Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

De így gondolom jobban is járnak majd anyagilag, de természetesen nem ez a fő szempont nekik hanem a játékos élmény fokozása. ;)

(#2) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Úgy hallottam, hogy az ára részenként csak ötöd annyi lesz, mintha egyben jelenne meg. Azonban a kezem belelógott a bilibe és felébredtem.:)

(#3) Madara-san


Madara-san
tag

Várjuk! Lezáratlan vége volt az előző epizódnak, kíváncsi leszek a folytatásra. Addig ki kellene majd mégegyszer játszani azt is, csak az emlékek felelevenítése miatt :)

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#4) .mf


.mf
veterán

/ csöndes, visszafogott reménykedés...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) BomiBoogie válasza .mf (#4) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:K
Remélem, ki tudják hozni, az első rész tényleg időtlen klasszikus.

A másodikat csak elkezdtem, az első harcnál töröltem. :S

[ Szerkesztve ]

(#6) saelin


saelin
veterán

Az előző része nagyon érzelmes volt és remélem nem adnak alább ennek sem! Egyik kedvenc kaland játékom a siberia melett. (hmm, mintha ezt már írtam volna... :) )

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Wlac


Wlac
Ármester

Az első részt imádtam, a második már eléggé so-so kategória volt. Nagyon árkádra vették az egészet, és kalandjátéknak kevés volt, interaktív filmnek meg túl szöszölős. A sztorija azonban tetszett.

Az epizódikus formával annyi bajom van csak, hogyha nem veszik meg elegen az első részt, és nem jön össze a többire a pénz, akkor lehet, hogy nem fejezik be. Egy feloldatlan cliffhangernél nagyobb kitolás nincs a rajongókkal szemben (médiumtól függetlenül).

“The wha-"

(#8) BomiBoogie válasza Wlac (#7) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sajnos az új Dreamfall is elég nyögvenyelősnek tűnik, én is csak remélem, be tudják osztani a pénzt.

Ugyanakkor szinte biztos, hogy a részek késni fognak a beharangozottak helyett.

Példa rá a Kentucky Route Zero, ott is jönnek a részek, de lassan, nyilván az eladásokhoz mérten. Ha viszont túl sokat késnek, a kis tábor is elpártol, akkor meg fuccs az egésznek...

(#9) alevan


alevan
őstag

Ki lepődött meg? Az nyútsa a kezét a magasba.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.