Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol élünk már nem?! Egy feszültségmentes játék gyerekeknek?! Se vér? Se egy kis belezés?! El se hiszem...
Már az ember magára se hagyhatja a gyereket játszani, még a végén semmi abnormális, morbid dolog nem ragad rá.

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Grath válasza .LnB (#1) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Nyilván nem erről van szó, de amikor egy tetszőleges LEGO-játék jóval lendületesebb és izgalmasabb, az már nem jó. Ha sztorit raksz egy játékba, akkor az legyen érdekes sztori - elvégre ennek pont az a lényege, hogy "Minecraft, csak történettel és küldetésekkel". Ha a történet és a küldetés is lapos, akkor igazán sokat nem bővítettél a játékon, nem? Plusz valahol azért kétlem, hogy ez csak gyerekeknek készült, már csak azért is, mert egy 1987-es játékon alapul.

(#3) .LnB válasza Grath (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem csak gyerekeknek. Persze, mint az összes LEGO játék. De én még egyetlen LEGO játékban se vettem észre feszültséget. A fiam élvezi, mert 6 éves. Én meg játszok vele, mert szeret együtt játszani néha. De felnőtt révén, azért látom, hogy nem én vagyok a célközönség.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Hansomester


Hansomester
tag

Na, ezt nagyon tolnám PC-n.
Nekem jó, hogy feszültségmentes :)
Arra itt az asszony :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#5) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem rossz, de én hiányolom a zombihordák hentelését belőle azért.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6) Barret001 válasza Carlos Padre (#5) üzenetére


Barret001
addikt

Hát igen! Egy tisztességes játékban térdig gázolunk a vérben,és folyamatosan fröcsög a képernyőre is :D

(#7) Carlos Padre válasza Barret001 (#6) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Battle royal sincs benne. Ez a játék szar.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.