Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) drizzt1666 válasza _tamas_ (#2) üzenetére


drizzt1666
tag

Szia Thomas!

Sajnálom, h megijesztettelek, meg minden. Gyógyuló félben vagyok. 3 napja eltemettem mindent, ami az övé volt, vagy rá emlékeztetett egy ládába, amit mélyen eldugtam a szekrényem mélyén. Megtartom ezeket a dolgokat. Nem akarok emlékezni most, de felejteni sem.S bár tudom, nehéz elképzelni hogyan működhet egy ilyen kapcsolat, de amit éreztem, az őszinte volt iránta. Azóta sokat olvasok, (rengeteg a szabadidőm) napi átlag 100 oldalt. Próbálom elérni, h keveset gondolkodjak, ezért leginkább alszom. Úgy néz ki, idáig működik ez a módszer (Bár egy kicsit megmozdított benem valamit a te és a többiek kommentje). Talán tényleg túlreagáltam. Egy ideig nem akarok most nőkön agyalni, ez viszont biztos. Regenerálódnom kell. Furcsa, de kezdem egy kicsit objektívebben látni a dolgokat, és egy csöpp szánalmat érzek most magam iránt emiatt az írás miatt (meg amúgy is :) )

(Visszakanyarodva hozzád)

Mi van veled ember? Igencsak eltűntél a homályban. Amennyire én tudom, Miska sem tud rólad semmi érdemit. Egyszer összefuthatnánk még ameddig tart a szünet. Régen láttuk egymást. A vendégem vagy egy sörre :K [De versenyt nem iszunk :B ] Majd MSN-en megpróbállak elérni. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.