Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Draugen teszt

Hozzászólások

(#1) nxswitch


nxswitch
senior tag

Norvégul tanulok, már néztem pár hónapja a játékot. :) Ha lenne hozzá szinkron tuti venném, de a hangulat miatt lehet így is megéri.

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

7-8 rugó kicsit erős 2 óra játékmenetért. Beletekertem a végigjátszásba, de valahogy nem fogott meg. A látvány amúgy a közelében sincs ahhoz, amivel reklámozzák.

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végtelenül unalmas játék volt. A felétől inkább gyorsítva végignéztem youtuberól, annyira gyenge volt.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

A világ legócskább dolga más végigjátszása alapján véleményezni es azt személyes tapasztalatként előadni. :(

(#5) GodGamer5 válasza NomAd_82 (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

A legtöbb indie játék akkora hulladék, hogy szerintem marhára nem. Meg tudom állapítani, főleg egy gyenge sétaszimulátornál, hogy milyen a játék... Amúgy kb a feléig eljutottam, csak győzött az unalom és a másik felét youtuberól néztem...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Ha játszottál is vele, akkor más a szitu. :D
Én arra gondoltam, hogy valaki személyes tapasztalat nélkül alkot véleményt egy játékról, pusztán mások youtube streamelése alapján.
Ez az ócskaság és igénytelenség magas foka.

(#7) Jhonny06 válasza NomAd_82 (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gameplay-t nézve is rengeteget le lehet szűrni egy játékból. Hogy jön ide az ócska meg igénytelen szó? Szerintem nem vagy tisztában a jelentésükkel.. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) NomAd_82 válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

kérlek nee, képzeld a szavak jelentésével teljesen tisztában vagyok.Persze, rengeteget le lehet szűrni gameplay alapján, csak az élményt nem, pedig a játéknak ez a lényege.
Ez kb. olyan mintha videót nézel valamelyik országról és úgy nyilatkozol mintha jártál volna ott. Ez a mókás számomra de ne legyél érzékeny. :N

(#9) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Az én véleményem: igen, végignézheted YouTube-on is az ilyen játékokat, de akkor csak azt látod, amit más nézett. Megismered a történetet, végignézed, mi hogy történik. De nem a saját tempódban. Nem te jársz abban a világban, nem nézhetsz körül, ahol akarsz, nem szívhatod be a hely atmoszféráját, nem úgy haladsz, ahogy neked tetszik, hanem csak ahogy a videót készítő játékos ment. A cselekményt megismerheted, de az élmény így nem lesz ugyanolyan.

A játéknak soha nincs vége.

(#10) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

PC-toltam. Eszméletlen optimalizálatlan játék 1080p-ben a 30 fps-t is nehezen tudtam tartani, pedig a látvány és a statikus környezet npc-k, fizika stb. teljes hiánya egyáltalán nem indokolta.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) pomorski


pomorski
őstag

Egy barátom szavait tudom idézni, melyek pont idevágnak: "Olyan, mint egy középkategóriás FPS, csak sajnos keveset kell benne lőni."

(#12) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem felkeltette az érdeklődésemet, ha egyszer bekerül Game Pass-ba, akkor biztosan végigjátszom, ellenkező esetben valószínűleg kimarad.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nekem eddig kimondottan tetszik! Szinte biztos is voltam benne, hogy tetszeni fog, mert minden játékos lehúzta :D nem egy fszom, pubg meg Tarkov az már biztos :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Draugen teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.