Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buherton


buherton
őstag

Természetesen a nem friss, így a környezettel egyező hőmérsékletű végtermék eltakarítására is van megoldás, mégpedig a képfelismerés, amelynek kidolgozásában egy közeli egyetem kutató segítettek.

Tavasztól-őszig kelleni is fog, mert a föld elég meleg lesz ahhoz, hogy a szar beleolvadhasson a hőkamerák előtt a környezetbe.

A mesterséges intelligenciát használó rendszer betanításához szükséges fotókat közösségi összefogásból tervezik beszerezni.

Inkább nem akarom elképzelni :DDD

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

Aztán anonymusék mindet ráirányítják az összeset az éppen nem tetsző vállalat székházára.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

LoL :DDD

A lepotyogott drónokat pedig kutyákkal tervezik összeszedni.:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) pilóta


pilóta
nagyúr

Vagy inkább egy olyan drón kellene, ami figyeli a kutyasétáltatókat, és ha észleli, hogy valamelyik nem szedi össze a cuccot a kutyája után, egy marhanagy szívlapáttal tarkón b...ssza :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) xmaas


xmaas
őstag

Mennyivel olcsobb intezni ezt dronokkal mint szepen kenyszeriteni a tulajdonosokat hogy szepen felszedjek a kutya vegtermeket :U
Vagy kozmunkasokat alkalmazni :P

(#6) carl18


carl18
addikt

Buga Józsi gyere ki te démon! :) Poénos, meleg kutya szar kereső rendszer! :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Véletlen se a gazdákat kell megtanítani a helyes viselkedésre és takarításra. :U

(#8) Patice


Patice
nagyúr

Már várom az első peres eseteket, amikor egy ilyen szarszedő géppel ütközik valaki és beteríti...

A statisztikákat is várom, hogy láthassuk gugli térképen a "szarpenetrációt" Hollandia területén. ;]

Valamire használni kell a Big Datát... :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9) Raymond


Raymond
félisten

"Természetesen a nem friss, így a környezettel egyező hőmérsékletű végtermék eltakarítására is van megoldás, mégpedig a képfelismerés, amelynek kidolgozásában egy közeli egyetem kutató segítettek."

- Latsz valamit Sanyi?!
- Ahh, szart se latok haver!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) rii


rii
nagyúr

" ... például kifejezetten idegesítőnek tartja azt a 220 millió tonnányi kutyaürüléket, amelyet nem megfelelően kezelnek (azaz dobnak kukába) ... "

és ez mért baj?
szerves anyag, lebomlik
engem inkább zavar a műanyag mint a kutyasz.r - a szeméttelepen mármint

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11) #51736960


#51736960
törölt tag

Ez igazi itcafé-ra való hír, ne kezdjen el már a prohardver is erre a szintre lemenni, mert úgy bevágom a blacklistre a café mellé, hogy csak úgy porzik... :U

(#12) t72killer válasza rii (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok kifejezetten kutyatartás barát + belelépni is rühellek, de teljesen igazad van. A kutyaszar max az első esőig rondít, egy eldobott csikk, nejlonzacskó meg 100év alatt se tűnik el.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) Sotho


Sotho
őstag

Nem 2 nap múlva kellett volna megjelennie?
Budapesten ki kéne egészíteni hajléktalan-szar adatbázissal is hogy üzemszerűen működhessen.

(#14) aelod


aelod
veterán

Én este a mobil LED-villanójával szoktam megkeresni a végterméket. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#15) TomMusic válasza juliabrilke (#7) üzenetére


TomMusic
őstag

Azt nem nagyon lehetne kivitelezni.
Én mondjuk eleve nem értem (na jó, értem, de nem akarom érteni), minek kell egy nagyvárosban kutyát tartani bent, a panelrengeteg - betondzsungelben. Nem oda való, egyik sem.
A legviccesebb az, hogy akartak valami törvényt vagy mit hozni (vagy már van is ilyen..) hogy nem szabad láncon tartani a kutyát. Na valahol itt záródik az emberi hülyeség végtelen köre... Mert nyilván egy panelban 0 mozgástérrel jobb dolga van...
Rakattak beléjük chipet is, de minek? Aki tojik az egészre, és falkát tart otthon embertelen (akarom mondani, kutyátalan) körülmények között, az így is tojik, és nem lehet ellene tenni, mert "hivatalosan" nem is tudnak róla.
A kutya meg nem tehet semmiről, vicc, hogy sok látszólag művelt ember tart kutyát, és igazán nincs is rá szüksége, csak "divatból", vagy nem is tudom én miért, de mint ha muszáj lenne...
Én ezt biztosan szankcionálnám valahogyan.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#16) aelod válasza TomMusic (#15) üzenetére


aelod
veterán

Azért tart kutyát mert szereti. Más meg gyereket tart embertelen körülmények között...

legviccesebb az, hogy akartak valami törvényt vagy mit hozni (vagy már van is ilyen..) hogy nem szabad láncon tartani a kutyát. Na valahol itt záródik az emberi hülyeség végtelen köre... Mert nyilván egy panelban 0 mozgástérrel jobb dolga van...

Van. Állatkínzásnak hívják és feljelentés után eljárás indul a "gazdi" ellen. Csak a panelban a nulla mozgástrében nem nullhuszonnégy van a kutya. Jobb esetben tudod elviszik sétálni, foglalkoznak vele...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) 7s26c


7s26c
senior tag

Nagyjából mindig is volt kutyám. Ha nyilvános helyen kakál, összeszedem. Nagyon profi cuccok vannak már erre.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#18) tntmax


tntmax
aktív tag

Don't let the shit hit the fan.

(#19) dangerzone válasza pilóta (#4) üzenetére


dangerzone
addikt

:DDD Hát ez nagyon nagy. Made my day. :D

(#20) tixem


tixem
addikt

Lelki szemeim előtt látom az új google captcha képeket. Jelöld be azokat a négyzeteket, melyeken három hetes ropogósra sült szürkére fakult kutyaszar található.

(#4) pilóta Vagy felszedi utána, majd azzal vágja szemközt :)

(#17) 7s26c Ezek közül is a legprofibb a legújabb fejlesztésű nejlonzacskó

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A címet olvasva azt hittem, hogy egy repülő drón szedi össze a kutyagumit...
Mondjuk tálán jó ez így. Potyogó bélsárdarabkák között sétálni elég kellemetlen lehet :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#22) TomMusic válasza aelod (#16) üzenetére


TomMusic
őstag

Más meg gyereket tart embertelen körülmények között.
Ezzel egyetértek, a többivel nem. De tiszteletben tartom véleményed.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#23) scope2007


scope2007
addikt

És a macskák? :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24) macilaci78


macilaci78
nagyúr

buherton: forrás: napiszar.com :D

pilóta: lenne értelme a kutyába ültetett chip alapján kiszámlázni a gazdinak a szolgáltatást. A chip nélküli kutyákat meg egy sűrített levegős chipbelövővel legitimálná. ;]

xmaas: az egy demokratikus állam, mindenkinek jogában áll otthagyni... Viszont a mi és a keleti régiók exportra váró közmunkásait derogál importálni.

Patice: ugyan már, aki látja, kikerüli, aki nem, az kiszagolja. :))

scope2007: gondolom, megírják úgy az algoritmust, hogy bizonyos mérettartományon belül működik. Nehogy a zsebből frissen kiesett arany zsebórát, vagy kulcscsomót is felszedje... Bár annyira távol nem lehet a légi és földi egység. Mert oké, hogy van GPS koordináta, de ha kihűlt a nyom...
A hasmenés végtermékeivel mit kezd?

egyetem kutatói segítettek

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25) 7s26c válasza tixem (#20) üzenetére


7s26c
senior tag

tényleg az . duplafalú, visszahajtható. nem érhet baleset... :)

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#26) Bluesummers válasza rii (#10) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ugyanezt akartam írni. Szerves, lebomlik. Anno nagyon régen anyum figyelmeztette a másik anyukát, hogy a velem kb. egyidős (2-3éves) kisgyerek kutyaszart rágcsál. Erre az anyuka: "Ahh, szívósabb lesz később"

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27) 7s26c


7s26c
senior tag

kedvencem aki zacsiba gyűjti de a zacsit otthagyja a füvön. :W

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#28) jamez


jamez
senior tag

szerintem 2 niga vagy cigány ocóbban megoldja. vagy a szaratós gazdák pl.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#29) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Megtalálták a piaci rést a kutyasz@rszállítás egyébként elég szegényes szolgáltatás-kínálatában :D
DST. inc (dogshittransporting)

(#30) TomMusic válasza Bluesummers (#26) üzenetére


TomMusic
őstag

Aztán 20-30 éves korában majd csodálkozik, mitől van helicobacter túltengése a gyomrában (ami egy jó kis gyomortükrözésből kiderül), ami rengeteg betegséget idézhet elő, és eléggé el tudja rontani az ember életét. :)

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#31) Atlantis


Atlantis
veterán

Na most nem akarok én álszent lenni, de biztos illendő ezt a szót címlapon szerepeltetni? :N

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32) Dr. 444Hertz válasza Atlantis (#31) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ezek​szerint nem csak nekem szúrta a szemem :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33) Reggie0 válasza t72killer (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk egy eldobott zacsko vagy csikk sokkal kisebb egeszsegugyi kockazat.

(#34) Teréz Atya válasza pilóta (#4) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ma FPV roptetes volt a helyi parkban. A mini kopteron kamera, fejemen a headset az elo kepnek. B*ki, a kutyatulajok ugy szedtek ossze a kutyaxart mintha kotelezo lenne.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#35) 7s26c válasza Dr. 444Hertz (#32) üzenetére


7s26c
senior tag

az ebpotyogmány kiválthatná :)

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#36) Reggie0


Reggie0
félisten

Igazabol a kozteruleten kutya vizeltetes/szaratas minimum buncselekmen kene legyen. Oldja meg a lakasban, aztan setalni leviheti a kutyat. Igy nem okoznanak kart(nem szennyeznek be) mas tulajdonaban,

(#37) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:C Köszönet az oldalszinvonal-emelő címért a cikkírónak! :C

:W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#38) Medocsabi válasza Reggie0 (#36) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ennyi erővel ha lehúzod a wc-t akkor téged is büntetni kellene...

(#39) kromatika


kromatika
veterán

Szerintem sokkal nagyobb gond a lebomló kutya guminál,a műanyag hulladék,ami ugye nagyon soká bomlik le.

(#40) Reggie0 válasza Medocsabi (#38) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezek szerint valamit nagyon nem ertesz.

(#41) Medocsabi válasza Reggie0 (#40) üzenetére


Medocsabi
addikt

Vagy csak ezek szerint Neked somsem volt kutyád

(#42) Dr. 444Hertz válasza Reggie0 (#40) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mivelhogy a kutyák természetüknél fogva sétálás közben végzik el a szükségletüket, más módon kéne szabályozni a kérdést.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#43) dabadab válasza rii (#10) üzenetére


dabadab
titán

"és ez mért baj?
szerves anyag, lebomlik
"

Ha belelépsz, rendkívül büdös, fertőzések melegágya és ha véletlenül növények között van, azoknak se tesz jót.

Most tényleg azt kell körbejárni, hogy miért baj, ha kutyaszar van az utcán meg a parkokban?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#44) Reggie0 válasza Medocsabi (#41) üzenetére


Reggie0
félisten

De volt. A kertben szart, nem az utcan. Es mas autojat sem vizeltettem le vele. Mas ajtajat, falat sem. Na ezt rakd ossze...

(#42) Dr. 444Hertz: Setalni lehet vele erre kijelolt helyen, pl. kutyafuttatoban. Ahol elvegezheti a dolgat, mert erre van kijelolve. Ahogy en sem vizelem ossze a metrot, pedig az ember termeszetenel fogva alldogalas vagy uldogeles kozben szokta vegezni a dolgat...

[ Szerkesztve ]

(#45) hemaka


hemaka
nagyúr

A cím odaver. :D kutyagumi lehet stílusosabb lett volna. :)

(#46) 7s26c


7s26c
senior tag

persze igaz ami igaz, vakult már meg kisgyerek játszótéri macskakakától meg hasonlóktól, szóval ez is lehetne szempont az össze nem szedőknél

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#47) Giot válasza Atlantis (#31) üzenetére


Giot
addikt

Nekem is böki a szemem. Annyi szinonima van amely megütné a szintet.

(#48) Teréz Atya válasza TomMusic (#30) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En helicobactert korhazban kaptam.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#49) Raymond válasza Giot (#47) üzenetére


Raymond
félisten

Dron vs. kutyakula
Kutyakula 2: Bedronozva
Egyik kula, masik dron
Ez a dron nincs megvaKULA

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50) Medocsabi válasza Reggie0 (#44) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem fogod elhinni,nem mindenki lakik kertkapcsolatos házban!
És az én kutyám nem hugyozza le senkinek az ajtaját,autóját.(mellesleg a kutyánk a telken sem a kertben végzi a dolgát,hanem séta közben,mivel okos kuty,én meg nem vagyok lusta gazdi,hogy inkább szarjon össze mindent csak sétálni ne kelljen vele)
Amelyik kutyus igen,az sem tehet róla,a gazdit kell nyakonb@szni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.