Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugye ez a játék nem fog átmenni agyatlan lökdösődésbe? Mindenki majd ilyen szépen fog vezetni mint a videóba! Peersze... ;] Forzába van az a jó opció, mikor szellemautó az ellenfél. Az jó megoldás az idióták ellen :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Luck Dragon

Alfa :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Garada


Garada
őstag

Nagyon ütni fog ez a játék :D

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt attól kell hasraesni, hogy lehet benne csapatot csinálni? És ellenfél csapatát kell legyőzni? Azta' ez ám a világszenzésön! :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) FuRiONight válasza .LnB (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

Meg sem lepödök a kommenteden! Hoztad a formádat,! :D

Nagyon várós, egyre jobban érdekel a ps4! :C

[ Szerkesztve ]

(#6) .LnB válasza FuRiONight (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak vicceltem :) De a viccet félretéve tényleg azzal reklámozzák. nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Mister_X válasza .LnB (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy itt azt kell csinálni, hogy hárman behúzzák a kéziféket és elállják az utat, a negyedik meg befut a csapatból.

Burnout kéne. Ott istenes lenne mondjuk egy csapatos Road Rage.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) .LnB válasza Mister_X (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy is az lesz, nem írsz butaságot.
Nézd meg ezt, 2v2 FM2. Ezek se csinálnak mást csak arra mennek, hogy a másikat kiüssék. Anno ezek voltak a "profi" játékosok mikor ez a CGS elindult. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) mentoloshypo válasza .LnB (#6) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Közösségi autókázásnak fejlesztették, feltételezem működő formában. Te hogyan reklámoznád?
Hogyan reklámoznál egy Battlefield-et ami híresen híres arról, hogy csapatalapú játék, aztán mindenki úgy játszik ahogy a saját kedve tartja, gondolom nem kell ezt bemutatni. ;)

(#10) .LnB válasza mentoloshypo (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából a reklám jó, csak innovációnak nekem ez édes kevés. Inkább a Project CARS. Vagy Forza (de nem Horizont) azokban is voltak már csapatok, csak maximum nem lehetett egy gombnyomással a facebookra postolni a hülyeségeket a játékból. Nagy dolog, megvoltunk nélküle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) mentoloshypo válasza .LnB (#10) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Most komolyan, egy megosztási OPCIÓ miatt nem tetszik az egész játék?
Ha majd esetleg az új Forza-ban is lesz egy hasonló (mert miért ne, XO-n is ugyanúgy tudsz megosztani) akkor majd azt se fogod szeretni? :P
Hagyjuk már.

(#12) .LnB válasza mentoloshypo (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem az, hogy nem tetszik. De most itt a Forza 5, és a Project CARS. Na szóval azok mellett nem igazán tudnak engem megérinteni azzal, hogy ez közösségi autós játék. Semmivel nem nyújt többet mint a riválisai, sőt szerintem el is marad kicsit tőlük. (Project CARS-tól nagyon) Ennyi, nincs vele sok bajom, mert nehéz is újat hozni ebben a stílusban, és GT féle játékot nem csinálhattak, saját maguknak nem állíthatnak konkurenciát. Csináltak egy facebúk kár részinget. Köszi nekem nem kell :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) mentoloshypo válasza .LnB (#12) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nekem se... :P
Egy Gran Turismo 7-et azért majd meg fogok nézni PS4-en. Addig meg el leszek ennek a PS Plus verziójával, szerencsére nem vagyok nagy autós játék fan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.