Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baleee89


baleee89
aktív tag

Ez jó! de xt720 tulajokra meg nagy ívbe sz.arnak!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

"Úgy tűnik, hogy számos más gyártótól eltérően a Motorola komolyan gondolja a korábbi Android alapú modellek támogatását is"

Ezt a mondatot illő lenne újrafogalmazni, ugyanis csak az USA-ban igaz, a Motorola nagy ívben tesz az összes többi piacára.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) lmisi válasza Rickazoid (#2) üzenetére


lmisi
senior tag

Szerintem Kína is izgatja, lásd ott a Defy 2.2 vel jött ki alapból.
Talán némi hekkeléssel legalább a droid x non Us tulajok is felrakhatják.

[ Szerkesztve ]

(#4) r4z válasza lmisi (#3) üzenetére


r4z
nagyúr

A Droid X tudtommal Verizon Wireless USA only.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5) AS válasza r4z (#4) üzenetére


AS
félisten

Igen

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) amanoba válasza baleee89 (#1) üzenetére


amanoba
őstag

+EUban a backflip, dext tulajokra is.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) keIdor


keIdor
titán

Hogy lenyúlta mindenki a Sense-ből ezt a gyors képernyőváltást...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Straw válasza keIdor (#7) üzenetére


Straw
senior tag

Lehet tévedek de mintha a Launcher pro is tudna ilyet, csak nem tudom melyik volt elöbb a Sense vagy a Launcher pro.

42

(#9) joey04 válasza keIdor (#7) üzenetére


joey04
titán

ez nem az n1-ben volt először? lehet tévedek, csak úgy rémlik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) n0_gAboR válasza joey04 (#9) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Szerintem a Sense ujitasa volt. Viszont Desiren akadozik. A launcher pro-ban sokkal minosegibben van implementalva.

(#11) r4z válasza joey04 (#9) üzenetére


r4z
nagyúr

A Nexus One-ban szerintem nincs ilyen fícsör. Valószínűleg a LauncherPro-ba is csak a Desire megjelenése után írták bele, de erre nem esküdnék meg.

n0_gAboR: Nálam nem akadozik.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) Straw válasza n0_gAboR (#10) üzenetére


Straw
senior tag

Nekem simán megy, egy kis reccenés sincs.

42

(#13) Rickazoid válasza r4z (#11) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem az SPB Mobile Shell volt az első hasonló megoldás, csak még nem home screenekkel.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#14) Beri78


Beri78
őstag

várjuk, hogy az EU területén is támogatva legyünk:)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) joey04


joey04
titán

köszönöm, akkor rosszul emlékeztem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) janes74


janes74
senior tag

Úgy tűnik, hogy számos más gyártótól eltérően a Motorola komolyan gondolja a korábbi Android alapú modellek támogatását is/I]Lásd XT720 :O

[ Szerkesztve ]

(#17) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Vajon a galaxy s-re mikor lesz frissítés Magyarországon? ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18) plus44 válasza baleee89 (#1) üzenetére


plus44
veterán

+1, annyira komolyan veszik...bizsereg a derekam. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

a motonak az eu sokadlagos jelentőségű terület értsd ne mpotenciális piaca legalábbis így tekint rá(nk)!

a kínyai 2.2-es defyvel sokra ne mész itthon, nem hogy magyar angol se nagyon van benne, amit kilehet belőle hozni az jelenleg tul bugos nekünk.

moto hírhedten szarik bele a régebbi telefonok támogatottságába update-jeibe, mindig csak az u tipusokat preferálja míg ki nem jön egy újabbal és itt kezdődik előlről a kör.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) blunt válasza r4z (#4) üzenetére


blunt
aktív tag

igen es cdma leven gyakorlatilag hasznavehetetlen egy kulfoldi ut soran. mint az osszes tobbi verizonfos telefon. sajnos.

(#21) szponzor


szponzor
senior tag

Még mindig jobb a helyzet, mint az SE-nél. Amikor már rég kint volt a 2.2, akkor adták ki az Xperia-kra a 2.1-et, aztán közlik, hogy 2.2-t el lehet felejteni.

(#22) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát csesszék meg és mi Milestone tulajok velünk mi lesz? Tavaly nyár óta várjuk a Froyot mint hívők a messiást, mind hiába. Január végéről volt szó, de nem lett belőle semmi.
Akkor inkább mondanák azt hogy nem lesz azt kész. XT720-esetéről meg ne is beszéljünk.
Soha többé Motorola, pedig jó készülékeket gyártanak. Csak ezt a hozzáállást nem veszi be a gyomrom. :(
Persze ha az Egyesült államokban vagy Kínában él az ember akkor no problem :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) DeadMeat


DeadMeat
veterán

csak ezt a f*s blurt nem kellene erőltetni...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.