Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

zseniális! kár hogy sony only :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) oxox válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oxox
addikt

2013-ban ez a 2d mozgas nem tunik korszakalkotonak (mondom ezt ugy, hogy psp-n is snes, es sega emulatoros jatekokkal jatszottam...tehat kozelebb all ez a szivemhez)...de ami fura, hogy keverik a karakter valasztast...pl. lehetsz elf, vagy varazslo, de elf varazslo nem. Egyiket (faj), szokta valltani a masik (kaszt), nem omlesztik

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3) atike


atike
nagyúr

Különleges az a grafika... Tetszik... Bár tényleg érdekes az a mozgás. :U

Oly Japán... Mell-hegyek... :D

(#4) Plazmacucci válasza oxox (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

szerintem itt más a koncepció. ez inkább néz ki könnyed szórakozásnak mint hc rpg-nek :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) oxox válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


oxox
addikt

nincs is ezzel baj, csak kicsit fura volt a szememnek...ennyi erovel hivhatnank oket, bela, geza karakternek is :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#6) AxBattler válasza oxox (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

A régi, originál DnD-ben az elf, és a törpe még különálló kasztként szerepeltek, nem lehetett a fajokat, és a kasztokat szabadon kombinálni. Ugyan a mai rpg-kben már más a divat, de az old-school reneszánsz által ihletett retroklónokban újra felütötte a fejét ez a megoldás; lásd pl. OSRIC (asszem'). :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#7) oxox válasza AxBattler (#6) üzenetére


oxox
addikt

hmm...erdekes....meg is nezem otthon a d&d alapkonyem.
d&d-t ugy jatszottam meg altalanosban, hogy nem is tudtam, hogy mi az (idosebbek szerveztek klubbot), evekkel kesobb (tobb egyeb szerepjatek utan jottem ra, hogy az anno mi volt). a konyvet meg nemreg szereztem be.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#8) AxBattler válasza oxox (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha itthon szerezted be, akkor szinte biztos nem a régi iskola szerinti felosztást tartalmazza...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#9) oxox válasza AxBattler (#8) üzenetére


oxox
addikt

itthon szereztem be, de angol nyelvu eredeti (de elfelejtettem tegnap megnezni :) )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10) AxBattler válasza oxox (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Melyik kiadás?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#11) oxox válasza AxBattler (#10) üzenetére


oxox
addikt

pasz-piros...majd megnezem (ha megint elnem felejtem)
nem elado termeszetesen :DDD
tenyleg atkell mar neznem otthon a konyveimet, hogy mivan-nincs meg....nemsoka kesz a konyvespolc, es elkezdhetem tovabb gyujtogetni.
Egy kodex, cthulhu konyvet kene szereznem az tuti, ill. sw, cp, es armageddon van ha jol emlekszem...ill. termeszetesen magus kiadasok, ill. vampire (bar csak a verszivok, ill. annak a darg age kiadasa).

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12) AxBattler válasza oxox (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha gyűjtögetni akarsz, akkor nézz szét személyesen a Szellemlovas-ban: általában bővebb a (használt) rpg-kínálatuk, mint ahogy a honlapon szerepel.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.