Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Ennyi hülyét egy helyen... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) whisperity


whisperity
tag

Igen. Megint a PC-sek és a legális vásárlók szívnak. Még a Steam sem csinál ekkora böszmeséget, ott legalább van Offline mód.

:W Kiráz a hideg az ilyen kiadóktól. :(((

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Nem akarnak pc-re nagy eladásokat produkálni, na. Teljesen érthető.

Rosszul tudom, hogy az elöző játékaikat is sikerült feltörni, csak kicsit több időbe került?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Ryder62


Ryder62
őstag

Ööö ... most ezzel mit akarnak elérni? Mert így csak olyan fogja megvenni akinek stabil internet kapcsolata van. Akié meg kicsit is bizonytalan de egyébként megvenné háát... nem hiszem hogy a " lost contact" feliratot akarja bámulni. A warez verzió meg kifogja küszöbölni ezt a gyökérséget. Nah akkor kivel szúrnak ki a fejlesztők. Hát persze hogy magukkal. Ennyi hülyét a fa tetején és nem veszik észre hogy maguk alatt vágják a fát. :DDD

(#5) PCrevRM


PCrevRM
tag

Felkérés egy keringőre... ismét.

#3:úgy ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

We are Outcast Consensus 1

(#6) Timbu


Timbu
tag

Még olyan játékot sem veszek, ahol aktiválási korlát van, nemhogy ezt. Nem tudom mit remélnek a tisztességes játékosok szivatásától...

(#7) noisia


noisia
aktív tag

Amúgy meg az eddigi összes Driver egy bugos f§s

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#8) Kassadin


Kassadin
addikt

Gratulálok nekik, biztos jó eredményeket fognak produkálni ilyen hozzáállással. :DDD

(#9) GeryFlash válasza noisia (#7) üzenetére


GeryFlash
veterán

én sem érte miért várják ennyire, egy saints row vagy egy gta elveri, és az eddigiek is szarok voltak

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) Sonja


Sonja
veterán

Jó, vissza is mondtam az előrendelésem. :((( Ha nekik nem kell a pénzem... :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ha jkól tudom, ezt először az assasin creedd 2-vel csinálták... utána meg eltörölték... bizonytalanság gyanús :U ... aztán megint visszahozzák? :C :C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) aero. válasza Viktor77 (#3) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

AC2-nél volt még ilyen ha jól tudom, valami 30 napba telt. Kíváncsi leszek rá azért, nekem a Parallel Lines bejött.

[ Szerkesztve ]

(#13) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Éééés....

...előrendelés törölve...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) grunge


grunge
addikt

Pont a minap be akartam rá fizetni, de igy kizárt dolog. Tönkreteszik ezek a pc-s játékokat, jó kis sturmovik cliffs of dovert is elkaszálták. Nagyon elegem van ezekből az uborkásokból :W

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#15) GeryFlash


GeryFlash
veterán

am az újságírók is utálják őket, álítólag nagyon durván beszélnek angolul a csigazabálók...übiszüft

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) Jhonny06


Jhonny06
veterán

És ez most miért akkora kaland? :U Nyilván folyamatosan megy a net, amikor be van kapcsolva a gép.-

Amúgy amit eddig mutattak a játékból, azok alapján baromi gyenge lesz, nálam inkább ez a mérvadó, ha már mindenki a rendelés visszavonását emlegeti.

[ Szerkesztve ]

(#17) TESCO-Zsömle válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálam azért, mert random mód megszakad a net a szolgáltató felől...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Ice!?


Ice!?
őstag

Mit szívtak?

(#17) TESCO-Zsömle: Ismerős helyzet..

[ Szerkesztve ]

(#19) grunge válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


grunge
addikt

+1.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#20) whisperity válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


whisperity
tag

Nem feltétlenül megy folyamatosan a net, amikor be van kapcsolva a gép. A net megszakadhat, lehet baromi lassú/gyenge erősségű, és mitöbb, adatforgalom limites.

A döntésükkel az az egyetlen probléma, hogy teljesen felesleges. Legyen szükség egyszer internetkapcsolatra amikor aktiválod a játékod/először játszol egy ismeretlen számítógépen (mint ahogy a Steam is csinálja).

Ha már kötelező a net kapcsolat, akkor legyen kötelező a minumum 500/500 mbit/sec sebesség, és a gépre ne is kelljen felepíteni a játékot.

(#21) petya1992


petya1992
tag

Uristen ez most kajak igaz? teszem hozzá akinek nincs net kapcsolat az mitcsinál? :W (bár kicsi esély de akorris.) És akkor xboxos warez megint előnyben? :W

(#22) whisperity válasza petya1992 (#21) üzenetére


whisperity
tag

Ha nincs netkapcsolat akkor szépen kiírja, hogy "CONNECTION LOST" vagy valami hasonlót, és amíg nem jön vissza a net, addig nem játszol.

(#23) petya1992 válasza whisperity (#22) üzenetére


petya1992
tag

Bár engem nem nagyon érint mert egyre jobban állok el a pc-től és ezt ugy mondom, hogy konzolom soha nem volt. :U

(#24) TESCO-Zsömle válasza petya1992 (#23) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor lenne nyomatéka, ha azt írod, konzolod soha nem lesz. :P

Mert az már -1 vevő.

Ennek az egésznek pont az a lényege, hogy átzavarja az embereket PC-ről konzolra. Azon több a haszon...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) petya1992 válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére


petya1992
tag

Hát ezaz csak előbb pénz kell hozzá :O
Engem már nem érdekel, hogy rondább a konzol de, hogy pc-n az fps-eket figyelgetni azt a részt már unom :U :O

(#26) BMWFan


BMWFan
aktív tag

De mondjuk a Driver sorozat alapból sz@r... Csak a 4 volt az ami úgy ahogy de elment...
A hármat még a legrosszabb PC játékok toplistájába is beválasztották... És ezzel egy újabb mínusz pont.

(#27) Wolverine válasza petya1992 (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nincs neted, nem játszol.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) BMWFan válasza Wolverine (#27) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Ez is igaz,a másik meg hogy akinek van pénze megjelenéskor egy 10 ezer forintos játékra,annak ne lenne internet hozzáférése? De ettől függetlenül azért eléggé gáz,mert ha javában benne vagy a játékban és elmegy az internet akkor folytathatod elölről az egészet.

(#29) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ezt annyira nem értem miért csinálják???!
Azt hiszik hogy most akkor nem lesz warezos verzió?? Vagy mi?
Ugyan úgy lesz pc-re is, és xbox-ra is warezos verzó!!
És akik nem akarják megvenni, nem is fogják, hanem letöltik. :D
Ezzel csak a maradék embereket dobják el maguktól, akik esetleg vásárolnának.
Hisz teljesen mind1, hogy pc-d van, vagy konzolod, másolt játék mindenhez van!

(#30) TESCO-Zsömle válasza RyanGiggs (#29) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A hír szerint csak a PC-s verzió követel folyamatos net kapcsolatot, a konzolos nem.

És mint írtam, azt akarják, hogy konzolra vedd meg 16k-ért, ne PC-re 10-ért.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) whisperity válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


whisperity
tag

Az meg a másik, hogy konzolra (ahova egyszerűbb és könnyebb programozni, mivel natívan programozol, nem gyökér API-k mögé, amin a PC-n egy (a különböző hardverek miatt) átok) miért drágább?

(#32) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Úgy látszik, hogy egyedül engem nem zavar. :D Olyan jó gondtalannak lenni.

(#33) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Challenge accepted! Irány a virágbolt ! :DDD

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#34) Kassadin válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem az az aggasztó ebben a rendszerben, hogy nem hiszem hogy van olyan szolgáltató nálunk, aki folyamatosan netet tud szolgáltatni. Mert oké hogy időjárási tényezők is bejátszhatnak, de ugye szoktak lenni karbantartások is stb. Azt végképp nem értem hogy a játék (gondolom) nagy részét kitevő single player miért igényel internet kapcsolatot.

(#35) GeryFlash válasza whisperity (#31) üzenetére


GeryFlash
veterán

ps3-ra nehetzebb, sztem xboxra se sokkal könnyebb

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#36) TESCO-Zsömle válasza whisperity (#31) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A különbözet egy része extra profit a kiadónak, egy része pedig megy a konzol gyártójának.

Ezért éri meg 100-150k-ért árulni a 200-300k értékű HW-t. Mert úgyis behozza az árát az eredeti SW-eken.

Jhonny06 Engem se aggaszt, mert -mint látod- nem veszek ilyen DRM-mel rendelkező játékot. ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37) RyanGiggs válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Én értem hogy azt akarják hogy a 16k-s konzolos verziót vegyük meg!
De!
Aki nem akarja megvenni, az nem fogja, se 16k-ért, se 10k-ért se!!
Mondjuk....ha ennyire azt akarják hogy a konzolosat vegyük meg,
akkor egyáltalán minek adják ki pc-re??
Hisz így tényleg ki fogja ezt megvenni??!
Én biztos nem szenvedek ilyen baromságokkal, letöltöm ingyen azt tsá! ;)
Ott nem kell majd aggódjak hogy elmegy a netem aztán mi lesz?! ;]

(#38) Wolverine válasza RyanGiggs (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

De nem is fogsz multizni sem, amennyiben van erre lehetőség... :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) brd


brd
nagyúr

Ubisoft.
LOL.

The only real valuable thing is intuition.

(#40) elithun


elithun
őstag

Azt hittem már feladták, de mégsem...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#41) ceia


ceia
őstag

Nekem a Driver 1 nagyon tetszett. Abban már benne volt San Francisco. Kár, hogy nem megy XP-n. (a Midtown 1 sem) A többi részt sajnos még nem próbáltam. :B

        it's more fun to compute

(#42) pkornel válasza Viktor77 (#3) üzenetére


pkornel
aktív tag

Jól tudod! Az Ac2 volt egy kicsit több idő mire feltörték mert abban volt először ez a rendszer húzta is vagy 5 napig :DDD

(#43) dave666 válasza ceia (#41) üzenetére


dave666
aktív tag

Működik, dosbox-al :)

Dave666

(#44) DrTroglodyte válasza Ryder62 (#4) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Te valami időutazó vagy a kilencvenes évekből, vagy Észak-Koreából kommentelsz? Instabil netkapcsolat? Hol? Legfeljebb a Taktaharkánynál, 150-nel az autópályán zúzva.

Szerény véleményem szerint nem létezik ma a világon otthoni PC, amin játszanak, és nincs internetkapcsolata. Nem értem a hőbörgést. Az assassin's creed példáján okulva a megjelenésre tuti beizzítanak pár extra szervert, nem lesz gond.

(#45) nkmedve válasza DrTroglodyte (#44) üzenetére


nkmedve
őstag

És mi van azokkal akik mondjuk notin játszanak és nincs állandó kapcsolatuk? Ugye nem csak otthonról lehet játszani...

A másik, hogy azért ne istenitsük ennyire az internet-szolgáltatókat, mindenhol lehetnek kimaradások.

(#46) sh4d0w válasza DrTroglodyte (#44) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, instabil netkapcsolat. Tré-offline-nál rendszeresen előfordul. XXI. század, Abszurdisztán, okostóni.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#47) menalcas


menalcas
őstag

Hát ezzel húzással annyit értek el hogy én már biztos nem veszem meg, pedig nagyon várós volt eddig mivel láttam benne fantáziát :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#48) anulu válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


anulu
félisten

same here. rövidtávon 2 játék előrendelését mondtam vissza. ha nekik nem kell a sokezer forintom, akkor így jártak, viszlát

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#49) Chosen


Chosen
addikt

Ezt se fogom már megvenni.

(#50) Ryder62 válasza DrTroglodyte (#44) üzenetére


Ryder62
őstag

Istenem, idejössz és beszólsz nekem! Olvasd már el a komenteket légyszíves! Többen írták hogy törölték a megrendelést mert a nete random mód megszakad. És olyanról hallottál hogy wi-fi? Igen, az még könnyebben megszakadhat. Képzeld, az egyik ismerősöm mesélte hogy naponta többször akár 10 percre is megszakad a net. Jah és vezetékes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.