma bulvár vagy könnyed (mert bevallom ezt is elolvasom szívesen), de legalább a címadás és a stílus ne süllyedjen a blikk/velvet/bors szintjére.

[ Szerkesztve ]

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Huh elkezdődött máris a Tv 2 tények műsora? A következő hír meg az lesz,hogy Kiscsikók születtek a szegedi vadasparkba? :DDD
Képzeljétek én ma meg lenyeltem motororozás közbe egy bogarat. Lehet benne leszek a hírekben,ezzel a fontos történéssel? :D

(#13) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Én vagyok az egyetlen aki a drón hallatán nem erre gondolt hanem a nagyobb, harcászatira? :D

Üdv. core2

(#14) danilla válasza Neil Watts (#13) üzenetére


danilla
őstag

No no

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15) djculture


djculture
félisten

Nekem az agyamat érte trauma mikor elolvastam ezt a cikket... ;]

(#16) BiP válasza Neil Watts (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

Elsőre én is. Azt hittem, hogy egy amcsi harcidrón ledarált egy parkot/utcát, ahol épp egy szerelmespár sétált.

(#17) Reggie0


Reggie0
félisten

Hibas a cim. Ez nem tamadas volt, hanem baleset. A bulvaros atveres miatt, most engedelyezem az AdBlockot egy hetig.

(#18) MLaca


MLaca
őstag

én kérek elnézést, hogy ebben a rekkenő hőségben megpróbáltam valami könnyű, kicsit bulvárosan szórakoztató tartalmat adni.

http://mlzphoto.hu/

(#19) MZperX75


MZperX75
addikt

😌

(#20) Phvhun válasza MLaca (#18) üzenetére


Phvhun
őstag

Ez nem az az oldal.

(#21) TK36


TK36
aktív tag

Nekem is a nagyobb ugrott be első blikkre :D .
Hirtelen valami Irakos sztori suhant át az agyamon ezzel kapcsolatban, de amikor elkezdtem olvasni megvilágosodtam. :DDD

Mondjuk nem értem, hogy miért kellett a szerelmespár felé olyan nagy sebességgel közeledni. szerintem túl nagy volt az.

Nem lehetne valami érzékelővel ezeket a baleseteket kiszűrni, hogy nem engedi túl közel a gépet a tárgyhoz?

(#22) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ez a cikk sem való ide :))

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#23) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Meg fogom könnyezni, ha esetleg törölnétek a cikket... :o

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#24) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Melyik fórumon vagyok?! :Y

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25) CoDWaW07 válasza Neil Watts (#13) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nekem is a katonai drónok jutottak eszembe elsőre, a címet olvasva azt hittem hogy felrobbantotta a vőlegényt :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#26) Reggie0 válasza MLaca (#18) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintema bulvaros es a szorakoztato ellentmond egymasnak. Figyelembe kene venni, hogy ide intelligens emberek jarnak, nem a valo vilag nezokozonsege...

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Bulvárosodás.... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) djculture válasza Reggie0 (#26) üzenetére


djculture
félisten

Lelki szemeim előtt már látom a következő cikkeket:
Heghallt Bill Gates.. A cikkbe meg: Meghalt Bill Gates bejárónőjének a macskája aki 10 éves volt... Hírportálok tele vannak ilyen hülyeségekkel. Mindenki odakattint hogy majd csámcsoghat valamin elolvassa és rájön köze sincs a címnek az íráshoz csak egy olvasó fogó bulváros cím minél nagyobb hülyeséggel.

[ Szerkesztve ]

(#29) csako válasza MLaca (#18) üzenetére


csako
veterán

Csak a címmel van gond, mert az úgy rossz, ahogy van... először is dróntámadás nem volt, de bigz rávilágított arra is, hogy még csak nem is szerelmesek biztosan :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#30) enginev3.0 válasza bigz (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

A kép ad egy kis okot a bizakodásra, de ilyet bárki tud ma már csinálni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) tDr1v3r válasza MLaca (#18) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hétvégére tök jó, jöhetne még ilyen hír szerintem. :D Csak a cím lenne kicsit kevésbé hatásvadászabb...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32) ledgeri válasza Silentfrog (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem egyszer berepült a számba egy, és ráharapott anyelvemre, ezért köpni, nyelni nem tudtam... ŐT.. ;]

De tényleg nálam a dróntámadás az katonai beavatkozás, és nem civil baleset...
De ha már civil drónos hír miért nem lehet valami speck rendszerről olvasni???

(#18) MLaca No ez a jó az online sajtóban: egyből értesül a szerző arról, hogy ha vétett egy hibát..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33) bzoley válasza MLaca (#18) üzenetére


bzoley
veterán

Állítólag a PH! egy komoly oldal, ilyesminek itt nincs helye.
Egyébként pedig sajnos túl sokat hallani dróntámadásról ahhoz, hogy ilyesmivel viccelődj!

(#34) #72042496 válasza MLaca (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is olvasok ilyen jellegű "híreket" is, de ha a PH! címlapján egy félrevezető cím alatt futok bele, akkor bizony úgy érzem, hogy hülyére akartok venni és hogy át lettem verve.

Rakjátok ezeket egy külön rovatba, vagy legalább a címben ne hazudjatok, de az se lenne baj, nem hoznátok le ilyen dolgokat. Ahogyan most van, úgy a legrosszabb - ha megfogadtok egy tanácsot, akkor elkönyvelitek egy egyszeri tévedésnek, amit pár nap után mindenki szépen elfelejt.

[ Szerkesztve ]

(#35) QbHead válasza anaqer (#1) üzenetére


QbHead
aktív tag

Szerintem is :)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#36) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Esküszöm, fizetek nektek előfizetési díjat, csak ilyen fosokat ne tegyetek ki!!! Ez kb üti a MA-n megjelenő iPhone híreket.

(Ezt a fórumot jó lesz moderálni! :DD)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#37) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ph médiaajánlatból:

"Az olvasók
Az NRC-TGI Visitor Lifestyle Research 2010-es felmérése szerint a PROHARDVER!, a Mobilarena és különösen az IT café olvasótábora szignifikánsan eltér a hazai internetes átlagtól: jellemző, hogy az oldalt az átlaghoz képest lényegesen magasabb képzettségű, jobban kereső, városban élő férfiak olvassák."

egy albinó krokodil atomtáamadást hajtott végre a veszprémi állatkertben!!!
kroki,a 2 éves nőstény krokodil véletlenül feborított egy ottfelejtett, fehér festékkel teli vödröt, ami ráömlött. a fehér krokodil látványától egy látogató beejtette az atom processzorral szerelt tabletjét. kroki tetézve a bajt még azt is kettéharapta.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#38) SkyS1gn válasza szab.tam (#37) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Falusi vagyok! Period! :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39) ledgeri válasza szab.tam (#37) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...kettéharapta... így hasad az ATOM!! ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#40) Alchemist válasza MLaca (#18) üzenetére


Alchemist
addikt

Szerintem néha rendben van egy ilyen lazább téma, hogy oldjuk a humortalan kockulást... :)
és persze tanulsága, hogy egy új technológia egyben újfajta balesetekkel is fenyeget.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#42) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Jó volt, köszöntem.

PS4

(#43) madgie válasza Reggie0 (#26) üzenetére


madgie
titán

Igazán intelligens ember a lábát nem teszi IT fórumokba, az az idegesítő nerd-ök, egyenkockák, flémhuszárok, magukat profinak gondoló gémerek és zombi tizenévesek gyűjtőhelye... szerencsére a PH!-ra az utóbbi nem igazán jellemző :D

...nemhiába van nekem is ennyi hozzászólásom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) #97716736


#97716736
törölt tag

Hát ez mekkora :C

(#45) danikollar


danikollar
őstag

Kínos sztori! És nagyon fontos volt értesülni róla! :DDD

(#47) sideburns


sideburns
aktív tag

Én is valami olyasmire gondoltam a címet olvasva, hogy a pár fotózgatott jó nagy teleobjektívekkel és a katonaság azt hitte rájuk, hogy páncélököllel flangálnak, biztos ami biztos alapon leháborúzta őket.
Ugye ilyen eset volt már korábban, szóval annyira nem is vicces...

(#49) blackydan


blackydan
senior tag

Nem tudom mi van mostanában a prohardverrel (vagy inkább az egész lapcsaláddal), de egyre furább címeket tudnak adni. Dron-ról nekem egyből valami légierős repcsi jutott az eszembe erre... Na de mindegy is, amennyiben a ph továbbra is ilyen sztorikra vevő úgy érdemes lenne egy könnyedebb rovatot indítani az efféle érdekességeknek. ;)

(#50) radi8tor válasza blackydan (#49) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor néz körbe a piacon a helikopterek mai elnevezései körül: Parrot AR. Drone 2.0
Ez csak egy a sok közül...

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.