Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

50h alatt ezreztem. Jó volt. Mindent is kimaxoltam, amit csak lehetett. :D

Még Combo Limit Break is volt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) hajbel


hajbel
addikt

Meg is érdemli, óriási nosztalgia/hangulat bomba olyanoknak, akik nem rpg expertek.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3) myckey


myckey
veterán

Tényleg ekkora fun a játék?
Manapság nem volt kezem között DB program ( ja ,de! a FighterZ )
Rajongó vagyok, nem kicsit. :D

De kissé nekem fura ez a nyitott világ :F :)
A szerepjáték elemek annyira nem érdekelnek. Az nem problem semennyire.
Hangulat az ami elvinne.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Busterftw válasza myckey (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Tenyleg. :)
A szerepjatek elemek engem se erdekeltek, viszont amiota Dragon Ball letezik, vartam egy open-world jatekra.
Nekem a "mortal kombat" szeru jatekok elveszik a lenyeget.
Dragon Ballban ide-oda ropkodsz, levegoben harcolsz, 1km-re utnek stb.
Igy jobban atjon.

(#5) myckey válasza Busterftw (#4) üzenetére


myckey
veterán

Azokból nálam a Street Fighter az etalon. :B

Egyelőre ez a 3d nyitott világ ami kissé idegen nekem, mármint a benne történő harc.
Kissé tartok a kamerától, mozgástól a nagy semmiben.
Mennyire követhető az egész akció. :F

De lehet amekkora követője vagyok ennek az egésznek, már csak a semmiben történő bóklászással ellennék. :D
Mert DB !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) 3L1T3


3L1T3
addikt

Megérdemelten! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#7) myckey


myckey
veterán

Egyébként a környezetet mennyire lehet rombolni?
Mert ugye a DB világában, vannak bizonyos támadások, meg dolgok...amik kihatással vannak a környezetre.
Finom voltam. :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) Daelion


Daelion
őstag

Mint annak aki Dragon Ball fan tényleg egy szórakoztató/nosztalgikus játék és elég hosszú is.
Majdnem 50 óra volt csak a fő sztori úgy,hogy majdnem minden mellék küldetést megcsináltam menet közben. 'sztoriban van 1-2 kivágott meg átalakított jelenet de alapvetően korrekt'

Viszont ha ezektől eltekintek azért van pár gondom vele mint játék.

Harc/kamera rendszer néha szó szerint idegesítő tud lenni,ha netán több ellenséggel harcolok egyszerre 'ez nagyon gyakori ebben a játékban' és rám rohamoznak van hogy semmit sem látok abból hogy mi a fene is történik.

Egy idő után már sok amikor csak ide oda akarok közlekedni/repkedni a mapon és állandóan azokat a robotokat,miegymást kell kerülgetni meg lehagyni mert különben random bunyó lesz.
Amikor más dolgom lenne ez csak idő húzás meg feltart.

+minden ilyen alkalommal végig hallgatni ahogy a karakter teszi a megjegyzéseit mert kikapcsolni nem lehet. 'esküszöm ha még 1 I think I can handle this-t hallok akkor falra mászom..'

Illetve az is számomra fura és néha zavaró megoldás ahogy a harc van.
Én karimnak alapvetően akármilyen támadását meg tudják szakítani az ellenségek 1-2 kis ütéssel de ők meg lazán keresztül repülnek pl Vegeta Final Flash támadásán,hogy pofán vágjon. :C
Az már csak extra,hogy megállás nélkül képesek spamelni a fullos/Ultimate támadásaikat egymás után pár másodperces időközzel.

Játékhoz egy Xbox 'utánzat' kontrollert használok.

[ Szerkesztve ]

(#9) janeszgol válasza myckey (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

A legjobb DB játék, és megkockáztatom, hogy marad is a legjobb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) myckey válasza janeszgol (#9) üzenetére


myckey
veterán

Örültem volna, ha a teljes DB sztori is helyet kap.
Az is remek, és arra kevésbé emlékszem, teljes egészében. :((( :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.