Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatallerror


fatallerror
addikt

hiába kattintok :DDD
de am már láttam a képeket máshol ;]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#2) oriic válasza fatallerror (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most már jó, csak valami miatt kimaradt egy középre igazítás, ami miatt levette a motor a linket a képről... WTF mondom...

Live-Die-Respawn

(#3) fatallerror válasza oriic (#2) üzenetére


fatallerror
addikt

hihi, a lényeg h már jó :K

am tekintsünk el a grafikától....

lelehet szűrni azt amit tudunk h 3 fős csapatokkal lehet csak nyomni,ez az amire nem kaptam választ tőlük a fb-on h mi van ha a csapatom nem online de én játszani akarok, de az e3-on biztos demozzák h fog ez kinézni

másik a helyszínek, én nagyon imádom ezeket az autópályás szabad versenyeket. ha a szakaszok hosszúak lesznek akkor nagyon jó lesz :K
egyik képen úgy tűnik mintha forgalom is lenne de lehet h csak távoli versenytárs van a képen

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Képek alapján ennyi jutott eszembe:

Oké, oké, hogy szép, meg minden, de mi van, ha unalmas a játékmenet?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) fatallerror válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


fatallerror
addikt

ahhoz képest h neked ez a rangod majdnem minden kommented negatív :DDD

figy, nagyon keveset tudunk még a játékról és e3 előtt így is marad. az biztos h ez a csapatos versenyzés rengeteg sebből vérezhet....tehát arra gondolok h ha még a legjobb vezetési élményt is megkapjuk még akkor se ér semmit ha csak akkor lehet játszani ha online minden csapattársad...

mert elég egyértelműen mondták h klánokban versenyzünk, csinál mondjuk a fnatic 1 driveclub csapatot és akkor szervezni kell mindent pont mint halo-nál v codnál...

azt mondták h ez se nem multiplayer és se nem single player de a közösségi funkciókra épít :D szóval passz h mi lesz ez, e3-on kiderül :D

don't tell me what i can't do!

(#6) oriic válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmit nem tudunk még róla, akármi lehet.

Pl ez a gameplay sem hoz semmi infót:

[link]

Live-Die-Respawn

(#7) fatallerror válasza oriic (#6) üzenetére


fatallerror
addikt

hát annyit hoz h szabadpályás amiket képeken is láttunk :D elég arcade jellegű továbbra is ami nem baj persze meg a motorstorm után nem is várok mást tőlük de a sony okosan csinálja h lesz 1 arcade autósuk és lesz 1 komolyabb (gt) :K

don't tell me what i can't do!

(#8) oriic válasza fatallerror (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem is akarják a GT ellen bevetni.

Live-Die-Respawn

(#9) fatallerror válasza oriic (#8) üzenetére


fatallerror
addikt

ezt írtam xD

don't tell me what i can't do!

(#10) enginev3.0 válasza fatallerror (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én arra gondoltam hogy pl az NFS The run egész jó volt, mert pörgősek voltak a versenyek, míg nekem egy Test drive unalmas, mert alig "érezni" hogy mennyivel is mész, kb bealszok közben :)
De most lehet hogy pont nem jó címet mondtam Test drive személyében, de úgy emlékszem annál pl én unatkoztam

Viszont az tetszik, hogy klánokat kell létrehozni

(#6) orichalcos @ Az irányítás elég furi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) fatallerror válasza enginev3.0 (#10) üzenetére


fatallerror
addikt

ez verseny, ráadásul utcai aból be tehát nem körverseny az eddigiek alapján :K én mindenképpen várom h mi lesz belőle de úgy tűnik akkor te is kíváncsi vagy :D

tetszik az avatarod :DD

don't tell me what i can't do!

(#12) enginev3.0 válasza fatallerror (#11) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért remélem lesznek körversenyek is, meg szakasz, és utcai, lehetne minden fajta, úgy lenne az igazi :)
Egyébként kicsit kíváncsi vagyok, bár Crysis 3-at is vártam, és fel sem raktam :D De most várom a Grid 2-t, remélem lehet multizni, meg akkor már ezt is :)

:R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) fatallerror válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


fatallerror
addikt

én is várom a grid2-őt, crysis 3nak minden esélye megvolt h nagy legyen de a gyermeteg sztorija miatt nekem gáz volt nagyon :D

nekem úgy tűnik h ez ilyen illegális utcai buli lesz :D mindig versenypályás körversenyek vannak, jó lenne most 1 utcai bulisból is 1 jó fajta :K

don't tell me what i can't do!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.