Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fotószem


Fotószem
csendes tag

Ismerős "beépített funkciója" a Win 10-nek, csak nekem a winchestereimet gyilkolja.
A Win 10 scandiskje megbízhatatlan és legtöbbször semmit nem javít; így én egy öreg etalon Hiren's boot-DVD-ről indított mini XP scandiskjével javítgatok (min. 2x egymás után).
Persze a rapszodikus Kékhalál az bármikor ötletszerűen támad és gyilkol továbbra is - legyen az filmnézés vagy netes böngészés; érdekes - a kissé nagyobb proci- és (videó)memóriaigényes videórenderelés közben szerencsére ritkán gyilkol.
Egy ideje már feladtam, hogy hibakódokat próbáljak megtalálni vagy a nekik megfelelő drivert cserélni, mert felesleges próbálkozás volt mindíg is. Hiába tudnám lefordítani, ha pl. a mikroS oldala sem találja.
Kb. ugyanolyan idióta "fejlesztés" eredménye lehet egy anno kiváló Norton DiskDoctor lepusztítása, mint a vírusirtójuknak az azonnali indítás helyetti 2-3 klikkese. Had legyen ideje a vírusnak pöpeckedni, és sorolhatnám.
De most a tegnapi Kékhalál maradványait keresem a friss telepítés utáni frissítésben....
Mielőtt esetleg egy külsős (nem mikroszoftos) áramszünet is meglátogatna és vendégszerepelne egyet az is...

(#2) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Nem BSOD?

(#3) Dr. Romano
Blue Screen Of Death

[ Szerkesztve ]

(#3) Dr. Romano válasza SunyaMacs (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kékhalál!

Egyébként mi a helyzet a drive-al? Nem ismeri fel a biosz vagy mi van?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) DraXoN válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A meghajtó meghalt teljesen.. előtte ilyenek voltak nekem heti 1-2 alkalommal megoldhatatlanul (bármit próbáltam tenni ellene).

Úgy tűnik számomra a 2 dolog összefügghetett, persze ez kiderül pár hét után, hogy vissza tér-e ezen képernyő.

#2: átírtam a BOSD->BSOD-ra ... későn sose írj ilyen "cikket" .. meg ne programozz... néha másnap csak nézhetsz mi az a gány meló ott előtted :D (utóbbi mondjuk nem igaz, bár volt, hogy sehogy se vettem észre fáradtan este egy vessző hibát.. másnap meg 2 perc alatt meglett...)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5) Dr. Romano válasza SunyaMacs (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja azt mondtam én is

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.