Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Hmmm...:)
Egy főzni tudó férfi, kincset ér. :D

Fantasztikusan néz ki! Egyszer talán én is kipróbálom. :))
Gratulálok az első bejegyzésedhez! (;

(#2) Drakoo válasza művésznő4 (#1) üzenetére


Drakoo
tag

Köszönöm! :) Jólesik a dicsérő szó, de nem csak az én érdemem, volt segítőm is :P

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#3) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Gratula :) Valami hasonlót sütöttem egyszer én is, de sótlan lett... Remekül néz ki :)
Ha gondolod, szívesen küldök priviben egy linket, én onnan szoktam kilesni az ételeket meg a sütiket :)

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#4) ABE


ABE
őstag

Bakker, nagyon megéheztem...

(#5) Drakoo


Drakoo
tag

Köszike :D Igyekszem :) Volt ösztönzés :P

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#6) művésznő4 válasza Drakoo (#2) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Csak nem? :P :))

(#7) hengerPHanda válasza ABE (#4) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Egyél csak, egyél... ;]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#8) művésznő4 válasza hengerPHanda (#7) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jujj, de gonosz...;]
Látom a vesztét akarod te is..:DDD

Nem baj, tudod Phandi, hogy neked drukkolok! ;)

(#9) Drakoo


Drakoo
tag

Az ötleteket amugy nagymamámtól lesem és van még egy TUTI forrásom :) a kövi lehetőleg a héten egy olasz pizza lesz :P

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#10) ABE válasza hengerPHanda (#7) üzenetére


ABE
őstag

Veled ellentétben én már elkezdtem a folyamatot! :P

(#11) caizzz válasza hengerPHanda (#3) üzenetére


caizzz
aktív tag

én a nosaltyt meg a malackarajt olvasom ha recept kő. :)

marakujás kőbányai

(#12) művésznő4 válasza Drakoo (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hmm...jól hangzik! :D Várjuk már nagyon! ;)

Szóval te is a Mamikádtól lopod az ötleteket...;] Gyanús volt a dolog.

(#13) hengerPHanda válasza caizzz (#11) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Nekem a bevált forrásom az Alíz konyhája. Hihetetlenül finom dolgok vannak ott, és minden mozdulatot lefényképez, így nekem is egyszerűbb, ha látom... Vizuális típus vagyok, na :)

Művnőm:
Naná! Nyerni szeretnék! :D

ABE:
Majd meglátjuk, győzzön a jobbik ;]

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14) Drakoo


Drakoo
tag

Az a baj hogy Aliznál minden összemegy (csak a pocakod nem :P) Hát szerintem a régi -old time- receptek az ütősek :) De kinek mi a véleménye! :) A sport szeletet még nem írtam le... Valaki kíváncsi rá?

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#15) Drakoo


Drakoo
tag

Az a baj hogy Aliznál minden összemegy (csak a pocakod nem :P) Hát szerintem a régi -old time- receptek az ütősek :) De kinek mi a véleménye! :) A sport szeletet még nem írtam le... Valaki kíváncsi rá?

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#16) művésznő4 válasza hengerPHanda (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én detto. :)
Múltkor ezért is fotóztam le mindent lépésről-lépésre a lepényes topicomnál...hogy segíteni tudjak azoknak, akik esetleg kedvet kaptak az elkészítéséhez. :)

Drakoo: Várjuk a sport szeletet is! :R

[ Szerkesztve ]

(#17) hengerPHanda válasza Drakoo (#14) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Naná, hogy kíváncsiak vagyunk! :)
Nekem eddig az Alízos receptek beváltak :) Néha azt is leírja, hol érdemes venni a hozzávalókat, h ne horror árban mérjék. sajnos én a Nagyimtól nem tanulhatok, de igaz, ami igaz, a Nagyik és az Anyukák főznek a legjobban a világon! :)

Drakoo:
Várjuk, várjuk! :C
Ha ma nem is, de holnap mindenképp meglesem :)

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#18) Drakoo


Drakoo
tag

Na akkor kedves olvasók, ha vártok 10 percet akkor megkreálom gyorsba a Sport szelet recit is :D

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#19) kmisi99


kmisi99
addikt

A horváth rozi rettentően szennyezi valamelyik folyónkat(már nem emlékszem melyiket)!

(#20) művésznő4 válasza kmisi99 (#19) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szennyezi?:F

(#21) e=mc² válasza művésznő4 (#1) üzenetére


e=mc²
őstag

En tudok fozni is =)

Ambulimax Provider

(#22) művésznő4 válasza e=mc² (#21) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hmmm....;] Látom, tényleg elakarod csavarni a fejemet...:D

(#23) e=mc² válasza művésznő4 (#22) üzenetére


e=mc²
őstag

Barmilyen egyezes a valosaggal kizarolag a veletlen muve! ;)

Ambulimax Provider

(#24) művésznő4 válasza e=mc² (#23) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Csak ne magyarázkodj! ;] :P

(#25) Lauda


Lauda
félisten

Nagyon jol nez ki, ugyes vagy! Fincsi lehetett. :K

(#26) maláj


maláj
őstag

kinyomtatva, szülőknek eljuttatva, valamikor kipróbálva :)

(#27) művésznő4 válasza maláj (#26) üzenetére


művésznő4
csendes tag

malájkám már vártalak. :D

És ugye, én is kapok majd belőle?! ;] :P

(#28) moha21


moha21
addikt

Jól néz ki! Várom a főzőcske folytatását!

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#29) kmisi99 válasza művésznő4 (#20) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen az a folyó menti gyára szennyezi valamelyik folyónkat! Ezt hallottam testvéremtől lehet igaz is de lehet hamis!

(#30) maláj válasza művésznő4 (#27) üzenetére


maláj
őstag

még a végén itten teljesen elpirulok :B ;]
sajnos csak a jó kislányoknak tudok hozni bármit is :P

(#31) mephi666


mephi666
nagyúr

ez rohadt jól néz ki :R szerintem kipróbáljuk mi is... szilveszterkor hasonlót készítettünk, csak sertéskarajból: húst sóztuk-borsoztuk, megforgattuk tojásban/sajtban és így pakoltuk a jénaiba egymásra/egymás mellé... leöntöttük tejszínnel és a végén megszórtuk bőven sajttal... egyszerű kaja és isteni :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) művésznő4 válasza maláj (#30) üzenetére


művésznő4
csendes tag

És én rossz vagyok???? :DDD
Kikérem magamnak! ;] :P

(#33) maláj válasza művésznő4 (#32) üzenetére


maláj
őstag

ha csinálsz ilyesmi harapnivalót nekem akkor jó leszel sőt istennő + minden ilyesmi :DDD

(#34) művésznő4 válasza maláj (#33) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hihi. :D Akkor igyekeznem kell.

Addig is...az almás lepényt nem szereted véletlenül? :DDD ;]

(#35) maláj válasza művésznő4 (#34) üzenetére


maláj
őstag

mondjuk azt, hogy megfelelő társaság mellett elfogyasztom ;]

(#36) művésznő4 válasza maláj (#35) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Pl. ha egy "barátságos" képű fazon revolvert tart a tarkódhoz és úgy kényszerít, hogy edd meg? :DDD
Vagy nem ezt érted a "megfelelő társaság" alatt? ;]

(#37) maláj válasza művésznő4 (#36) üzenetére


maláj
őstag

fazonokkal történő evésnél nem jó az emésztésem ezért általában nőnemű egyedekkel szoktam táplálkozási szokásaimat gyakorolni ;]

(#38) Butterfly001 válasza Drakoo (#9) üzenetére


Butterfly001
újonc

Már ne haragudj, de ezt a kaját és a sportszeletet is az én receptem alapján csináltuk. Én főztem, s te voltál a segítő. Aki kavargatott, meg reszelte a sajtot. Tudod, az a legfájóbb a dologban, hogy ilyenekben is képes vagy hazudni! Nincs egy őszinte szavad sem. Elegem van a hazugságaidból! Kívánom, hogy legyél boldog a Rékáddal! ÉS kerüljetek az Isten ítélőszéke elé...

S Rékának üzenem: Ha engem képes volt megcsalni, téged is megcsalhat! Előttem is ezt csinálta. Sok Boldogságot!

Az Úr kegyelmezzen nektek....

(#39) EczkE válasza Butterfly001 (#38) üzenetére


EczkE
addikt

Már itt is? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#40) Mr.Csizmás válasza EczkE (#39) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U

sztem igaza van....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41) művésznő4 válasza Butterfly001 (#38) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:Y

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ebben is hazudott....:( :(((

(#42) mephi666 válasza művésznő4 (#41) üzenetére


mephi666
nagyúr

"ebben is..."

...és még ki tudja, miben? :U nem ismerlek titeket, de szvsz. ezt jól elb@sztátok :(

#40: mi ez az új avatar? :Y

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43) művésznő4 válasza mephi666 (#42) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ez enyhe kifejezés rá...

Mindegy. Én nem akarom itt folytatni azt, ami a másik topicban folyik, egyáltalán nem azért írtam be. Csak még mindig tudok meglepődni dolgokon....mikor már azt hittem, hogy több meglepetés nem érhet.

Nem szeretném, ha többen hozzászólnának a témához. Legyen elég ennyi.
Bőven elég ott, a másikban.

Bár tiltani nem tilthatom, azt csináltok, amit akartok....

(#44) Mr.Csizmás válasza művésznő4 (#43) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

modkerben kérheted a topic zárását, ha téged úgy érint.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) mephi666 válasza művésznő4 (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

értem, nem is akarom már az észt osztani, mert ugyanebben a helyzetben volt barátnőm nővére is nem olyan rég, mint te :K te is ugyanabba a hibába belecsöppentél, mint ő... nála is megmondtam az első komolyabb csalódás után, hogy ez még csak a kezdet: "megkapott a fickó és mostantól majd rájössz, hogy milyen is valójában... messziről jött ember azt mond, amit akar" (elemezgettem neki, hogy a pasi ha annyira romantikus+szerelmes, akkor lépnie kell... 40éves elmúlt, 300 körül keres tisztán... nem hiszem el, hogy az tartja vissza az élettársától való elköltözésben, hogy nem tud hova menni :U nagy kamuember volt és szépen beigazolódott minden, amit mondtam róla...)

ebben a helyzetben igazából Butterfly-t lehet sajnálni, mert ő (szvsz.) semmiről nem tehet... téged is lehet sajnálni, de el is lehet ítélni, mert neked racionálisabban kellett volna gondolkodnod... megértem, ha naiv voltál, mert én is voltam az... (meg még sokan mások) de kinőttem :) ...szerintem neked kellett a legkisebb tanulópénzt fizetni... ez jó lehet arra, hogy később stabilabban állj majd egy kapcsolatban és máshogy állj az emberek közeledéséhez... a "csábítóról" meg inkább nem írok véleményt... (másik bejegyzésben ott van a hosszú kommentemben a véleményem ezekről az emberekről)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.